Dečiji psiholog; da li je potrebno da ga posete i zdrava deca

  • 1
Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Utorak 08.09.2009, 18:13, Naslov: dečiji psiholog; da li je potrebno da ga posete i zdrava dec
Moja kććerka je zdrava.Ipak volela bih da u vezi nekiih stvari konsultujem dečijeg psihologa. Gledala sam na TV Dajanu Jankov i jako mi se dopala.
Da li neko zna kako da dođem do nje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 20:47, Naslov:
Nema nista lose u tome da zdravo i normalno dete poseti
psihologa,iz bilo kojeg razloga!

Ja sam svoje dete vodila psihologu,covek stvarno zna sta radi!
Samo jednom sam isla sa sinom,i bilo je dovoljno da neke
stvari dodju na svoje mesto!
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Smederevo
Broj postova: 143
Reg. datum: 01.10.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.10.2009, 00:03, Naslov:
Ja bih volela da svoje dete odvedem psihologu i da me posavetuje kako da reagujem kada mi dete od 4god. kaze da ga nerviram i slicno,ali mislim da kod nas u Smederevu ne postoji deciji psiholog?!
____________________
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/oth/29_25_43515FC0_LMLiLlLiLcLaPLbLaLrLbLiLe_16.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 24.02.2011
Datum unosa: Cetvrtak 07.04.2011, 11:15, Naslov:
Ja sam često konsultovala i psihologe i pedagoge. Deca su mi bila dobra, ali kad god nisam bila sigurna kako da postupim, tražila sam pomoć nepristrasne i stručne osobe. Jako je korisno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 07.04.2011, 11:23, Naslov:
Ja se sasvim slazem s tim, i ja bih svoje dete povela kod psihologa, tu nema nista lose - konsultovati se oko nekih situacija, problema...
Recimo, zanimalo me je kako se postaviti prema izlivima besa, kako ublaziti ljubomoru, kako ih zainteresovati za neke stvari, kako da pokazu odredjena osecanja...to je jako korisno.
Uostalom, kako mozete sigurno znati da je vase dete sasvim zdravo u tom pogledu? Roditelji su uvek pristrasni i probleme te vrste su uvek skloni da pripisu bilo cemu drugom nego takvom zdravstvenom problemu...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 80
Koliko clanova ima idealna porodica?