Aktuelni modni trend

  • 1
Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 17.11.2009, 23:33, Naslov: Aktuelni modni trend
Hajde da ovde raspravljamo o trenutnim modnim hitovima, kao i sta ce se nositi...bilo bi lepo i sve upotpuniti i po nekom slicicom.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 17.11.2009, 23:41, Naslov:
Helanke su apsolutni hit
Press 17.11.2009 14:30




Pored helanki u crnoj boji, ove zime u modi su zlatne, one s grafičkim ili životinjskim printom, kao i čipkaste i pocepane



Već drugu sezonu zaredom helanke su najmodernije krpice sezone. Posebno su poželjne tamnije i od debljih materijala, jer ženske noge čine mršavijim i skrivaju razne nepravilnosti i celulit. Takođe, poželjno je da helanke budu različitih materijala, šara i uzoraka.

Helanke ove zime najčešće dolaze u kombinaciji pamuk-elastin, a česti su i likra, malo teksasa, lateks, PVC, vuna, sintetika, viskoza... Crna boja je i ove sezone u modi, ali, za promenu će u ormaru dobro doći i jedne jarkih boja kakve je ovog proleća izbacio modni mag Aleksander Mekvin. Hit je i grafički print, a naći ćete i one sa nezaobilaznim prugicama i mrljama kao od ispranosti. Životinjski uzorak takođe i dalje zagovaraju i najveći svetski dizajneri.

Čipka i pocepane helanke

Poželjan detalj na helankama i dalje je čipka, najčešće uz donju ivicu, posebno kod kraćih helanki koje sežu do ispod kolena, a mogu da budu i sasvim od čipke. Poželjni su i svetlucavi detalji, poput rasutih staklića, ali i metalik odsjaj.

Lanci ulične mode koje predvode „H&M" i „Topšop" ponudili su helanke izrešetane rupama. One mogu da se nose uz hulahopke, a ako ne nameravate da budete na hladnom, naravno, i na golu nogu!



Nose se i tzv. jegginsice, helanke koje imituraju farmerice. Jegginsice su pamučne helanke s dva odsto likre i tek malim procentom teksasa. One uzorkom toliko nastoje da liče na farmerice da imaju iscrtane i šavove i džepove kao prave farmerice.

Kako nositi helanke

Helanke nije teško ukombinovati sa ostatkom garderobe. Kratki i uski topići strogo su zabranjeni u kombinaciji s njima. Trend nalaže da se one nose uz prevelike majice, košulje najčešće ukroćene kaišem, ili pak jednostavne tunika-haljinice. Bitno je da sve ide preko zadnjice. Za one koje pak imaju savršenu liniju najbolje je da helanke upare sa kratkom jaknicom.

Što se obuće tiče, dolaskom zime odbacite baletanke i nosite polučizme eskimke s raznim trakicama i perlicama, koje se naboraju na listovima, a tu su i dobre stare ugsice. Takođe, helanke će veoma dobro izledati sparene i sa čizmama preko kolena, koje su totalni hit sezone
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 01.12.2009, 20:14, Naslov:
Cure nosite li helanke?
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.12.2009, 21:25, Naslov:
Pa ja slabo...malo su mi zgoljave nogice pa mi se cini da mi ne stoje nikako.Ali ovde ih nose uveliko...lepo izgleda u kombinaciji sa nekom tunikom.Moracu da malo podgojim nozice pa cu da se utegnem u helanke....Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 02.12.2009, 11:41, Naslov:
...a uz heklanke one smeshne chizmice!Valjda znate na koje mislim...U njima izgledate kao da ste obuli medine shape Osmeh))) Od nekog su mekanog materjala slicnom prevrnutoj kozi,na izgled...A unutra imaju neshto toplo kao vuna...Bash su slatke i ima ih u svim bojama..Ja sam uzela sive i sivi dzemperic (malo duzi) i super izgleda..Imate ih na Bulevaru,butik 3M,koshtaju 2400!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 04:04, Naslov:
volim helanke, i vrlo rado ih nosim uz tunikice i cizmice.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 11:36, Naslov:
Koliko sam mogla da primetim,ovo leto,apsolutni hit,sandale koje podsecaju na chizme Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 11:38, Naslov:
Jao da. Meni su se svidjale, ali stvari mi tako izgube vrednost, tj ja izgubim interesovanje za njih kada pocne svaka devojka u gradu da je nosi. Pa tako je bilo i sa ovim sandalo-cizmama Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 23.07.2010, 11:54, Naslov:
da,isti sluchaj..Nije zanimljivo kad ih svako ima... Ja sam ih htela uzeti josh na pochetku leta,ali sam odustala... Tuzna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 101
Koliko clanova ima idealna porodica?