SEX-koliko chesto?

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 13:45, Naslov: SEX-koliko chesto?
Nisam znla gde da stavim ovu temu,pa sam reshila da je smestim ovde,jer rech je zapravo o mushkarcima....
Koliko chesto vodite ljubav i da li se neshto vremenom promenilo?

Sinoc sam razgovarala sa svojim dechkom da redje vodimo ljubav nego na pochetku veze...On mi je na to odgovorio da ga isto privlachim kao i pre 3 godine i da to nije primetio..Kaze da se tripujem..Osim toga,uvek je isto,ne ubacujemo nishta novo... Ranije smo bar menjali mesta,a sad je aktuelan samo krevet i jedne te iste poze...On je malo ogranichen po tom pitanju,a za mene tabu tema ne postoji pa sam reshila da to malo ispitam,ali nishta...Prichala sam i sa jednom drugaricom o tome i kaze da je i kod nje isti sluchaj,s'tim shto je ona vec duze vreme u braku..

Kako je kod vas? Jel je to normalno ili se ja stvarno tripujem?Kakva su vasha iskustva?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 14:12, Naslov:
Odakle da pocnem..........
Neznam ni sama , imala sam vezu istu, tj slicnu
U pocetku je bilo idealno, imala sam utisak da samo nama moze tako da se desava, vodjenje ljubavi je bilo ko iz smova, puno neznosti i topline da nismo mogli da se odvojimo jedno od drugo.
Medjutim kako je vreme prolazilo sve je pocelo da bude hladnije vodili smo ljubav, ali sto ti kazes onako cisto da bi to uradili a kad pocnem tu temu uvek je bilo, neumisljaj, premoren sam, puno radim, nemogu sad spava mi se i td..........mislim da je to normalno.... mozda i gresim......... paznja i u tom slucaju vodjenja ljubavi treba da bude uvek na istom nivou, da ne posustaje, mislim kad volis nekog i kad te voli mora uvek da bude strasti i privlacnosti gde god da se nalazite, mislim da mora biti isto kao na pocetku......... jbg ali ja tako mislim nemoj ovo pogresno da shvatis.......molim te!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 14:14, Naslov:
Veza nam je trajala 2.5god, zadnjih meseci smo se puno udaljili jedan od drugog, uvek je izgovor bio njegov posao i njegovi, zato je i kraj!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 14:20, Naslov:
Ne brini Aleksi,necu nishta pogreshno da shvatim,samo zelim da chujem tudja mishljenja i hvala ti na odgovoru.Ali,moram ti reci da se slazem sa tobom shto se tiche sledeceg: Kada nekog volish,strast uvek treba da postoji,i ja se napr.po tom pitanju uopshte nisam promenila,volim ga isto,a mozda i vishe...
Ali,eto,imala sam i ja jednu vezu od 2,5 god pre ove i do zadnjeg momenta nisam mogla da se pozalim na sexualni zivot,razdvojile su nas neke druge stvari...Vidish,ne mora nishta da znachi..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 14:21, Naslov:
Da i nas su udaljile druge stvari

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 15:06, Naslov:
Nisam u braku, a nisam imala ni veze koje su trajale po 5-6 ili vise godina, ali... Cini mi se da se intenzitet strasti u vezama vremenom menja, jer se i mi samo menjamo... Ovo zakljucujem iz prica svih koje poznajem, a koji su slobodni da na ovu temu pricaju.
Ali, kao veciti i nepopravljivi romantik zelim da verujem da ce "moj slucaj" biti jedan od izuzetaka i da cu biti zadovoljna...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 18:26, Naslov:
Citat:
Ali,eto,imala sam i ja jednu vezu od 2,5 god pre ove i do zadnjeg momenta nisam mogla da se pozalim na sexualni zivot,razdvojile su nas neke druge stvari...Vidish,ne mora nishta da znachi..

