Koji brojevi te prate kroz zivot?

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:10, Naslov: Koji brojevi te prate kroz zivot?
Verujem da svako ima neki broj za koji veruje da ga na izvastan nacin prati kroz zivot, koji mu eto i prvi padne na pamet kada zaokruzuje brojeve na loto-listicu...Koji je tvoj broj i zasto?
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:18, Naslov:
Moji brojevi su definitivno 3 koji me svuda prati, 8 takodje se cesto pojavljuje i 10. Verujem u znacenje brojki.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:22, Naslov:
Rodjena sam 01.09... Kad sam upisivala Visu,bila sam deveta na spisku,a indeks mi je br.01/09...posle toga,stalno su mi se redjale te brojke kroz zivot...Ponekad i 7 zna da bude moj broj,ali definitivno 1 i 9!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:23, Naslov:
3, 12, 13, 23...svako ima svoje značenje i razlog
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:26, Naslov:
Broj rođenja:

Broj rođenja smatra se nekom vrstom sretnog broja za osobu rođenu pod tim brojem. Također opisuje karakterne osobine. To je jedan od rijetkih osobnih brojeva koji prati osobu cijeli život. Ime i prezime lako možemo promijeniti ali datum rođenja ne. Izračunajte ga tako da zbrojite sve znamenke u datumu rođenja i svedete ih na jednoznamenkasti broj. Primjer osobe rođene 15.08.1955.

1+5+8+1+9+5+5=34

3+4=7

Značenje brojeva:

1 – JEDAN

Osoba ste koja uvijek ide korak ispred vremena. Začetnik ste novih ideja. Često su velike vođe bile rođene u znaku ovog broja. Jednostavno posjedujete moć uvjeravanja. Ambiciozni ste, možda i malo pretjerano, teško se odričete svojih ideja, pa se zna desiti da upravo zbog toga potpuno propadnete. No, vi se ničega ne bojite.

2 – DVA

Prava ste umjetnička duša. Stvoreni za ljubav, za davanje i dijeljenje. Uvijek više težite unutarnjem nego vanjskom. Ako nemate ljubavi osjećate da nemate ništa. Ali rijetke su osobe rođene u ovom znaku koje nemaju ljubavi. Vaša unutrašnjost je toliko privlačna da će rijetko tko ostati hladan. Možete osvojiti koga god poželite.

3 – TRI

Osoba ste koja stoji čvrsto na zemlji. Realno promatrate sebe i svijet oko sebe. Niste skloni maštanju i zavaravanju. To vas čini također dobrim prijateljem, nećete se nikome «ulizivati», ali ni biti pretjerano cinični. Imate pravu mjeru u svemu, to vam stvara probleme u odnosima sa suprotnim spolom. Ne možete bez ljubavi, ali ni trpjeti neko uzvišeno poimanje osjećaja. Zbog toga ste često nesretni.

4 – ČETIRI

Snalažljivi ste i praktični. Niste skloni maštanju, ni zabušavanju. Osoba ste od povjerenja, ono što obećate i ispunite. Previše ozbiljno shvaćate život, nije baš da se znate zabavljati. Istu odgovornost očekujete od osoba koje vas okružuju zbog toga ste često netolerantni prema prijateljima i prema ljubavnicima.

5 – PET

Imate odličan duh. Imate sve ono što bi savršena osoba trebala imati. Zabavni ste, inteligentni, živahni, ali ne previše, cijenite ljubav, cijenite prijatelje, optimistični ste… Ako se sjetite bilo koje pozitivne osobine, slobodno dodajte na popis, jer vi je sigurno posjedujete.

