Kad covek voli zenu...

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 11:53, Naslov:
Pa ovako...ja mislimk da finansije nisu najbitnije..ali o tome ne vredi raspravljati zato svi iammo drugcije misljenje...
A ja mislim da muskarci...hmm...njima nije tesko da kazu "volim te"... ali oni hoce da dokazu da nas stvarno vole..i da mi budemo sigurne u tu ljubav..i onda to cini lepim gestovima ili nesto slicno... Wub
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 14:55, Naslov:
Moj dragi govori i pokazuje. Svaki dan mi uljepšava i riječima i postupcima. Nije iskopleksiran pa mu nije problem ni pred drugima da kaže mada nismo za neki izliv emocija u prisustvu drugih. Ništa ljepše kad te neko probudi riječima; "Volim ta najvise na svijetu" a i onda kada ti je teško kad ti neko pruži ruku i kaže da će sve biti ok i pruži punu podršku, kaže koliko te voli. Znam da su rijetki oni koji to imaju. Ja vam svima zelim puuunoo ljubavi... Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bg
Broj postova: 40
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Sreda 01.12.2010, 11:43, Naslov:
Zasto ne reci kad osetis/oseti? Sve covek iz sebe treba da pusti i da izabere nacin koji mu prija. Koja je razlika je li musko ili zensko?
Wink
____________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 140
Koliko clanova ima idealna porodica?