Zacarani krug

  • 1
beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 08.01.2010
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 10:23, Naslov: zacarani krug
Pre svega, dobar dan svima!
Dosla sam ovde da bih sa nekim porazgovarala o mojoj situaciji jer nemam sa kim o tome da govorim skroz otvoreno.
Ovaj zacarani krug koji je nastao u mom zivotu je krug koji sam velikim delom sama napravila.
O cemu se radi...u braku sam vec 15 godina, imamo dvoje dece, volimo se. Beograd je grad gde se srecu mnogi ljudi, pa tako i bivse ljubaviOsmeh
mm je tako posle dugo godina sreo svoju bivsu devojku i, posto zna koliko sam ljubomorna, razgovarali smo i ja sam mu rekla da nemam nista protiv da se druze.I tako smo mi poceli da se druzimo, ona je dolazila kod nas, mi kod nje da bismo se nas dve extra zblizile i postale najbolje drugarice.Osmeh Znam da zvuci cudno ali je moja ljubomora nestala upoznajuci je.
Kako je vreme prolazilo, ja sam pocela da osecam prema njoj nesto vise od drugarice i, ne znam kako, zaljubila se!!! Da mi je neko ovo pricao rekla bih mu da ne lupa gluposti!
Rekla sam muzu za to i on je ostao prijatno iznenadjen i priznao mi da mu je oduvek zelja bila sex u troje, sto nije nista cudno za muskarce (a mozda ni za zene, ne znam, prvi put mi se sve ovo desava) i da bi, eto, voleo da to bude sa tom zenom.
Ja sam joj priznala sta osecam prema njoj, ona mi je potvrdila da i ona isto oseca prema meni. (nisam rekla da je i ona udata vec 14 godina i da ima jedno dete ali je njen muz van cele kombinacije posto je cesto na putu zbog posla i maltene nije nikada kod kuce).
I tako, jedno vece, spontano, uz malo vise vina, nas troje smo se opustili i sve je pocelo.
Sve je bilo super, pomislio bi covek idealno za nekoga ko je to i zeleo, a zeleli smo svo troje.
To je bilo i njeno i moje prvo iskustvo sa zenom i mm sa dve zene.Osmeh Svi smo bili odusevljeni time sto se dogovdilo i odlucili da to ostane nasa "mala" tajna.
Ovo sve traje vec godinu dana.
E sad, sve bi bilo "super" da ona nije shvatila da je ipak hetero i da ne zeli da me izgubi kao prijatelja ali zeli da ostane u kombinaciji sa mm. Znaci, krug se otvara i vise nismo troje nego mm i ona, mm i ja i ona i ja kao prijateljice.
Ok, prihvatim ja i to, jbg, ne mozes nikoga siliti da radi nesto sto ne zeli. I kazem da mi nije problem da delim mm sa njom.
I tako, vec nekoliko meseci, mm ima vezu koju sam ja aminovala, ja prijateljicu ali, kako sati (ne vise ni dani) prolaze, meni to sve vise smeta i kuva mi u zelucu kad znam da je otisao da se vidi sa njom.
Verovatno vec od pocetka price mislite da sam kreten i da sam luda...mozda, ne znam, nisam pametna sta da radim jer znam da se njih dvoje vole, da nije vise samo sex u pitanju, a znam da mm voli i mene i rekao mi je da ako slucajno osetim da vise ne mogu tako, da mu kazem i da ce je ostaviti. a ja je poznajem i znam da bi strasno patila ako bi doslo do prekida te veze...
Ako ima nekoga ko je bio u slicnoj situaciji ili nekoga ko ima neki pametan savet, najlepse bih vas molila da mi pomognete.
