Knjiga koju svako treba da ima

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 27.02.2010, 09:36, Naslov:
Bila sam pre par dana na seminaru Milice Novkovic......profesor knjizevnosti i porodicni terapeut.....zena je fantasticna.....cilj joj je da pomogne u vaspitanju dece na jedan zdrav stvaralacki nacin,bez agresije,kazne i nagrade......obavezno bih preporucila njen Porodicni bukvar za sve roditelje koji imaju decu a posebno za one koji ce imati decu ili planiraju imati porodicu jer ce od pocetka izbeci greske koje smo mi pravili u vaspitanju dece
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 11.08.2010, 14:33, Naslov:
Secret,Razgovori sa Bogom ,Tajna duse
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Sreda 11.08.2010, 23:13, Naslov:
Secret, definitivno. Wink
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 11.08.2010, 23:45, Naslov:
E, ovde bih ja poklekla, jer ja imam puuuuno knjiga, a ako bih dalje nastavila da razmatram, onda bih dosla do toga da ja prosto ne mogu da se odlucim i da bilo koju izdvojim...Znaci, sve moguce knjige za citanje, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 24
Reg. datum: 29.01.2007
Datum unosa: Subota 21.08.2010, 21:33, Naslov:
knjiga philipa clucasa & douglas clucasa, nije prevedena sa eng. na nas jezik, a zove se "concise guide to dreams". pisana je jednostavnim eng. i predstavlja veoma, veoma praktican prirucnik koji ce vam pomoci da protumacite svoje snove sa psiholoskog stanovista.
znaci, nije bapski sanovnik, vec onaj koji ce vam pomoci da na osnovu snova otkrijete u kojoj ste zivotnoj fazi, na sta vas snovi podsecaju, sta vam je potrebno, gde se kriju opasnosti, a gde mogucnost relaxacije ili napretka... veoma simpaticna knjiga za one koji imaju ceste i slikovite snove, kao ja.
jos jedna knjiga, mozda glupo zvuci, ali "velika enciklopedija domacinstva" zaista je prakticna i korisna sa svojim savetima Noktici Mete Pletem
____________________
sherie

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 203
Koliko clanova ima idealna porodica?