Sex i numeroligija

  • 1
Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.12.2009, 20:29, Naslov: Sex i numeroligija
Numerologija i seks: Otkrijte ko vam savršeno odgovara za erotske igrice
Žena blic 26.12.2009 22:07




Uz pomoć bioritamskog broja saznajte kakvi su vaši seksualni apetiti, kako s ljubavnim umećem stoji vaš partner i sa kim se generalno najbolje slažete u seksu. Bioritamski broj se dobija tako što se saberu svi brojevi iz datuma rođenja bez godine. Na primer, ako je neko rođen 14.12.1981. godine, njegov bioritamski broj je: 1+4+1+2=8



1
Žena: Strastvena je i od rane mladosti traga za pravom ljubavlju. Vatrena, ali puna snova i ideala. Ima razvijenu intuiciju i ume da ugodi muškarcu. Živi za ljubav, nikako za avanturu.
Muškarac: Uživa u seksu i sklon je perverzijama koje pravda razvijenom maštom. Kad baci udicu, ne odustaje dok ne osvoji plen. Dominantan je u seksu.
1 se slaže sa 8, 6 i 3. Treba da izbegava 2 i 9.


2
Žena: Ne uživa naročito u seksu, ali se ne predaje lako. Za nju je to dužnost koju pokorno obavlja. Ipak, rano se upušta u seksualne odnose.
Muškarac: Romantičan, nestalan i ne baš najbolji ljubavnik, inicijativu prepušta ženi. Pošto je prilično neodgovoran, ženama se preporučuje da u odnosu sa dvojkom budu oprezne i same se zaštite od neželjene trudnoće.
2 se slaže sa 6 i 8. Treba da izbegava 3 i 7.


3
Žena: Celo njeno telo je erogena zona. u večitoj potrazi za idealnim, sklona je tome da često menja partnere. Ovde zapravo imamo 2 ekstrema. Totalno nezainteresovana, ili izuzetno seksualna, koja je na ivici promiskuiteta.
Muškarac: Evo ga napokon pravi ljubavnik, gvozdena pesnica, ako nađe partnerku koja će pratiti sve njegove zahteve u vezi sa erotikom, eto seksa do bola.
3 se slaže sa 6 i 5, a treba da uzbegavaju 2 i 9.


4
Žena: Skrivena vatra, vodi direktno u ekstazu, gazda u krevetu. Ona pokreće inicijativu, izvanredna je ljubavnica.
Muškarac: Izdržljiv ljubavnik, sklon maratonskom vođenju ljubavi, ali sebičan.
4 se slaže sa 8, 6 i 5. Treba da izbegava 2 i 1.


5
Žena: brzo se zasiti svog seksualnog partnera. Kada nema inovacija, menja partnera, ali kad stvarno voli, maštovita je i ispunjava svaki seksualni prohtev svog muškarca.
Muškarac: Francuska škola, vrlo potentan muškarac, koga uzbuđuje lepota ženskog tela. Ume da bude egoista.
5 se slaže sa 8 2 i 3. Treba da izbegava 6 i 9.


6
Žena i muškarac: Nema velikih razlika između šestice žene i šestice muškarca. Seks je za njih uživanje. Imaju jak seksualni apetit, a istovremeno traže nežnost i komplimente. Predigra je obavezna i to duga i nikako monotona.
6 se dobro slaže sa 1, 2, 3 i 4. Treba da izbegava 5 i 9.


7
Žena: Mistična je, ali vodi igru, menja poze i diktira tempo.
Muškarac: Izuzetno je potentan, maštovit i originalan. Neguje tehnike Dalekog istoka. Seks sa sedmicom je uzbudljiva vožnja, čija je poslednja stanica orgazam.
7 se slaže sa 2, 7 i 6. Treba da izbegava 1 i 5.


8
Žena: Od muškarca zahteva sve što joj padne na pamet. Seksualno oslobođena ličnost, traži nemoguće, voli da menja partnere.
Muškarac: Brz, potentan, maštovit, seks mašina je prava reč koja ga opisuje.
8 se slaže sa 5, 2 i 8, a treba da izbegava 6 i 1.


9
Žena: Seks je za nju nešto lepo i uzvišeno. Sklona je klasičnim pozama, mada kad emocije „prorade“, ume da bude vrlo maštovita ljubavnica.
Muškarac: Njega treba samo hvaliti, naročito njegovu muškost i kvalitete.
9 se dobro slaže sa 8 i 1. Treba da izbegava 6 i 2.


____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 29.12.2009, 15:48, Naslov:
Meni je ispao br 4,i mislim da nije bash tachno...Jedino to da sam izvanredna ljubavnica Osmeh))))
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Utorak 29.12.2009, 18:27, Naslov:
ih Andemona ja sam se Posramljena , ako je ovo tačno onda opaaaaaaaa Sokirana
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 29.12.2009, 20:33, Naslov:
ja sam broj 9
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 29.12.2009, 23:01, Naslov:
ja mislim da bi trebalo i godinu uracunati....
1 i tacnooo
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 30.12.2009, 12:41, Naslov:
Onda sam broj 1...To ipak vishe lichi na mene... Vrlo srecna
A taj mushkarac koji se tu pominje,bash bi mi odgovarao,ali moj dechko nazalost nije takav Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 243
Koliko clanova ima idealna porodica?