Sa ovim bih se potpuno slozila... Posle 9 godina braka mogu da kazem, da se nista nije promenilo do onog trenutka kada su pocele neke druge stvari da koce...
Ja sam tip zene koja vodi racuna o sebi tj. trudi se da bude pozeljna uvek... a moj muz, on je uvek za ... Hocete da vam ga iznajmim? Vrlo srecna Ideja
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.12.2009, 19:04, Naslov:
Pa Jekalina, kao i u vezi mnogih stvari, i po ovom pitanju iskustva su različita, tako da ne bi trebalo postoji neko pravilo. Kad sam ja u pitanju situacija je sledeća : moja tj. naša situacija je sve bolja kako vrijeme odmiče. U braku smo više od 10 god i zabavljali smo se 2,5 god i kad se osvrnem unazad, na početku smo bili u fazi upoznavanja a i bili smo neiskusni, tj. ja sam bila neiskusna. Sada sam prezadovoljna. Moj muž je, da kucnem u drvo, uvijek "za". Normalno da svako ima teške trenutke na koje utiču i problemi i mnogi drugi faktori, ali ono što ti možeš da učiniš je da pokušaš da ga "trgneš" ili da razgovaraš sa njim. Znam samo da je svaka promjena dobro došla. Želim ti puno sreće, puno ljubavi i nježnosti. Nadam se da sam ti makar malo pomogla. Frendovi
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 11.12.2009, 11:25, Naslov:
Andemona- Kad ti dosadi muz,shalji ga Vrlo srecna
Shalim se....Trudim se i ja da uvek budem,shto ti kazesh,pozeljna,ali,iskreno da ti kazem,chini mi se da to svi primecuju osim mog dechka... Pusi

Maxi-Hvala na lepim zeljama i savetima Cvijece
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Sreda 30.12.2009, 17:31, Naslov:
Ja sam u vezi 2,5 god i sex nam je takodje bio kao i vecini parova na pocetku veze senzacionalan, ma... prosto se ne moze recima docarati Osmeh tako je protekla prva godina, druga je isto bila vise nego dobra, ali mnogo manjeg intenziteta nego prva, a ova treca je pocela i vise nego dobro..sve u svemu da skratim, naidju nam periodi kad se zasitimi jedno drugog, a onda pak usledi period kad se ne odvajamo jedno od drugog. Ma sve je to normalno. I po meni ne treba lupati glavu oko toga. Ne
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 04.01.2010, 13:36, Naslov:
Mir
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 15:01, Naslov:
Ja mislim da se vremenom to menja jer strast na pocetku veze i strast posle 5 godina ne moze nikada biti ista...na pocetku se rasplamsava sama,a posle pet godina treba da je rasplamsavamo sami!Sve je to uticaj hormoncica koji nas zaslepe kad smo zaljubljeni...naravno ne mislim ni da je normalno imati sex jednom u mesec dana,ali mislim da su to samo periodi kroz koje svaki par prolazi.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 15:16, Naslov:
ja imam sex 5 puta mesechno i to me izludjuje! Oklagija
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 15:21, Naslov:
Nemoj se nervirati draga moja...naisao takav period.Procice...nego napadni ga ti svako vece pa da vidis kako ce da se poveca broj u mesecu!!!Vrlo srecna Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:01, Naslov:
ma dacu ja njemu period!ima da nabavim igrachkice i da ga iskuliram 100 %,pa da vidimo shta ce onda! Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:07, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna mozda mu se svidi pa posle da kukas sto te stalno napada...Vrlo srecnaVrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:12, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna a znash shta je najgore!Uvek pochne da me napad kad dobijem,a zna da tad ne mogu!Ja mu to prebacila,a on kaze,da sam mu bash tad neshto sexy! Lud Osete se hormoni u vazduhu,pa se sprema za parenje Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:21, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna znam kako ti je...i meni se to nekad desava!mozda ga privlaci zabranjeno voce...mislim na tvoje zabranjeno voce! Lud Lud
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:22, Naslov:
mozda.. Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Utorak 13.04.2010, 22:25, Naslov:
Ja sam dve godine u vezi, i još uvek je sve OK. Jedino što je na početku bilo više ali kraće, a sad manje ali kvalitetnije Vrlo srecna Ne valja ni preterivati da vam ne dosadi Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 254
Koliko clanova ima idealna porodica?