Svedok prevare

  • 1
Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 10:42, Naslov: Svedok prevare
Uhvatili ste decka(devojku) svoje prijateljice(prijatelja) sa drugom osobom...da li drzati jezik za zubima ili reci?Kako bi ste reagovali u toj situaciji?
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 10:48, Naslov:
Rekla bih definitivno, vjerovatno bih joj(mu) srce slomila ali bolje i to nego da dozvolim da neko nekog pravi budalom. Da se ne daj Boze to meni desilo posumnjala bih u prijateljstvo te osobe koja mi ne bi nesto tako vazno rekla.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 10:55, Naslov:
Slazem se sa tobom da treba reci...i ja bi to isto uradila,ali sa druge strane koliko je to pametno...npr. da je u pitanju brak koji traje godinama?Da ima i dece u tom braku?Nije jednostavno bas...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 10:59, Naslov:
I ja se slazem sa Sanjom pitanje je da li bih rekla zavisi da li je u pitanju veza ili sto ona kaze brak. Ako i ne zelim da budem uzrok za rasturanje neke jake porodicne veze rekla bi osobi koja je kriva da se ne sali jer cu sledeci put ako ne prestane sigurno da kazem, malo bih ga zaplasila.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:02, Naslov:
Nije jednostavno ali je ispravno, ne bih mogla nositi na savjesti da neko vara moju drugaricu a da ja sutim da je zastitim od patnje ali zapravo trenutno je stitim a na dugorocno ne bas, samo sam saucesnik prevare. Bolje da je povrijedim time nego da dozvolim da se neko igra s njoj i sa njenim osjecanjima.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:04, Naslov:
A JAOJ mislim da to ne bi previse uplasilo tu osobu jer ako je u stanu da prevari sigurno je i u stanju i da laze i da da lazna obecanja, To jeste tezi put ali ispravan put i bila bih spremna na cinjenicu da mene malo podsvjesno mrzi i an neki nacin krivi prije nego suprotno.Naravno ako mi je to pravi prijetelj neka bas dobra drugarica onda sam u stanju da zrtvujem i nas odnos za njeno dobro a ako to ona ne vidi ili ne zeli da vidi, naravno ona to ne bi zeljela vjerovati i kad bi posumnjala u moje namjere ond abi mi bilo jasno da i nismo bas tako dobre drugarice ali bih naravno cekala da shvati i bila bih strpljiva jer bih razumjela da joj bas nije lako.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:07, Naslov:
Nije to bas tako jednostavno Bambina postoji nesto u dugim brakovima koji se zele sacuvati iz visih ciljeva i zato ima malo ono sto ne znam ne moze da boli. Ako znam sigurno ce mi rasturiti sve a onda je pitanje da li bi vise volela da nikada i nisam saznala a sacuvala porodicu.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:09, Naslov:
Znam da nije jednostavno ali ispravan put je uvijek onaj tezi put i komplikovaniji put. To je moje misljenje, a tvoje naravno isto postujem i razumijem.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:19, Naslov:
Slazem se draga drago mi je da se razumemo ali sam sigurna da vremenom shvatis da je bolje sve sto je jednostavnije, mi sami komplikujemo puno puta i ono sto moze uvek je pametnije resavati jednostavnije, bar ja tako mislim pozz.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:27, Naslov:
Rekla bi sigurno ako je u pitanju neka kraca veza...tu ne bi razmisljala.Ali vec kod nekih dugih veza(ili braka) ne znam da li bi imala prava da se mesam...zasto to kazem...decko dobre prijateljice(ili devojka prijatelja) obicno postane i nama bliska osoba...mozda bi porazgovarala sa osobom koja je pocinila prevaru...mozda bi zapretila sto rece JAOJ ali u smislu "bolje da kazes ti i objasnis nego ja da kazem".
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:34, Naslov:
Uvek idem logikom,ne meshaj se u tudje stvari....Ali,jednom sam uhvatila dechka svoje najbolje drugarice u gradu sa drugom devojkom,dok je ona bila na putu...Razmishljala sam da li da joj kazem,i s'obzirom da veza i nije doshla do nekog ozbiljnijeg stadijuma reshila sam da joj skrenem paznju.Lik je sve priznao i nisu vishe bili zajedno..Sva sreca pa nije doshlo do komlikacija..U tim situacijam,malo je zeznuto ako ste vi ochevidac jer na kraju mozete ispasti crna ljubomorna ovca,pa treba znati kome mozesh,a kome ne mozesh reci neke stvari.
Lichno,ako bi moja drugarica videla mog dechka sa nekom drugom,volela bih da mi kaze....Mada,desilo mi se da mi je drugarica precutala istu stvar,za bivsheg dechka i bash mi je bilo krivo,jer bih ga ostavila ranije,ne bi se zavlachila bzv...Ali takve stvari kad tad izadju same na videlo... Oklagija
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:56, Naslov:
Ako nam je zaista stalo do te prijateljice reci cemo joj ili vec nekako joj skrenuti paznju......mozda ce se i naljutiti ili nece to prihvatiti da je istina ali barem je meni cista savest a ona ce shvatiti da sam joj prijatelj i da nisam htela da zivi u zabludi i lazima
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:57, Naslov:
Slazem se... Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 03:37, Naslov:
Istina, istina, i samo istina Ole
uvek, i po bilo kojoj ceni.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 138
Koliko clanova ima idealna porodica?