DRUSTVENE IGRE

  • 1
Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 15.01.2010, 11:38, Naslov: DRUSTVENE IGRE
Napolju hladno,pada sneg,a vi u toploj sobi punoj grickalica sa drushtvom igrate drushtvenu igru! Mir Obozavam takve vikende... I chesto se tako okupimo i odigramo po par partija igre PICTIONARY ili DA LI STE PAMETNIJI OD DJAKA PETAKA.Bash smo se zarazili..Posebno pictionary!igra je WOW!Izvlachite kartice i na njima su pojmovi(od osoba,mesta,zivotinja,pa do radnji i teshkih pojmova) koje treba da nacrtate u roku od jednog minuta,bez korishcena rechi,a neko iz vashe ekipe da pogodi.Kako biste nacrtali npr. pojam "uzmi ili ostavi" ili "berza"..? Nije jednostavno... Vrlo srecna


Da li ste igrali neku od ovih igara i kakvi su utisci? I imate li neku igru da preporuchite?
Eto,ja toplo preporuchujem ove igre,necete se pokajati sigurno!Ubicete vreme i lepo cete se zabaviti,garantovano! Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 15.01.2010, 18:21, Naslov:
ja nisam igrala te igrice, ali obozavam da igram Cluedo..odavno ga nisam igrala, jer se svi nesto stide da igraju,...volim da se kartam sa decom i muzem (to uglavnom radimo leti, na nekom kupanju), a obozavam da igram i jambOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 15.01.2010, 19:11, Naslov:
Porodicno volimo igrati karte,covece ne ljuti se i geografije a sin i suprug sah
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 09:55, Naslov:
Ja sam pre bila zarazena kartama(remi,mau-mau...)....i igrali smo u king-size pizzu!!!Posle me uhvatilo ludilo zvano Riziko...osvajanje sveta....a bez jamba nisam mogla da zamislim susret sa jednom drugaricom.Toliko smo bile zaludjene tim jambom da smo u roku od sat vremena igrale po dve partije(onog sa deset kolona)...majko rodjena!!!I mamu sam bila zarazila sa tim jambom...jednom se budim ja i cujem nju u kuhinji kako sapuce:"Najava sestica"....ja provirim a ona igra sama sa sobom!Smejala sam joj se ali sam i ja posle to radila koliko sam se zarazila!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 10:29, Naslov:
Vrlo srecna i moja najbolja drugarica je zarazena jambom,mada ja nikad nisam imala zelju da ga igram,nekako mi delovalo dosadno da bacam kockice i upisujem brojeve...Vishe volim ove konkretnije igre.Eto,riziko npr...To sam ranije igrala skoro svaki dan,pa sam se smorila....Sad je Pictionary na prvom mestu dok ne izadje neka nova igra... Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zrenjanin
Broj postova: 23
Reg. datum: 04.03.2008
Datum unosa: Subota 06.02.2010, 23:37, Naslov:
obozavam da igram Yamb i igram ga skoro svaki dan

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 07.02.2010, 11:41, Naslov:
Najvise igramo covece ne ljuti se Vrlo srecna dobra stara igrica...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 08.02.2010, 10:38, Naslov:
Sinoc smo igrali famozni pictionary i svi smo se posvadjali,ispao je haos,vishe ga ne igram,do daljnjeg Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 101
Koliko clanova ima idealna porodica?