MOZDA JE SMESNO,MALO..

Nis
Broj postova: 10
Reg. datum: 18.12.2009
Datum unosa: Petak 18.12.2009, 16:03, Naslov: MOZDA JE SMESNO,MALO..
Cao svima,sajt je zaista super i jako mi se dopadaju komentari i razmisljanja..pa stoga imam jedno pitanjce....Nevinost!Imam 24g i nisam imala sexi iskustva.. Pletem Ja sam inace cool riba,imam duge noge,lepe oke i nesto u glavi,hocu da kazem fizikcki jesam privlacna i nije u tome problem vec u moralu..pravi put je najteze da se dogodi Zurka amin!Ja uvek u glavi imam samo jedno NE,NIKAKO da do toga dodje.A da ne govorim o reakcijama musk. koliko bi me samo povredjivali kada ih odbijem u tom smislu.. Place I tako,sramota me je malo ali opet tako valjda zelim..a sa druge strane na sve strane o tome se prica.Da li gubim dobar provod ovakvim ponasanjem ili ostajem verna najvecoj kurvi-muskarcu?Onome ko ce biti prvi..I koliko je taj first bitan?Pozdrav,dame..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 18.12.2009, 16:18, Naslov:
Kao prvo postoji tema nevinost ovde.
Kao drugo sa moje tacke gledista propustas mnogo.
Kao trece ne znam zapravo kako mozes da razmisljas u tom smislu da su muskarci kurve...Mislim Verujem da za to postoji dobar razlog. Muskaraca i ovakvih i onakvih ima isto koliko i zena svakakvih.
Sto se tice same nevinosti tog prvog puta jeste da nije jednostavno, ali se jako pamti kao i naravno soba sa kojom je to bilo.
Znam puno zena koje su ponosne sto im je muz bio prvi, a pri tom ne razmisljaju koje su one po redu tom muzu. On je musko njemu se moze, takvo razmisljanje je posledica tradicionalizma i zatucanosti kod nas na Balkanu pre svega. Kao one su fine, a ne shvataju u stvari da su one te koje ustvari gube. Jedna moja rodjaka rece jednom, sve i sve ali koliko god da mi je lepo sa muzem zao mi je sto nisam iskusila nesto jos u zivotu.
Dakle moj savet ti je, zivot jedan sta cekas, naucile smo odavno da princevi na belom konju ne postoje...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 18.12.2009, 19:27, Naslov:
e, cinderella, cinderella, a da li ti znas zbog cega si se odlucila na nesto sto te , ocigledno, sada, muci? svako sam odlucuje sta ce da radi i sta mu se dopada....ako odlucis da se i dalje cuvas, pa, cuvaj se....najvaznije je da svako sam bude zadovoljan, onda sve ima nekog smisla, a ako nesto pocne da te muci, onda to, ocigledno nije zadovoljstvo....ljubav je nesto najlepse na svetu ....Osmeh i nikakav prvi nije bitan, bitno je da je tebi lepo i da tebi odgovara.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 19.12.2009, 11:58, Naslov:
Mislim da u nicemu ne treba donositi brze odluke pa ni u tome......nije sramota sto imas 24 godine i sto nemas ta iskustva ako nisi jos spremna na to i nisi nasla osobu sa kim bi podelila ljubav i to iskustvo......ne gledaj okolinu i sta drugi misle vec slusaj svoje srce i kada ti smatras da je vreme onda je vreme i nikada nemoj ici protiv sebe da bi se samo uklopila u okolinu,ostani ono sto jesi
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 19.12.2009, 18:08, Naslov:
Nemoj da zuris,prvi put treba da bude poseban i sa osobom koju volis. To je nebitno da li ce biti sa 20 ili 30 godina, nikada nije kasno. Ako nisi spremna nemoj sebe forsirati, a oni koji su te vredjali zbog toga kao sto i sama kazes te ne zasluzuju!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 19.12.2009, 19:52, Naslov:
Slazem se sa Angelom i Tini jer to treba da se desi iz ljubavi i zelje a ne radi reda ......mislim radi godina Osmeh .........i ja sam dozivela isto ali za mene je sex vise od zadovoljstva i potrebe ., ipak treba to da bude neka osoba koja stvarno zasluzuje da legnem sa njim Mislim a ne neko u prolazu.......mozda sam propustila mnogo ali ne kajem se .............. jednom se zivi to je tacno ali sami odredjujemo kako cemo nas zivot ziveti Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 10
Reg. datum: 18.12.2009
Datum unosa: Utorak 22.12.2009, 13:41, Naslov:
Pa da,ko kako voli neka izvoli..Hvala na misljenju i treba malo da se opustim inace sam uvek u nekoj stegi zbog toga..Super ste,sve je super,srecna Nova godina!!Oh kakva sam lujka..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 22.12.2009, 13:43, Naslov:
Hvala Cinderella i tebi takodje sve najbolje zelim
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 22.12.2009, 14:46, Naslov:
Ej Pepeljugice draga da ti ja kazem nesto....ne opterecuj se time sto se jos to nije dogodilo!!! Poljubac Kada ti bude naisao onaj koji ce ti pomutiti pamet neces ni stici da razmisljas da li da se desi ili ne....boli te uvo sta se prica oko tebe.Svi imamo pravo na svoj izbor,a okolina uvek voli da komentarise nekog drugog dok ne gleda sta se desava u njihovom dvoristu.Zato glavu gore...a da li nesto propustas ne mogu da ti kazem...(sacu malo da filozofiram)...zato sto sa moje tacke gledista i iz mog iskustva mogu da ti kazem da propustas...naravno uzimajuci u obzir kakav je moj prvi put bio(i drugi i treci... Lud ).Da su isti muskarci u pitanju mnogo bi propustila,ali posto nisu ne propustas nista...valjda si skapirala sta sam htela da ti kazem(samu sebe sam zbunila ovim filozofiranjem Vrlo srecna ).U svakom slucaju zelim ti da to bude sa nekim ko ce ti stvarno znaciti,ali stvarno....ja sam uvek teska po tom pitanju(ne predajem se tako lako...dok ne vidim da je nekom stvarno stalo do mene) tako da znas da onaj koji te bude stvarno voleo bice strpljiv!!!....jooooj mnogo sam se raspisala... Lud Lud Poljubac za tebe i javi nam bar kad bude taj prvi put...(koja sam ja lujka)
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 11:25, Naslov:
Sad malo ja... Vrlo srecna
Necu da filozofiram mnogo,ali reci cu neshto iz lichnog iskustva...
Vecina devojka koje ja poznajem,izgubile su nevinost pre mene..Ja sam bila u fazonu,dok ne nenaidje neko ko ce mi pomutiti razum,necu to ni da uradim...Mogu slobodno da kazem da sam imala srece shto se toga tiche.Izgubila sam nevinost sa dechkom sa kojim sam htela i nisam se pokajala.Ostali smo zajedno 3 godine i bila je to moja prva ljubav..Nije me iskoristio,kao shto se inache deshava...Slazem se da princhevi na belom konju ne postoje,ali po meni prvi put treba da bude poseban,tj. sa tebi posebnom osobom...A posle,nikada nemoj da se osetish iskoriscenom,nego iskorishcavaj ti njih.Ja sam posle te svoje prve duge veze menjala frajere i bilo mi je super,dok ponovo nisam naletela na nekog ko mi je pomutio razum i super mi je!!!mogu slobodno da kazem da je sve ishlo svojim tokom.Meni je glupo da kada izgibish nevinost,ostanesh sa tom osobom ceo zivot.Ko zna,mozda bih i ja ostala sa tim dechkom,da me nije ostavio,ali sada mogu da mu se zahvalim,jer samtram da bih mnogo propustila...Hvala mu shto me je ostavio i shto sam tek sada shvatila shta je ljhubav i shta je pravi sex!!! Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.12.2009, 16:23, Naslov:
Svaka cast Jekalina na hrabrosti da ovako otvoreno kazes sve...I u pravu si mogu ti reci Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 10:55, Naslov:
Hvala Andemona! Poljubac
Ja sam uvek za otvorene razgovore Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 10.05.2010, 16:13, Naslov:
cinderella zaljuibio sam se u tebe ! xD Osmeh
xixiixix
Salim se samo da znas !