Ja o ovome ne mogu da pricam ni sa kim jer je bas ona moja najbolja prijateljica, a niko osim nas troje ni ne zna sta se desava. ne zelim nikoga da povredim, ne zelim da ona pati, a sad ruge strane osecam da ja polako umirem u sebi jer ne mogu to vise da podnesem.....i ne znam da li mi je vise krivo sto ne zeli vise da ima sa mnom intimnost ili sto je ima sa mm.....
Hvala vam svima unapred!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 10:59, Naslov:
Ova tvoja prica me je iznenadila i moram biti iskrena za mene to nisu normalne stvari koje je priroda ili Bog namenio za coveka,ali svako ima svoj izbor i slobodnu volju samo sto svaki nas izbor koji nije u skladu sa Bozijom voljom i redom u kosmosu nosi i svoje posledice i zrtve a u ovoj prici si ti izvukla deblji kraj.....ne mogu da dam neki savet ali razmisli o posledicama pre nego sto doneses bilo kakvu odluku,razmisli da li je to sve bilo ispravno posle 15 godina braka i dvoje dece i da nije mozda ovo neka kazna za tvoj izbor zivota,razmisli da li si ti to stvarno zelela i da li si to stvarno ti,koliko mozes bola naneti svojoj deci i shvati ovo kao opemenu da nesto promenis u zivotu jer ocigledno nisi na pravom putu veruj mi,razmisli kakve su bile namere te zene kada je na kraju ona sa tvojim muzem i da li ti ona moze biti prijateljica
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 11:08, Naslov:
Draga moja,ovako nesto sam cesto slusala,cak i jos gore stvari...moj savet ti je da se pomolis Bogu,kao i njih dvoje i da sednete svo troje i rascistite tu situaciju,ali dobro razmisli sta ti uopste zelis i koga zelis od njih dvoje i pripremi se na svaku mogucu i nemogucu situaciju...dobro razmislite sta bi se izdesavalo u dusi vase dece ako dodje do toga da to sve saznaju,a nikada se nista nije moglo sakriti...
Neka vam je Bog u pomoci.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 11:10, Naslov:
Kao roditelj ti si odgovorna za srecu ili bol svoje dece....razmisli sta ces izabrati za njih jer tvoja odluka ne tice se samo tebe vec i njih koji imaju pravo na svu srecu ovog sveta pored svojih roditelja
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 08.01.2010
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 11:12, Naslov:
tini, hvala na odgovoru...plasim se da si u pravu...puno sm razmisljala o svemu, i pre godinu dna, a narocito poslednjih meseci....shvatam da sam pogresila, da ne mislim tako, ne bih bila ovde i trazila savet...verovatno pravi savet ne postoji posto je greska vec napravljena ali sma se ja, jos onda, vodila time da nam se sve desava iz nekog razloga, ja jos uvek nisam uspela da shvatim koji je za ovu situaciju...verujem ist da nas bog kaznjava i nagradjuje zbog nasih postupaka...inace sam vrlo open mind sto se tice veza i osecanja na relaciji isti pol, imam puno prijatelja homoseksualaca i smatram da je i to njihovo sto osecaju u sebi i sto ih nagoni istom polu od boga, da nije...ne bi postojalo. znamo svi od kada jos potice homoseksualizam i da u svakom zivotinjskoj vrsti ima barem jedan takav par..ali to bi bila druga tema sada, da ne zapocinjem, dovoljno mi ove moje muke...da, tek sad shvatam da je zaista muka i problem...nadam se d acu naci pravo resenje ali se plasim da ce svakako neko ostati povredjen...
hvala ti sto si bila iskrena i sto me nisi "napala".

