Kad covek voli zenu...

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 13:58, Naslov: Kad covek voli zenu...
Slusam ovu pesmicu Dina Merlina, pa se pitam, zasto je vecini muskaraca tesko da iskaze ljubav recima. Kaze pesma ''kad covek voli zenu, salje vojske da je traze...na sve je spreman osim da joj kaze''...Sta mislite o tome?
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 14:35, Naslov:
mislim da uzmete knjigu Zasto muskarci vole kucke i da je procitate...Tamo je bas lepo objasnjeno, Osmeh...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 20:34, Naslov:
Muskarci su malo tezi po pitanju tih stvari ali mislim da je i do samog coveka kakav je,da li je odrastao u porodici gde je bilo normalno cuti da suprug zeni govori da je voli i jos drugih faktora utice na to.....ali i po prirodi su takvi da im to bas nije lako izgovoriti......ima dosta dobrih knjiga koje govore o razlikama zene i muskarca.....u pocetku je bio tezak na recima ali sa mnom je naucio da svaki dan kazemo jedno drugom te magicne reci.......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 21:37, Naslov:
hvala Bogu pa oko toga nemam problema,moj decko govori da me voli,ili u sred posla posalje poruku,SAMO DA TI JAVIM VOLIM TE......na pocetku veze kada muskarci kazu volim te,znam da lazu,to je nemoguce,ja mog dragog nisam forsirala....i jednostavno kada je sam osetio potrebu da mi to kaze,kada je bio siguran da me voli rekao je i tu cuvenu recenicu,i dan danas je govori i pred drustvom i pred celim svetom.....PROSTO GA VOOOLLIMMM
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 27.09.2009, 22:45, Naslov:
Kod nas u pocetku sam vise ja govorila, sada on uglavnom prvi kaze...lepo je cuti jer zvuci bas iskreno. Ipak mislim uopsteno da je njima teze izraziti osecanja recima. Imala sam vezu u kojoj sam morala da gatam, ali neki gestovi su govorili mnogo vise od reci. Prihvatate li to kao dokaz ljubavi ili nista bez onog cuvenog volim te....?
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 28.09.2009, 07:35, Naslov:
Mozda je to zbog njihove izrazene individualnosti. Oni kao da uvek, u bilo kojoj vezi, zele da zadrze jedan mali deo sebe samo za sebe, oni ne zele da budu 'osvojeni' ili 'pokoreni' da se bolje izrazim. Ako kazu to cuveno 'volim te' onda vise nemaju taj deo koji su cuvali, onda mogu da se 'predaju' u potpunosti. Mozda ih ta ideja plasi pa im je tesko da to kazu. Naravno, gestovi govore vise od reci, ja sam uvek znala da me moj dragi voli, ali nije mi uvek to govorio. Delima mi je pokazivao, neka njegova dela su bila bas u stilu ove Merlinove pesme, osim samih reci. I da, smetalo mi je. Ja zelim da cujem te reci, jer svaki put se osetim kao najposebnija, najlepsa, jedina zena na svetu kada mi to kaze. Znam da to stvarno misli, znam da je iskren i istopim se bas svaki put. Sada kad smo u braku, kaze mi svakog dana da me voli, i ja svaki put to i osetim i osecam se prelepo.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 29.09.2009, 10:57, Naslov:
Stvarno izgleda kao da smo sa razlicitih planeta...Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 11:36, Naslov:
Moj muz je od samog pocetka meni govorio da me voli. Lako i bez ustezanja.... Bila sam srecna sto to glasno i otvoreno kaze. Nedavno sam saznala da mi je svasta ruzno radio iza ledja i da me je za mnoge stvari lagao....
Vise bih volela da nije toliko GOVORIO, vec da se PONASAO tako da se osecam voljenom.

