SLUŠAJEVSKI??

  • 1
Broj postova: 7
Reg. datum: 17.02.2010
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 01:05, Naslov: SLUŠAJEVSKI??
Zdravo moje dame, pisem vam jer mislim da ste vi iskrene i mislim da cete mi dati onaj pravi savjet. Ovako, prije dvije godine sam otišla u Jablanicu, kod jedne drugarice na ljetni raspust i upoznala jednog dečka.Tom dečku sam se kao "svidjela", te mi izadjemo jednu vecer, gdje smo i zvanicno posli (u vezu).Osmeh prica se spetljaje tek sad, ugl sve je bilo lijepo, ja odem kuci u Sarajevo, on se meni ne javi..slijedeci put ja opet dodjem i mi se vidimo i budemo zajedno.Eh onda meni počne to ici na zivce jesmo zajedno nismo zajedno,no on odbija tu temu,govori kao daljina,ja kazem da nema od toga nista,necu ga vise nikad zovnut. itd.Hele,mi smo se opet par puta vidjali.SAda za zimu, ja i on se opet nadjemo i budemo skupa,7dana,bilo nam je bas lijepo,pricali smo normalno,on je rekao da daljina nije problem,dop. smo se,sve super..ja odem home opet isto, na msn-u ne zna se javit,a ja k'o luda stalno mu pisem,saljem poruke.SAd samo se trebali u sub ovu naci,on mi je govorio kao jedva ceka da me vidi,..sutra druga prica..on govori da ce mi javiti oce li biti u Mostaru,jer ne zna...a trebala sam ja nocit kod drugarice.Drage moje, sta vi mislite o ovome svemu i sta mi je RADIT??? P.S jako mi se svidja, da mogu reci da ga volim Place Place Place

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 08:16, Naslov:
Draga moja Jadore...pre svega iz cele price sam zakljucila da nisi dosledna sebi....ako mu kazes da se necete vise vidjati onda neka bude tako,a ne kad ti odes kod drugarice da sve krene ispocetka...i tako u krug.Nemoj se ljutiti sto sam ovako direktna...samo sam iskrena.Poljubac...po mom misljenju on ili ne zna sta hoce ili se krije od nekoga.Naravno ovo drugo ne uzimaj za sigurno...to je samo moje misljenje i ja bi to tako shvatila da se meni nesto tako desava.Ili jednostavno sve to gleda kao neku avanturu.Nisam bas najboje shvatila da li se nalazite na njegovo insistiranje ili ti to predlozis pa on pristane?Nemoj se ti njemu javljati neko vreme...nemoj mu slati poruke....vidi da li ce te potraziti uopste.Ako te ne pozove onda te nije ni bio vredan.Moras biti istrajna...mozda je tesko ali mislim da ti je to najrealniji nacin da vidis da li mu je uopste stalo.Nadam se da ce biti sve ok na kraju....javi sta je bilo!!Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 08:50, Naslov:
Iskreno receno mislim da on vasu vezu uopste ne smatra vaznom kada vec takve stvari radi.....mislim da na to gleda kao na zabavu i nista vise,kad hoce da bude s tobom kada nece nece......moj savet ti je da otvoreno sa njim pricas o svemu i ako se to i dalje ponavlja nemas potrebe insistirati na vezi koju on ne zeli.....nemoj se vise ponizavati i gubiti vreme,pred tobom je ceo zivot i nove ljubavi a njemu ako je stalo do tebe potrazit cete....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 10:20, Naslov:
Izvini na iskrenosti znam da bi ti vise prijale rijeci: "Ne brini sve ce biti ok"ali tako ne mislim. Mislim da mu odgovara da se vidite povremeno i da u stvari ni sam ne zna sta hoce. Jedno je jasno, ne zeli da se vezuje i ne zeli neku ozbiljnu vezu.Veze na daljinu ne funkcioniraju sve i da je sve ok, to je jako tesko, govorim iz iskustva. Moj ti je savjet da ga zaboravis i nadjes nekoga u svom gradu.
Muskarci vole da se malo potrude oko djevojke, vise ih privlace one nedostizne, nikad nemoj dopustiti da ti trcis za nekim, budi dama.
Ne zelis ovo cuti i vjerujem da ti zvucim grubo ali veza je stvar macke i misa, uvijek neko trci za nekim eh sad... na tebi je da odlucis sta zelis da budes, macka ili mis Poljubac Tjesi
Muskarce se ne smije ogranicavati ni gusiti nikako, oni trebaju taj neki prostor a zanimaju ih misteriozne djevojke, one nezainteresirane, malo sarma i sve ce biti ok.
Nemoj da se sekiras upoznat ces ti nekog ko te zasluzuje, kaze ti tvoja Sarajka. Wink Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 10:44, Naslov:
Slozila bi se sa gore napisanim. Misljenja sam da tom decku nije stalo do veze, ali ce iskoristiti priliku koja mu se ukaze ili sama ponudi. Ako se pak treba malo i potruditi oko necega ili nekoga, on to nece uciniti.
Zvuci grubo kad mi ovo napisemo, ne mogu tvrditi da je istina, ali... Zaljubljeni su slepi. Govorim iz iskustva.
Da sam na tvom mestu ne bih gubila vreme i svoje lepe mlade godine, nego bih uzivala u njima.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 13:23, Naslov:
Ner znam zashto odugovlachite sa odgovorima,ja cu biti kratka...
Tom dechku nije stalo do tebe,vrlo je ochigledno,pa stoga,zaboravi na njega i pochni da gaizbegavash..Po meni nije zasluzio ni da mu se javish,a kamoli bilo shta drugo...Jesam surova mozda,ali sve je ochigledno.. Nadji drugog,ima ih milion! Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 17.02.2010
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 19:03, Naslov:
Hello moje dame. Hm, ovako skratit cu i ja pricu. Ovako, samo da kazem, da ste u POTPUNOSTI SVE upravu. Kada ovako oladim glavu, isto imamo razmisljanje. Samo mi je trebalo da cujem i to vaše misljenje. Uglavnom odlucit cu da budem "mis", pa nek "mačci" trce za mnom. Ovog puta sigurno i NEMA SANSE, da opet popustim. Dosta je bilo igrarije! Hvala vam mnogo moje lijepe dame...hvala na iskrenosti Osmeh)) od sada samo laganini, i uzivanje Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 20:19, Naslov:
Svaka cast na hrabrosti. Go girl. Wink Poljubac Mir
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 21:47, Naslov:
Drago mi je jadore da si donela takvu odluku
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 21:51, Naslov:
Samo budi istrajna u svojoj odluci! Nikako nemoj da se pokolebas! Inace cu da te Bijem

I ako te pozove,da se vratite na staro,no no no! Samo ako misli ozbiljno! Ljuta

Frendovi
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 17.02.2010
Datum unosa: Sreda 03.03.2010, 23:49, Naslov:
Sumnjam da on misli nesto ozbiljno..uostalom uvijek kad ga pitam za iskreno misljenje i za tu temu "ozbiljna veza", uvijek je druga prica...Tako da ne da mi se to slusati..Tralalalala
P.S
trenutno sam se okruzila raznim poslovima, projekti, fax....da nemam kad misliti o njemu..Osmeh)) tako da svim curama koje, ajmo reci imaju problema sa "preboljevanjem", neka se odmah bace na neki posao...jer vjerujte mi da necete imati posla ni za sebe, a ne za mislit o nekome, ko nije ni zasluzio da bude dio vase prošlosti, a ne nesto drugo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 99
Koliko clanova ima idealna porodica?