Sterilitet

  • 1
Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 12:24, Naslov: Sterilitet
Ovu temu sam otvorila zbog svoje najbolje drugarice koja vishe od 2 godine pokushava da zatrudni sa svojim verenikom...Josh se nisu venchali,ali pokushavaju iz dana u dan da naprave Bebica Juche sam prichala sa njom i kaze da 90 % dana samo o tome razmishlja!Boji se da je sterilna!Bila je kod ginekologa i rekli su joj da mora da ide na neka ispitivanja...Za sada je konstatovano da ima policistichne jajnike,hlamidiju,V grupu sekreta,i dva mozaika na grlicu materice! Sokirana
Pritom znam da odmalena ima muke sa Esherihijom koli! Po onome shto ja znam,shto sam chula i chitala,sve su to razlozi za sterilitet! Stvarno ne znam gde je uspela sve to da pokupi! Non stop joj pricham da se pridrzava terapije koju su joj pripisali,ali ona je strashno ne odgovorna i nece da slusha ni moje ,a ni tudje kritike!
Jako je volim i brinem se za nju jer znam da joj je ogromna zelja to dete...Pricham joj,ali ne zelim da je plashim...
Da li je neko od vas imao slichan problem i kako ste ga reshili?
Ima li ikakve shanse da zatrudni?!
Najgore od svega shto sam zbog nje toliko toga nauchila o svim tim bolestima,a i sama vec imam tu ranicu na grlicu i neku vodenu cistu na jajniku!Josh nisam pokushavala da pravim Bebica ,a iskreno i da vam kazem,i bojim se da me ne zadesi slichna sudbina kao nju,pa se trudim da o tome i ne razmishljam...Hvala Bogu,nemam nishta vishe od te ciste i ranice,pa se nadam da ce samnom biti sve ok...Ali,kako njoj da pomognem? Tajna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 13:07, Naslov:
I ja imam vodenu cistu na jajniku i nemam problema sa tim...hvala Bogu ostala sam trudna,iako sam bila malo neodgovorna sto se tice zdravlja.Nisam redovno isla kod lekara...ali sam se opametila i hvala Bogu da nije bilo kasno.Mislim da ti Jekalina neces imati problem zbog ciste...vodene nisu opasne.A za drugaricu...stvarno ne znam sta da mislim.S jedne strane mi je zao,a sa druge joj trebaju takve batine da se opameti...nemoj se ljutiti na mene sto tako kazem,ali ako joj dete nije dovoljan motiv da postuje terapiju koju joj prepisu,onda joj trebaju batine.
Ne mora da znaci da je sterilna,ali sve ovo sto si nabrojala je otezavajuca okolnost kod zaceca...morala bi da vodi vise racuna i da postuje terapiju ako stvarno zeli to dete.Nije samo napraviti i roditi bebu...neke takve bolesti uticu i na bebe koje se mogu inficirati prilikom porodjaja.Morala bi malo i o tome razmisljati....Ja joj od srca zelim da uspe,ali mora ona prvo da pomogne sebi da bi joj drugi pomogli.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 13:16, Naslov:
Slazem se,chim se budem videla sa njom prvo cu da je izmlatim,pa cu onda da pochnem prichu iz pochetka Oklagija
A ta moja cista bi trbalo da je pukla,idem sledece nedelje kod ginekologa da proveri to..I ona mi je rekla da nije opsna.To je ustvari cista zutog tela... Ja idem stvarno bash,bash redovno,chak i preterujem,idem na svaka 3 meseca na komplet pregled,najvishe zato shto mi je mama imala rak grlica materice,pa za svaki sluchaj se kontrolishem... Redovni pregledi su najbolja zashtita i prevencija za sve! Vjezba
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 13:20, Naslov:
Tako i treba draga...i treba da vodis racuna o sebi.Znas kako se kaze :Ko se cuva i Bog ga cuva"
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 13:23, Naslov:
Wub Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 17:44, Naslov:
Slazem se sa Sanjuskom... Ne mogu da poverujem da tvoja prijateljica toliko zeli dete, a ne pridrzava se propisane terapije. To mi deluje vrlo neodgovorno. Nije moje da sudim, samo se nadam da ce uspeti da se ostvare kao roditelji kad to toliko zele.
Inace, od mnogo parova sam cula da problem moze biti i psihicke prirode. Da kad se oba partnera ispitaju, svi rezultati budu u redu, ali posto su po tolikim pritiskom "kad ce konacno i to da se desi" onda to tesko ide. Navodno, treba se opustiti, ali kako to reci nekom paru koji ocajnicki zeli bebu.
Ti Jekalina nemoj da mislis negativno da te ne bih Oklagija Oklagija Oklagija . I ja sam imala vodenu cistu, kad je pukla bolelo je kao sam djavo (nisam ni znala da je imam dok nije zabolelo, pa mi radili ultrazvuk). Ta tecnost se kroz naredna 2-3 ciklusa iscisti. Sve ce biti OK.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.02.2010, 18:43, Naslov:
Smatram da njena želja da ima Bebica i nije tako velika ili to ona pokazuje na čudan način. Kada neko nešto želi više od svega onda će uraditi sve što je u njegovoj moći da utiče na srećan ishod. Možda sam malo preoštra bila, ali sve je bilo u najboljoj namjeri. Frendovi
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 13:54, Naslov:
Njoj treba jedna dobra disciplinska prvo, a ja obecavam da necu vishe da se tripujem Sramni Bar ne dok prvo ne pokusham da napravim Bebica Pa ako nece,onda cu da se tripujem Sramni
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:00, Naslov:
Neces se ni tada tripovati....jel' obecavas?!Osmeh...nista ne moze da uspe iz prve!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:04, Naslov:
pokushacu,obecavam Vrlo srecna
A znash da je Tixi uspela iz prve! Vrlo srecna To joj je bio prvi put da je dechko s.....o u nju,i to veche posle svadbe,i paf,eto je Bebica !!! Zurka A ona nije ni planirala tako brzo,al eto..Mali Stefan samo shto nam nije stigao Noktici
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 93
Koliko clanova ima idealna porodica?