VANTELESNA OPLODNJA

  • 1
Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 26.03.2010, 11:33, Naslov: VANTELESNA OPLODNJA
Kolega sa kojim radim ima preko 40 godina,kao i njegova zena... Nemaju decu vec dugo godina,a uradili su sve neophodne analize vezane za sterilitet i oboje su zdravi,naravno s'tim shto u tim godinama,broj jajnih celija,kao i spermatozoida je dosta manji nego kod mladjih osoba...
Zamolio me je da se raspitam o ceni i gde se ona moze obaviti...?
Ono shto sam mahom videla na internetu,to je da drzava ne obezbedjuje nikakva materijalna sredstva parovima koji su premashili 40-u,i da se ona vrshi u "GAK-u",i nekoj klinici u Novom Sadu... Cena se krece oko 280.000 dinara,ali,kazem,drzava to finansira iz budzeta za mladje parove...
Da li ima privatnih klinika koje to rade i kako se krecu cene?
Da li je neko od vas imao iskustva sa vantelesnom opodnjom i recite neshto vishe,poshto,ja stvarno ne znam mnogo o tome,pa neumem ni da mu dam tachne informacije..

Hvala svima unapred!
Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Petak 26.03.2010, 13:51, Naslov:
jedan moj rodjak uskoro ce da izvrsi vontelesnu oplodnju,mislim njegova zena uradili su sve analize a to ce izvrsiti u Bitola ima tamo jedan doktor koji sa uspeh je izvrsio mnogo takva oplodjenja.inace to se radi i u Skopje u bolnici Sistina i Remadika to su privatne bolnice i onin su pitali i tamo ali je mnogo skuplje
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Banja Luka
Broj postova: 4
Reg. datum: 18.03.2009
Datum unosa: Petak 26.03.2010, 15:39, Naslov:
Moja zaova ide na vantelesnu u Maribor, njoj je 38, doktorica je po struci i kaže da je njihov procenat uspješnosti naj veći, s tim što imaju mogućnost čuvanja embrijona.
Red čekanja je velik, čeka se i do godinu dana i nemaju presedana ni prema kome. Naravno svi nalazi koje traže moraju biti uredni ili ispadaš iz kruga. Mogu se kontaktirat telefonski i putem interneta. Cjena mi nije poznata.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 27.03.2010, 07:01, Naslov:
A mozesh li mi napisati tu internet adresu?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Banja Luka
Broj postova: 4
Reg. datum: 18.03.2009
Datum unosa: Sreda 31.03.2010, 01:13, Naslov:
http://www.ivf-mb.net/oploditev.htm

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 106
Koliko clanova ima idealna porodica?