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 08.01.2010
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 11:14, Naslov:
danka, hvala i tebi, tvoj odgovor je dosao dok sam pisala moj pa ti se zato nisam obratila malopre....sta sam ja to sebi napravila? i ne samo sebi...u pravu ste obe, tu je dvoje dece, a i njeno dete...bas tako..neka mi je bog u pomoci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 11:15, Naslov:
Pomoli se Bogu i kroz molitvu ces dobiti odgovor u srcu.....sacuvaj svoju porodicu i decu i shvati da smo ljudi sa dusom i osecanjima i da nije sve samo u fizickom nagonu i potrebama ,mi smo i duhovna bica i samo to nas moze uciniti kompletno srecnima......mozda je najbolje da se sve to prekine i da se vratite u zivot od ranije sa svojom decom dok posledice ne budu jos vece....mozda jos nije kasno da se poprave neke stvari
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 08.01.2010
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 12:09, Naslov:
tini, dodirnula si me svojim odgovorima, hvala ti!!!
nisam nikada do sada u zivotu bila na ovakvoj raskrsnici, uvek sam zivela posteno i smerno i, nije mi bilo jasno zasto su se u meni probudila sva ta osecanja koja su nasla u mome srcu...ah....kad bi covek znao kada ce da padne, seo bi...
puno si mi pomogla, znam da ce jedina prava odluka biti vratiti porodicu porodici...ne znam sta ce biti sa mojim prijateljstvom, stvarno ne znam, mozda je cudno ali ne bih volela da je izgubim kao prijatelja...ne znam...moram dobro da razmislim a i razgovaram sa mm.
hvala jos jednom, od srca!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 14:27, Naslov:
Naravno da te nisam osudila i zasto bih,samo Bog to moze ali on je pun ljubavi i mozda kroz ove nase savete ti salje poruku i zeli da se vratis normalnom zivotu,zaviri duboko u svoje srce i naci ces u njemu jos svetlosti iako mislis da je sve tama.....i mi smo ljudi sa manama i greskama i ne trebamo biti sudije nikome.....bit ce mi drago ako sam uspela da pomognem da jedna porodica opet bude srecna jer to je nesto najsvetije u zivotu sve ostalo je prolazno......razmisli da li ti je ona stvarno prijatelj ako jeste onda ce shvatiti da zelis sacuvati mir i svoju decu ako ne shvati nije ti prijatelj a trebala bi shvatiti jer i ona ima dete koje ce patiti jednog dana.....nemoj se cuditi zasto si odjednom posle normalnog zivota krenula pogresno jer negativne sile cesto nam naprave u glavi haos i u zivotu ali ne smes to dozvoliti,moras se izboriti sa tim i nadam se da ces doneti pravu odluku a ne nesto zbog cega ces se kasnije sigurno kajati.....kada sredis stvari javi nam se barem da znamo i da se radujemo tvom uspehu
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Petak 08.01.2010, 18:02, Naslov:
Citat:
e, sad, sve bi bilo "super" da ona nije shvatila da je ipak hetero i da ne zeli da me izgubi kao prijatelja ali zeli da ostane u kombinaciji sa mm. znaci, krug se otvara i vise nismo troje nego mm i ona, mm i ja i ona i ja kao prijateljice.


