Poverite nam se i olaksajte dusu

  • 1
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 16:19, Naslov: Poverite nam se i olaksajte dusu
Kroz zivot smo svi imali uspone i padove,mozda neke situacije gde smo mislili da izlaz ne postoji i da nema nade.....otvorila sam ovu temu za vas koji se tako osecate,nemate s kim da podelite problem ili mislite da vas vasa okolina ili porodica ne razume.....javite nam se,ovde je na forumu mnogo osoba koje ce vam rado pomoci nekim savetom ili jednom recenicom.....ako neki problem nije za javnost obratite mi se slobodno privatnom porukom....lepa rec nekoga i savet nekada moze da promeni sve pa makar taj neko bio skroz nepoznat......pobedite strah i vec ste uradili mnogo za sebe i druge....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 18:47, Naslov:
Tini,jedno veliko BRAVO za temu!
Svakako podrzavam ovo Osmeh I rado cu sa vama podeliti sve shto me bude muchilo... Nadam se da toga nece biti,mada uvek ima nechega shto nas tishti... Danas sam happy ,pa necu prichati o problemima...Ali,u svakom sl,josh jednom BRAVO! Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 19:24, Naslov:
Tini, super tema.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 19:28, Naslov:
Slazem se, svaka cast na odabiru teme, Tini. Frendovi
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 23:11, Naslov:
Hvala vam,nadam se da ce biti nekome od koristi
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 22.12.2014
Datum unosa: Cetvrtak 01.01.2015, 02:18, Naslov:
kada sam imala 7 godina posvadjala sam se svojom prvom drugaricom i pala sam u tešku depresiju i idalje sam u njoj, nisam pričala sa njom 4 godina i onda smo se pomirile ,prošlo je 2 godine od tada, jako mi je teško mislila sam da kad se pomirim sa njom sve će opet biti kao što je bilo ali zakasnila sam i ja i ona smo se promenile puno osoba je prošlo kroz naše živote a neke su još uvek u njemu, naši putevi su se radvojili, ali ja još uvek čeznem za devojčicom koju sam upoznala kada sam imala 7 god. sada imam 13 god. i nemogu da se rešim te odvratne depresije probala sam ići kod psihijatra, piti lekove, ali lek za moje srce je njen zagrljaj. molim vas poslušajte moj savet i čuvaja te svoje bližnje jer suze iza mog pogleda niko nemože obrisati

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 01.01.2015, 09:10, Naslov:
Draga Isidora, stvarno ti želim puno svega dobrog, naročito da budeš srećna i da ne razumišljaš ovako strašno...ako stvarno "imaš 13 godina"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 135
Koliko clanova ima idealna porodica?