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.05.2010, 16:19, Naslov:
koliko ja vidim cinderella je iz Nisa.... da li ti to smeras nesto prijatelju Kobi?
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 10.05.2010, 16:25, Naslov:
hehehe...pa zato sam i rekao da sam se zaljubio...Inace salim se samo ! xD Osmeh
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 10.05.2010, 17:42, Naslov:
Andemona- "Znam puno zena koje su ponosne sto im je muz bio prvi, a pri tom ne razmisljaju koje su one po redu tom muzu. On je musko njemu se moze, takvo razmisljanje je posledica tradicionalizma i zatucanosti kod nas na Balkanu pre svega. " -
Ne mogu sa ovim da se složim u potpunosti.Prirodno je da muškarac(mužjak) menja više partnerki,i da traži sledeću i sledeću ako je odbijen..To je ostalo još od davnih predaka,da jednostavno muškarac(mužjak) traži stalno partnerku/e skojima će ostaviti potomstvo i svoj gen na zemlji.Dok je žena (ženka) ta koja uvek bira pravog kojem će dozvoliti da snjim ima potomstvo.E sad u savremeno doba to ti izgleda ovako,činjenica je da muškarac ne može biti ceo život sa jednom samo ženom.To je jednostavno tako.Ima izuzetaka naravno ali to valjda potvrdjuje pravilo.Jednostavno je tako.I ako voli neku ženu znam da sigurno ima bar njih par u glavi koje bi voleo da vidi ispod sebe.. Tako je..To je priroda.I tako mora inače ljudi ne bi ni bilo.Ti kažeš andemona da Jekalina treba da ih iskorišćava,pa ja ne vidim zašto je to iskorišćavanje. Osmeh većina pravih tipova bi pristala na tu vrstu "iskorišćavanja" Osmeh nama je taj sex na prvom mestu i stvarno je tako,kao nagon..ali vama iako je jako bitan nije na prvom mestu.Žene su u savremeno doba samo naučene preko mas medija ,raznih serija,magazina itd da budu "slobodne" itd da svoju sexualnost slobodno puste itd.. ali nisam siguran da je to priroda žene Osmeh Žena će izgleda uvek ići u krevet sa nekim kad ostvari neki neseksualni cilj Osmeh kao što je recimo uverenje da je se izmedju nje i dečka ostvarila prava ljubav,ljubav na prvi pogled,da je on poštuje, da je on ceni,da je podržava,da joj pšomaže,kupuje nešto,pazi itd . hiljade neseksualnih razloga.
Evo jedan primer. Andemona ti se dogovoriš sa nekim tipom da uveče imate sex.U medjuvremenu saznaš ili vidiš,ili ti taj tip kaže da je spavao u toku dana sa još jednom devojkom ili više njih.Da li bi otišla u krevet sa njim? Da kažem samo da ovo nije moj primer niti sam ga ja izmislio.samo sam ga preradio i izneo ovde.
