Vi pitate mi odgovaramo...

Broj postova: 50
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 29.04.2010, 07:57, Naslov:
Juce sam bila u solarijumu i kozmeticarka kaze da solarijum steti jajnicima samo ukoliko su pod upalom..Svako izlaganje vecoj temperaturi ponistava dejstvo lekova(ukoliko ih pijete),pa bi u tom slucaju trebalo izbegavati solarijum..I naravno visoka temperatura kojoj se izlazemo u solarijumu pogoduje razmnozavanju bakterija,tako da solarijum ne steti jajnicima ukoliko su zdravi... A kreme za suncanje nisam probala...Mislim da to sto idem 5 puta godisnje u solarijum nece ostaviti neke znacajne posledice.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 02.08.2010
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 22:04, Naslov:
E mene zanima kako se susi bozen rukavica?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2012, 11:19, Naslov:
Koza mi je posle kupanja na licu uvek suva,je li to dobro? Nokti mi se brzo lome,sta da radim,nikad nisam pustala mnogo nokte? Kosa mi se brzo masti,je li to normalno,imam crnu blago talasastu kosu,moze li se korigovati to?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2012, 21:47, Naslov:
Pa, prvo moras da krenes od ishrane i dozivljavanja raznoraznih stresova....Kad je neko zdrav, srecan i zadovoljan, onda su i koza i nokti i kosa sjajni...Uvek mozes da odaberes kremu za lice koja ti odgovara, a mozda najbolje da se posavetujes sa nekom kozmeticarkom.....I za nokte imas vec raznoraznih tecnosti i krema za jacanje, pogledaj po parfimerijama i izaberi....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 28.06.2012, 23:09, Naslov:
Hvala Zveka Noktici

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 277
Koliko clanova ima idealna porodica?