6 – ŠEST

Vi ste izrazito nježna osoba. Osjećajni, puni razumijevanja prema svima. Krhki ste kako psihički tako i duhovno. Lako vas je povrijediti. Umjetnička ste duša, imate osjećaj za lijepo, a i sami ste izrazito lijepi. Osvajate na prvi pogleda a tek kada ljudi upoznaju vašu nutrinu…

7 – SEDAM

Vi ste izrazito misaona osoba. Ali ste i praktičar. Za vas bi se reklo da posjedujete praktičnu inteligenciju. Pametni ste, ali znate svoju pamet iskoristiti za svoju dobrobit. Često znate iskoristiti one svoje moždane potencijale o kojima drugi mogu samo maštati. Nerijetko su osobe rođene pod ovim brojem proroci, mistici, filozofi…

8 – OSAM

Sve kod vas ima praktičnu vrijednost. Sve što radite, radite u svoju korist. Za vas je i ljubav korisna, pa ne ulazite u veze bez razmišljanja o koristi koju vam mogu donijeti. Također i vaši prijatelji su vam poslovni partneri, osobe od kojih biste mogli imati korist. Niste negativna osoba, samo praktičar.

9 – DEVET

Ako nekome treba savjet o postupcima, neka se obrati vama. Vi uvijek znate što je ispravno, a što nije. Poštenje je vaša najveća vrlina i temelj na kojem gradite svoj život. Krasi vas još mnoštvo drugih pozitivnih osobina i vas je pravo bogatstvo imati u blizini.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:39, Naslov:
Tinci evo za tebe znacenje broja kao broja rodjenja kao i za sve one koji su rodjeni 1.-og
1

Vi ste vrlo jake i samostalne osobe. U poslovnom planu jako ste uspješni jer ste inovativni i kreativni. Uvijek imate čime osvježiti dnevnu rutinu jer vi jednostavno niste navikli i ne volite raditi stalno iste, dosadne stvari. Čak i ljudi u vašoj blizini postaju bolji radnici jer pozitivno i motivirajuće djelujete na okolinu iako vi najviše volite raditi sami, jer ste tako sigurni da ćete to dobro napraviti a drugi bi to samo mogli pokvariti. Zbog takvih stvari i timskog rada znate postati frustrirani ali ubrzo shvatite da vi na to ne možete utjecati i da se morate pomiriti s tim, bez obzira koliko vam to teško padalo. Vi možete puno postići u životu ako se potrudite i razvijete ono u čemu ste posebni i najbolji. Samo, nemojte dopustiti lijenosti da vas prevlada, jer ako vas ona nadvlada ništa od uspjeha.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:48, Naslov:
Samo prva recenica ,da sam jaka i samostalna nije bas po mome Osmeh a sve ostale je! He he he,samo da lenjost me ne uhvati Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 17:52, Naslov:
Citat:
6 – ŠEST

Vi ste izrazito nježna osoba. Osjećajni, puni razumijevanja prema svima. Krhki ste kako psihički tako i duhovno. Lako vas je povrijediti. Umjetnička ste duša, imate osjećaj za lijepo, a i sami ste izrazito lijepi. Osvajate na prvi pogleda a tek kada ljudi upoznaju vašu nutrinu…


jooooj sve sto pise je istina.....cudni su ovi brojevi!!! Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 18:03, Naslov:
Broj 3 kao datum u mesecu
3

Ljudi vas jednostavno obožavaju. Vi tako pozitivno djelujete na njih. Vašem šarmu rijetko tko može odoljeti. I vi uživate u druženjima, ona vas inspiriraju. Vrlo ste kreativni. U duši ste umjetnik stoga ako se takvim zanimanjima ne bavite profesionalno bar ih uzmite kao hobi. Uživat ćete u svakom trenutku a i nadahnut će vas za vaše svakidašnje poslove. Mana vam je to što se često posvetite nekim nebitnim stvarima koji vam oduzimaju puno energije a nizašto. Morate si postaviti prioritete i stupnjevito rješavati probleme, od najvažnijih do onih sasvim malih i nebitnih ali opet korisnih. Više se usredotočite na dugoročnije ciljeve. Malo razmišljajte i o tome što je najbolje napraviti za vašu budućnost.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 18:04, Naslov:
jaoooo bre sve je tako....prosto ne mogu da poverujem!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 18:07, Naslov:
Pazite sad moj 8.-i
8