A što se tiče ovog "problema" cinderella.Rećiću ti da godine uopšte nisu bitne kada ćeš spavati prtvi put sa nekim.To uradi sa nekim ko je kvalitetna osoba,sa kim misliš,sigurna si da vredi to.Da to ne bude samo sex već neka kvalitetna veza i posle toga sexa,ili pre njega svejedno.Pričaj iskreno sa njim,recimu kako da se ponaša u tim trenucima prema tebi,reci mu da ti treba podrška itd. samo nemoj o tome puno da pričaš kad je radnja već počela,to ume da ubije kod tipova želju Osmeh
A hteo sam da kažem da ti imaš takav stav moguće zbog patrijahalnog vaspitanja.Znaš ono,devojka misli da joj je vagihna prljava jer su je tako učili kao malu.Bože svašta.. Osmeh Skoro sam čitao da je unutrašnjost zdrave vagine čistija od usta Osmeh pa ti gledaj sad Osmeh
Pozdrav
Podvući ću da uvek ima izuzetaka
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 11.05.2010, 10:28, Naslov:
Pazi,pa svako od nas ponekad da mashti na volju, i bio mushko ili zensko voleo bi da vidi nekog "ispod ili iznad sebe" Vrlo srecna Ali,to nema veze sa vernoshcu.. A shto se tiche iskorishcavanja,tu se slazem sa tobom Vrlo srecna
Kad kazem "iskorishcavaj ti njih" pod tim smatram da zena nikada ne treba da se oseti tako nakon sexa,jer za tako neshto je potrebn dvoje i verujem da oba partnera uzivaju,pa samim tim nema razloga misliti da je neko nekoga iskoristio... I da,to da je mushkarcima sex na prvom mestu,to mozda mislish na sebe ili na nekoga koga poznnajesh..Licno,sa tim se ne bih slozila...Mozda,vecini jeste,ali opet bih naglasila chast izuzecima..Postoje i zene kojima je sex na prvom mestu!I ne znam shta mislish pod tim da su zene o mnogim stvarima neshto nauchile preko medija i sl?? Ako tako gledamo,to isto se moze reci i za mushkarce..Na sve nas nesvesno utiche uticaj medija(ima vec i tema o tome),ali valjda,svako od nas ima mozak pa sam zna zashto i kako neshto radi... Sad opet neshto sa chim se slazem Vrlo srecna A to je da zena da bi sa nekim otishla u krevet(vecina,ne sve) prvo mora da ostvari ne sexualne kontakte,dok mushkarcima to i nije tako bitno,verovatno zbog onog shto si pisao na pochetku(o muzjacima i zenkama Wink )
I Aleksandre,da ti se zahvalim na ovako opshirnom textu,lepo je chuti i razmishljanja mushkaraca Wink Molim te,nemoj da ovaj moj post shvatish kao neki napad,samo razmenjujemo mishljenja Osmeh Veliki pozdrav drugaru Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Utorak 11.05.2010, 11:08, Naslov:
Ma nisam ja to uopšte shvatio kao napad.
Ja sam i došao ovde da razmenjujem mišljeja. Osmeh
A da,ne bih voleo da to što sam rekao da je muškarcima sex na prvom mestu(a biološki jeste tako) da se razume pojednostavljeno i prosto,da je samo sex i to je to.To je čepše kad radiš sa devojkom skojom imaš emotivni-osećajni kontakt e a to je već zadatak te devojke,da pridobije tipa na takav način Osmeh
I da,kad kažem sex ne mislim bukvalno na radnju ulazak-izčazak ili što bii rekli anglosaksonci input-output Osmeh ne,mislim i na poljubac,nežnost itd..
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 11.05.2010, 11:12, Naslov:
Ne,sex je sex,a vodjenje ljubavi je vodjenje ljubavi,tu nema meshanja ...
Vec sam negde to objasnila... Pazi ovako,mislim da mushkarac,kada prevari zenu,on to ipak radi bez emocija,jer sex za mushkarce je samo sex,a kada zena to uradi,onda se deshava upravo ono o chemu si prichao,zenu privuku neke nesexualne stvari,pa tek onda stupa u odnose..Vecina zena na sex gleda kao na vodjenje ljubavi..
I da,opet da napomenem da za sve ima izuzetaka Vrlo srecna
Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 11.05.2010, 11:14, Naslov:
Vrlo srecnaVrlo srecna....meni je sex uvek na prvom mestu...Vrlo srecnaVrlo srecna....e sad da li cu to uraditi ili ne to je vec druga prica.....ali je na prvom mestu.I kad volis nekoga zamisljas fizicki kontakt sa njim....pa i to je sex....nije sex samo kad "jedno udje u drugo"....izvinte sto se ovako izrazavam ali ne znam kako najjednostavnije da to objasnim.....!!!Daklem....glasam uvek za keks!!!Sreca
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 247
Koliko clanova ima idealna porodica?