Moje ime

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 11:30, Naslov: Moje ime
Koliko volite svoje ime? Ko vam ga je dao i zasto? Kad biste mogli da ga promenite, to ni bilo...?
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 11:40, Naslov:
Volim svoje ime iako je cesto. Dao mi je tata - zasto, ne znam Osmeh
Kad bih menjala onda bih bila Mia ili Andjela Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 11:43, Naslov:
SANJa.....volim svoje ime....ne bih ga menjala,moja rodjena sestra mi je dala ime,ona je imala samo 6 godina kada je svojoj sekici dala ime,govorila je mami,da bi beba lepo spavala neka se zove sanja.....zato nikada ne bih promenila ime....ZELIM DA ZAUVEK SANJAM...
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 11:49, Naslov:
Moje ime je trebalo biti Helena .......ali posto sam bliznakinja dobila sam ime slicno mome bratu ......i mada ga ljudi ovde ne izgovaraju lako i cesto pogresno ja ga volim Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 11:50, Naslov:
Meni su moje ime izabrali tata i tetka, mama nije bila sigurna, pa su je ubedili. Ne volim ga nesto posebno, ali mi je bilo drago da se jedna od kceri cara Lazara zvala tako. Kada bih mogla da ga promenim to bi bilo Valentina Osmeh , tako nekako volim dugacka imena.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 12:19, Naslov:
Tetka je dala kao jedan od predloga, a mami se dopalo...
Obozavam svoje ime i nikada ne bih zelela drugacije da se zovem.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 12:49, Naslov:
Volim svoje ime jer je ruskog porekla,a dao mi ga je moj brat i nebih ga menjala...mada sam se kao mladja predstavljala da se zovem Tanja,nekako mi je Tatjana bilo jako dugacko.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 13:21, Naslov:
Ja sam kao mladja vise volela da me nadimkom zovu-Tina,nekako mi je moje ime zvucalo predugacko,i ko god bi me pozvao po pravom imenu meni je delovao kao stranac.
Kad sam malo porasla,bas sam zavolela svo je ime,jednostavno to sam ja-Valentina.
Ime mi je kuma dala,medjutim na samom krstenju pop je odbio da se zovem tako jer ime nije srpsko.Kuma mi je godinama pricala kako se svadjala sa popom oko mog imena.Bas je stvarno bila svadja posto je kuma jako cvrsta zena.Na kraju je pop popustio,jer kaze kuma,kako je mogao da prihvati ime Violeta-koje takodje nije srpsko (moja sestra),a sad Valentina nece?!I tako pop popusti,i bude Valentina.Ime je rusko-latinskog porekla,ma bas ga volim!
Valentina Cool
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 14:21, Naslov:
Ja obozavam moje ime....lako mi da se potpisem... Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Kad je moja draga mama otisla u bolnicu dosao kum sa sinom kod nas kuci i selo dete da gleda crtani.Imao je 4 godine tada.Dok su kum i tata prebirali po imenima,moj kumic u sred crtaca dobaci "neka bude Sanja" i tako ja dobih ime.Tata je hteo da se zovem Marija...
Ne znam da li bi menjala ime...ako bi ga menjala mozda bi to bilo Milica.Nekako mi je slatko.Kao da ti uvek tepaju.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 14:42, Naslov:
Izmedju Eleonore, Katarine, Izabele i Kristine...moja mama se odlučila za ovo zadnje....valjda jer sam rodjena posle Božića ( katoličkog jer sam madjarica, mada je to nebitno) volim svoje ime i znam ceo film maratonci napamet jer...pretpostavljate... prilikom upoznavanja sve asocira na taj film pa odmah i padne zezanje na tu temu Osmeh Zvali su me Krista ( mama i tata još uvek) a deca me zovu Kiki ( ponekad mi liče na piliće koji ne mogu da prestanu sa kokodakanjem) Osmeh
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 01:50, Naslov:
meni je dala sestra ime, birala je izmedju Matee, Amande i Anastasije.. i ona izabrala najgore Vrlo srecna hehe, nisam nesto bas odusevljena svojim imenom ali ok mi je... a ako bih ja mogla da biram, zvala bih se Marija ili Danijela, ta dva imena su mi se oduvek svidjala Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 15:45, Naslov:
Ime mi je dala mama i ne bih ga mijenjala. Mada me svi zovu nadimkom, jer je kraće.
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 27.11.2009, 18:19, Naslov:
ja volim svoje ime, dobila sam ga po pevacici Oliveri Katarini, mama i tata zajedno su odlucili, ne bih ga menjala, prosto ne znam kako bih mogla da se drugacije zovem....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 12:43, Naslov:
Meni je kum dao ime Jelena...Nikad nisam razmishljala o svom imenu..Klasichno je,ali lepo..Nemam potrebe da ga menjam,ali kada bi se to desilo,izabrala bih neko chudno,ne svakidashnje ime,poput Aurora...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 20:18, Naslov:
Tata mi je dao ime Bojana, nisam nesto preterano odusevljena njime,ali ni razocarana. Volim neobicna imena poput Hane, Karoline...
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.02.2010, 23:36, Naslov:
Volim svoje ime, drago mi je sto se zovem Emina, ime sam dobila po pjesmi Alekse Santica, da sam birala ne bih bolje izabrala.., =)
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 14:12, Naslov:
bash je lepo ime,stvarno Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 14:17, Naslov:
Hvala Jekalina i tvoje je. Volim Bolero tako da mi je bas drago ime Jelena. Još postoje istine koje vole boljeti, zbog mene nikad nikad neces plakati, nikada se nismo sreli vremena nismo imali da mi oci obrises da mi ruke milujes jer ja sam tugu brisao tudjim suzama...... Jelena, Jelena eh da su andjeli nosili krila rodama, Jelena ,Jelena da su bar Bogovi imali malo vremena... Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 14:20, Naslov:
Wub Wub Wub Sramni Sramni Sramni Cvijece Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 22:20, Naslov:
ja sam svoje ime dobila po neku medicinsku sestru koja je lecila moju kumu kad sam se ja rodila,i kasnije mi je rekla da moje ime znaci dobrotu. DAN4E Osmeh
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 74
Koliko clanova ima idealna porodica?