Vi ste realne osobe koje čvrsto stoje na zemlji. Sigurni ste u sebe i svoje postupke. Ono što vi radite mora biti ispravno i teško da će vas netko uvjeriti u suprotno. Samopouzdanja vam ne nedostaje. U poslovima ste jako dobri a posebno u financijama. To je vaše područje. Uživate u velikim poslovima jer se tako dokazujete. Kada vas postave za vođu vi se osjećate tako dobro i nadmoćno i ne osjećate se pod pritiskom. To je vaš teritorij. Sposobni ste voditi velike grupe ljudi i sve ih voditi po svom načinu. Drugi vas poštuju jer su svjesni vašeg znanja i često vam se dive. Izazovi vas ne plaše, upravo suprotno, vi uživate u njima. Ponosni ste na svoju obitelj i uživate u vremenu provedenom s njima, ali kako ste navikli na poslu naređivati nekad to prenesete i obitelj. Živciraju vas slabi ljudi. S njima nemate strpljenja. Opustite se malo, nisu svi isti kao vi, a niste ni vi savršeni.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 18:14, Naslov:
Da KAPETANE!!!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 20:58, Naslov:
Ja imam broj 6 i sta jos da kazem na to Osmeh.......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 21:14, Naslov:
moj broj je 1
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 21:27, Naslov:
12-i datum u mesecu
12

Vi ste vrlo šarmantna osoba. Ljude zabavljate svojom pojavom, nastupima, pričama, šalama. Osim toga dosta ste maštoviti. Uvijek imate nove i svježe ideje. Svi se vole družiti s vama zbog vašeg entuzijazma, ali i zato što ste uvijek dobro raspoloženi. Kada jednom odlučite čime se želite baviti u životu svoju energiju bi trebali usmjerite samo na to područje. Ako je budete trošili bez kontrole i na sve oko sebe, ponestat će vam je kad vam najviše bude trebala za poslovni uspjeh. Lako biste se mogli naći u ulozi prodavača jer znate od svake situacije izvući ono najbolje i tako lako djelovati na druge. Vi niste jako osjetljivi na tuđa mišljenja, čak i ako vas netko povrijedi to kod vas brže zarasta nego kod drugih jer vi nećete posustati nakon loše kritike.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 21:33, Naslov:
Bas tako Osmeh ima dosta istine u tome Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 22:17, Naslov:
rodjena sam 10.08.1972........mislim da je moj broj 10
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 22:28, Naslov:
Vi ste izrazito nježna osoba. Osjećajni, puni razumijevanja prema svima. Krhki ste kako psihički tako i duhovno. Lako vas je povrijediti. Umjetnička ste duša, imate osjećaj za lijepo, a i sami ste izrazito lijepi. Osvajate na prvi pogleda a tek kada ljudi upoznaju vašu nutrinu…
heh, ovo je tacno-da sam krhka i da me je lako povrediti... :S
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 23:06, Naslov:
ja sam br.5.a i mm je takodje Osmeh.bas smo se nasli
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 11.10.2009, 23:58, Naslov:
10- u mesecu
10

Frustrirani ste kad morate obavljati rutinske poslove. To vam je dosadno i nemate priliku pokazati vaše sposobnosti. To vas može lako izbaciti iz takta i zbog takvih stvari lako postanete nezadovoljni. Zbog toga vam najbolje odgovaraju poslovi na kojima imate priliku pokazati koliko ste inovativni. Ambiciozni ste i uvijek morate imati priliku u potpunosti pokazati sve što možete. Težite za samostalnošću. Jako ste dobri i odani prijatelji. Problem je vaša ljubomora. Ako netko pokraj vas uspije u nečemu i za to primi zasluge vi se odmah osjećate ugroženima, bezvrijednima… No, to vas ne bi trebalo kočiti. Vi ste jako kreativni i sposobni. Možete puno toga postići samo se morate potruditi. Uspjeh drugih ne bi vas smio plašiti nego poticati.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 344
Koliko clanova ima idealna porodica?