Oprostila sam mu, ALI njegovo 'volim te' vise nema nikakvu tezinu. Znace mi samo DELA. Tuzna
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 11:50, Naslov:
Verujem Diadema da je to jako tesko saznanje, ALI reci draga moja sebi POSTOJIM I JA. Oni drugacije razmisljaju nego mi, znam to jako dobro, jer se godinama druzim vise sa muskarcima nego sa zenama. Cesto smo imali takve razgovore, najbolja drugarica mi je muskog pola Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 12:00, Naslov:
Savet ti je pravi. Od sada upravo tako i razmisljam -Postojim I ja. A ako nastavi sa glupostima, bice - Postojim SAMO ja Wink
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 02.10.2009, 12:04, Naslov:
Tako je devojko, sta je on bolji od tebe, sad ja da ti preporucim onu knjigu sto rece Zveka, ima neke istine u tome.
Iskreno ni ja ranije nisam volela muskarce koji su biliu stanju da odmah i cesto govore kako me vole. Nekako mi to nije bilo na mestu.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:01, Naslov:
Tesko je zato sto dosta osoba danas kad im iskazes ljubav to ne shvata ozbiljno i prihvataju to kao neku sprdanciju ili zezanje.Na koji god nacin da kazes ili iskazes ljubav nije to to.Danas se zapitam nekad da li se vise moze nekom izreci ljubav da te shvati ozbiljno?Da te ne gleda blijedoliko.Uopste da li postoji jos uvijek onih romanticnih osoba kojima je dovoljan pogled upucen prema njima,a ne skupocijeni nakit,skuplji komad odjece..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:11, Naslov:
Ja mislim da i medju devojkama i medju momcima postoje oni kojima je bitna finansijska situacija partnera.. Mislim da je toga oduvek i bilo, i da ce uvek biti.. Hvala Bogu pa ima i onih normalnih, kojima je dovoljna paznja, lepa rec, poljubac... Wub
Moje misljenje je da je muskarcima malo tesko da iskazu svoja osecanja na pravi nacin, naravno to se razlikuje, nije kod svakog isto, ali je vecini tesko..
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:19, Naslov:
Finansije jesu najbitnije,ali sta cu ja s nekom koja ima brdo love,a nema ono najvaznije nesto u sebi sto ce me privuc,nasmijati,radi cega cu pozeljeti da se probudim svako novo jutro..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:24, Naslov:
Ne slazem se sa time da su finansije najbitnije.. bitne jesu, ali najbitnije nisu, po meni.. A sto se tice drugog dela tvog posta, slazem se.. Ne mozes biti sa nekim samo radi novca, mislim mozes.. ali to je po meni bezveze, nikada ne bih mogla takvu vezu da imam.. treba mi neko ko ce me voleti, cuvati kao malo vode na dlanu, ko ce mi ulepsati dan osmehom, porukom... a ako neko ne ume to i ne ume da me ceni, sta ce mi takav..bez obzira da li ima para ili ne.. Moguce da sam po nekom staromodna, ali jbg.. takva sam.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:28, Naslov:
U danasnjem svijetu finansije su najbitnije,jer skontaj danas-sutra udas se/ozenis od cega zivjeti?Jel se zivi od ljubavi?Svako od nas trazi sve to sto si napisala gore,ali od necega se mora zivjeti.Nisam rekao da taj neko ima dosta novca da se razbacuje njime,nego jednostavno da ja zaposlen i da ima primanja isto kao i ja..Svako od nas zamislja princeve i princeze,ali stvarnost je stvarnost..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:31, Naslov:
Pa dobro, ja se i dalje ne slazem da su najbitnije Vrlo srecna svako ima svoje misljenje... Wink
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 00:32, Naslov:
Pa naravno..Svako za sebe..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

K.M.
Broj postova: 24
Reg. datum: 16.05.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 10:19, Naslov:
Po mom misljenju je mnogo bitnije da mi postupcima dokazuje ili pokazuje da me voli i da sam mu ja sve na svetu,nego recima...mada ja nemam problema ni sa jednim ni sa drugim,bar ne za sada.... Vrlo srecna Sreca Reci su jedno,mogu biti i neiskrene,a osecanje treba doziveti i tako uvideti i osetiti pravu istinu Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 11:11, Naslov:
Slozila bih se sa Marinom,ipak je pokazivanje bitnije od rechi... Wink
Lepo je i chuti neku lepu iskrenu rech,ali su dela mnogo bitnija,mnogo vishe znache i duze se pamte Wink A zashto je kod muskaraca lakshe da urade nego da kazu?E,ne bih se slozila,mislim da je vecini mushkaraca lakshe da kaze npr ."volim te" nego da isto dokaze nekim lepim gestom...
Chast izuzecima Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 79
Koliko clanova ima idealna porodica?