Ja ovo ne bih nazvala začaran krug nego čvor.

Ne znam da li si shvatila ali tvoju " najbolju" prijateljicu je prošla zaljubljenost.

To moraš da prihvatiš da je tako.

Da li će i dalje da ti bude prijateljica kad svog muža budeš uzela samo za sebe to nek ona odluči.

Na tebi je da presječeš čvor.
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 08.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 00:37, Naslov:
hvala jos jednom svima na iskrenim odgovorima!
tini, tebi ponajvise hvala! uspela sam da se izborim za svoju porodicu! razgovarala sam sa muzem, rekla sam mu sve i kako osecam i, hvala dragom bogu, ni u jednom trenutku nije doveo nas u pitanje!
za prijateljicu ne znam sta ce biti, rekla sam joj sta osecam i mislim....treba da se vidimo ovih dana ali, kako god, neka mi oproste svi ali ja biram porodicu!
znam, zgresila sam i sama ali....uvek se setim pripovetke "prvi put sa ocem na jutrenje"!
hvala na podrsci i hvala sto ste mi ostavili prostora da vam se pozalim i potrazim savet!
sve najbolje i jedan veliki zagrljaj!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 13:26, Naslov:
Pricha je WOW!!!! Slushla sam i ranije slichne priche,tako da nisam iznenadjena....Chak ima i film koji podseca na tvoju situaciju...Bash zapetljano,nema shta! Vidim da si vec sklopila kockice i nashla izlaz iz cele zbrke,ali dacu ukratko i svoje mishljenje...Ne mislim da si luda ili bilo shta slichno,chak shta vishe,moze svakome da se desi..Ushla si u celu prichu ne razmishljajuci o porodici,verovatno su te ponele strast,zelje,emocije i naravno znatizelja!Bilo ti je lepo dok ona nije srushila chitavu iluziju...Shto je mozda i bolje jer ko zna shta je u buducnosti moglo da se dogodi...Muz je tvoj i ne treba ni sa kim da ga delish!Trojke se retko kad zavrshe dobro,uvek bar jedna osoba bude zapostavljena i izbachena iz priche,a u ovom sluchaju si to ti.Sreca da je muz koliko toliko razuman i da ume to da prekine u tvoju korist.Tu nema prijateljstva,nemoj da se zavaravsh.Gledaj sebe i svoju porodicu,a ona svoju...Ako se tebi i tvom muz svidjaju trojke,bolje neka ta treca osoba bude neko nebitan,a ne neko iz proshlosti,a kamoli prijatelj.Na ovo sve najbolje je da gledate kao na jednu avanturu koja ce uchvrstiti vash brak,i da zaboravite na tu zenu..Ona ti nije prijatelj....
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 11.01.2010, 15:43, Naslov:
Drago mi je da si izabrala ono sto treba jer porodica je gnezdo gde treba da se osecamo voljenim i sigurnim i da volimo......drago mi je zbog tebe i tvoje porodice
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 12.01.2010, 13:12, Naslov:
Vrlo interesantno i intrigantno.
Necu da duzim, jer dosta toga sto su i Tini i ostale clanice pisale mislim i ja.
Licno, nikoga ne bih optuzivala, okrivljivala i slicno. Svi mi nosimo svoj krst. Svi donosimo dobre i lose odluke u zivotu. I moramo ziveti i posle njih. Najvaznije da niko nije bolestan, a sve drugo ce se resiti i doci na svoje.
Krug, daj Boze da sve bude tako kao sto sada izgleda, da se porodica zadrzi na okupu.
Medjutim, posle ovakvih odnosa mislim da je tesko da sve bude kao sto je nekada bilo.
Mozda izgraditi nove odnose, promenjene (pa sta?), jer ni vi vise niste isti. Bitno je poverenje.
Moj savet bi bio da popricas i sa nekim strucnim. Psihijatar mnogo moze pomoci. Ili duhovnik. Pri tome nemoj osecati nelagodu da o tome govoris sa svestenim licem, jer i oni su ljudi isto kao i mi, a i ko zna sta su sve od drugih ljudi vec culi na ispovestima.
Ono sto je vazno, ni psihijatar i duhovnik nisu tu da osudjuju, nego da pomognu.
Puno srece.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 13.01.2010, 13:03, Naslov:
I ja se slazem sa marijanom da bi ti pomogao i neki otvoreni razgovor sa psihologom da te malo ojaca i pomogne i da lakse prebrodis sve.......ali kljucna osoba si svakako ti i verujem da si jaka i hrabra osoba i da ces pobediti sve
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 13.01.2010, 15:29, Naslov:
Ja tek sad upala u celu ovu pricu...krug drago mi je da si se vratila na pravi put i odlucila tako...ne osudjujem te naravno.Imala sam jednu drugaricu koja je isto uradila kao ti.Medjutim ta njena prica se neslavo zavrsila.Ona je htela samo da proba to,da vidi kako izgleda ali njen muz se "navukao na to i nije hteo da prestane.Imaju sina,ona je sad sama sa detetom...da ne duzim mnogo.Drago mi je da si izabrala porodicu...strast da covek proba nesto "neobicno"(da se tako izrazim) je mac sa dve ostrice.A i nesto mi je sad palo napamet...da li si ti sigurna da doticna "prijateljica bivsa" nije htela da te iskoristi da bi se priblizila tvom muzu?Mozda gresim ali bi meni to palo napamet da sam u takvoj situaciji...zelim ti sve najbolje i razmisli o ovome sto ti je napisala Marijana.Moze dosta da ti pomogne da se ne osecas lose!!!Glavu gore i samo napred...Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 14:41, Naslov:
Krug,nema te da nam isprichash shta se izdeshavalo?Nadam se da je sve ispalo dobro....
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 72
Koliko clanova ima idealna porodica?