Neugodan miris???

  • 1
Broj postova: 7
Reg. datum: 17.02.2010
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 22:41, Naslov: Neugodan miris???
Drage moje gospodže, već neko vrijeme moj dragi dečko ima "smrdljiv zadah" (trazila sam malo njezniju rijec, ali trenutno je nisam mogla naci), vjerojatno zato sto je poceo pusiti cigare, ali je prestao...stvarno ne znam sta je, ali meni dodje smrt kad ga trebam poljubiti....ne bih bas sada da mu kazem ...al ne zelim ni da trpim....sta da radim????
Pomalo zvuči smijesno....ali je zapravo jako tuzno i gadno Place Place

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 00:19, Naslov:
Hm, nakon poljubca polako mu kazi da si osetila nesto cudno, ne kao ranije. I odmah ubaci pitanje da li su mu se mozda upalile desni(to zna da bude problem kod zadaha veliki, makar ribao zube ceo dan), pitaj ga da li ga boli neki zub, ili desni, pa ako je odg potvrdan predlozi mu naravno zubara jelte...
Mozda ce se naduriti i naravno skapirace sta ti smeta ali nece moci da se ljuti na tebe jer ce mu malo biti neprijatno i pravice se da je naseo na tvoju glumu i reci da ga bole desni...pretpostavljam i resiti taj problem ako ne kod zubara nego nekim vodama za ispiranje usta ili sta vec.
Mislim to je najprakticniji nacin da mu naznacis problem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 28
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 10:45, Naslov:
Reci da trebas kod zubara ,zamoli ga da idete zajedno da ti pravi drustvo.Pa moze i on da i njemu cika zuba pregleda zube.Ne znam za bolje rijesenje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 11:51, Naslov:
Ako imash dobru komunikaciju sa dechkom i ako vam je stalo jedno do drugog,ne vidim zashto mu otvoreno ne bi rekla....Ja svom dechku uvek kazem kad mu smrdi iz usta,posebno kada jede luk Vrlo srecna ..A kze i on meni Sramni hihihi... Naravno,ako mislish da bi mu bilo neprijatno ili da bi se mozda uvredio,onda mu reci nekako kroz shalu..
Po meni,mislim da mozda chak nisu ni zubi u pitanju,vec povecano luchenje zeludachne kiseline,koja moze dovesti do neprijatnog mirisa..Mozda bi tebalo da regulishe ishranu i naravno da kada pere zube da ne zaboravi da opere i jezik jer se tu najvishe skuplaju bakterije....Ako redovno odrzava higijenu usta,a ima zadah,problem moze biti samo neka upala desni ili problemi sa zeludcem!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 16:11, Naslov:
Predpostavljam da bi bilo neprijatno i neugodno i njemu i tebi kad bi mu direktno rekla. Ali zasto mu ne preporucis da poseti zubara, da cesce pere zube...ili mu kupi vodicu za ispiranje ili zvake, tako sto ces mu reci da cete to oboje koristiti!

Ti ne mozes znati sta mu to uzrokuje zadah: karijes, ne pranje zuba, zeludacni problemi ili nesto drugo i mislim da bi najbolje bilo da ga uputis kod stomatologa Vrlo srecna Srecno!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 187
Reg. datum: 28.02.2010
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 14:49, Naslov:
Ja nemam tih problema jer imam otvoreni odnos sa deckom. Ako mu nekad smrdi iz usta ili mu kazem ili mu tutnem zvaku Osmeh A kada jede luk zapretim da me obilazi u sirokom krugu Osmeh Takodje i odmah nakon cigarete ne dam da me ljubi.
Mozda da mu kupis onaj sprej za osvezavanje usne duplje imas ih u DM-u i nisu skupi . Kupis i tebi i njemu , kazes da ti se to svidelo pa si resila da vam kupis. Ili jednostavno predlozis da oboje odete kod zubara na ciscenje tako da nece izgledati bas direktno. Ako nema kvarne zube mozda je problem u necemu drugom , mozda zeludac ne radi kako treba ili sl. Ali najveci krivac za los zadah je jezik . Mozda mu on ne posvecuje dovoljno paznje kada je rec o higijeni.
____________________
Samo jednom se voli svi drugi su sledeci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 03.06.2010
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 10:53, Naslov:
Ma ona je mozda pocela da mrzi muza nesto i onda trazi razlog za to. Mozda je sa njene strane nesto psiholoski ili psihijatrijski?
____________________
Igrice

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 12:02, Naslov:
Ne,mislim da ovo nema veze sa psihijatrijom ili slicho,samo je problem u nedostatku komunikacijeWink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 12:49, Naslov:
Pa da je pocela da mrzi muza,i tako to...zasto bi nas uopste i pitala za savet...Cak se i vidi da joj je stalo do njega...Nekim parovima su ovakvi problemi tabo tema,mozda ih je jednostavno stid,ili nisu dugo u vezi,sto kaze Jeka i komunikacija slaba...ali izvesti zakljucak da mrzi muza,nemam komentar Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 12:56, Naslov:
Lud stvarno...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 15:23, Naslov:
Ne mislim da mrzi muza to je glupost.....zena ima problem koji joj smeta ali najbolje da s njim nadje zajednicko resenje i da se obrate strucnom licu
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 16:59, Naslov:
Zene moje, mozda se neko pronasao uvredjen...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 289
Koliko clanova ima idealna porodica?