Kakvu kozmetiku kupujete??!!

  • 1
Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 15:50, Naslov: Kakvu kozmetiku kupujete??!!
Niko od nas se ne moze bas pohvaliti "debljinom sopstvenog novcanika"......ali za kozmetiku, zenska bica uvek nadju novac!!!
Mene zanima kakvu kozmetiku inace kupujete?!
JEFTINIJU, A MANJE KVALITETNU, ili SKUPLJU, PA I SAMIM TIM KVALITETNIJU?!
I STA JE TO NA CEMU NE STEDITE NOVAC, A STA JE TO NA STA NE BI NIKAD POTROSILE PUNO PARA?!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 19:55, Naslov:
Radim kao sminker i negu lica i 5 godina koristim i kupujem Artistry kozmetiku sa kojom sam ja prvo bila odusevljena a onda sam pocela i da radim sa drugima sa tom kozmetikom.Nikada ne zalim pare dati za kvalitetnu kozmetiku sa kojom zaista vidim rezultate na sebi i na drugima i ne stedim novac za negovanje lica i za dobru sminku jer je jako bitno i kakvu sminku a posebno pudere stavljamo na lice.....u svakom slucaju preporucujem ovu kozmetiku na osnovu svog licnog iskustva a i drugih zena....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 21:54, Naslov:
Ja sam vise mislila na kupovinu u parfimerijama, drogerijama....itd. Koliko odprilike trosite na kozmetiku, inace, i na koje proizvode. (na mesecnom nivou)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 23:21, Naslov:
Meni nikad nije zao da dam pare za kvalitetan puder, ipak to stavljam na lice, ne bih da rizikujem sa tim, posto sam ranije imala problema sa rumenilom.. Buknulo mi je lice od toga.. Zato sad pazim kad kupujem pudere i rumenila. Koristim Max Factor i prezadovoljna sam njihovim puderima. I maskaru njihovu koristim 2000 kalorija, a ostalo.. kako kad, i oriflame, avon, maybelline...
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 08.04.2010, 23:32, Naslov:
Kad smo vec kod te kozmetike koja se kupuje preko kataloga......za vecinu toga ne znate kako mirise....koja je nijansa u stvarnosti....nemamo bas ni predstavu o tome kolika su ta pakovanja u nekim slucajevima.....pa, da li bi pre kupili nesto odmah opipljivo i sigurno, ili narucili pa se mozda i razocarali?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 00:11, Naslov:
Paaa znas kako? Ja sam za to da odmah odem u parfimeriju i kupim sta mi treba, i izaberem koja mi se nijansa svidja.. Medjutim neke moje drugarice su radile sa Oriflame-om i Avon-om i same su narucivale neke proizvode, tako da sam ja videla kod njih te proizvode koje su narucivale npr sjajeve za usne, videla sam kakva je nijansa u stvarnosti, pa sta mi se od toga svidi, ja narucim.. Ali sam pre za kupovinu u parfimeriji.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 11:14, Naslov:
ja lepo napravim spisak,odem u lilly i kupim shta mi treba Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 12:22, Naslov:
i koliko mesecno, u proseku, trosite na kozmetiku?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 12:34, Naslov:
joj ja mnogo,mislim da za mesec dana umem da potroshim i do 100evra Sokirana mada uglavnom oko 5000 Mislim
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 17:18, Naslov:
e, hvala devojke, na ovim informacijama!! znace mi, jer planiram da otvorim parfimeriju u gradu gde je nema....ne samo da nema parfimerije, nego ni niceg slicnog.....da bi kupile sminku, devojke moraju ici 20km, u drugi grad.....nadam se da ce mi ici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 19:09, Naslov:
Citat:
i koliko mesecno, u proseku, trosite na kozmetiku?


Hmmm Mislim pa mozda tako 5000-6000din.. nekad i manje, posto mi puder traje po par meseci, maskara mozda 2 meseca..
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 19:40, Naslov:
U Amway kompaniji sta god ne odgovara po bilo kojem pitanju mozete vratiti i dobiti novac ili menjati za nesto drugo a u parfimeriji kada kupim i od kreme dobijem fleke ili mi lice odreaguje na puder ne mogu to vise vratiti vec samo baciti ili poklonoti nekome.Pre nego sto mi zene poruce Artisty kozmetiku prvo im u salonu uradim tretman da vidimo da li joj odgovara,nasminkam je i tek onda poruci ako joj nesto treba....ne kupuje nista ne vidjeno i sto nije isprobano.....tako da nije svaka prodaja kataloska ista.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 21:11, Naslov:
Ja ne kupujem cesto kozmetiku,jer mi npr.sitnice kao sto su senke,sjajevi,rumenilo...dugo traju.Maskara i puder su mi najvazniji.Za puder dajem najvise,traje do dva meseca,a i maskara mi traje dugo.Preko kataloga nisam kupovala,jer nisam imala prilika.
Radije kupujem "licno" jer volim da opipam,probam...

Tajra,srecno !!! Frendovi
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 09.04.2010, 23:56, Naslov:
I jos da dodam,zaboravih ono glavno,na sta najvise novca dajem ,a to su mleka i losioni za telo.Obozavam da se mackam,pa mi jedno ne traje dugo,zato stalno kupujem,da imam rezervu Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 09:47, Naslov:
Vrlo srecna Tinchi,i ja isto Vrlo srecna Bash sad gledam,imam sve moguce te mackalice!!Puz mi zabrano da idem u parfimeriju do daljnjeg Vrlo srecna
Jer ja sam malo fanatik,kupujem i ono shto mi ne treba i dok ne potroshim prethodno,pa mi se nagomila Lud
Tajra,super ti je ideja,ne vidim razloga zashto ti posao ne bi uspeo!!Osmeh
Meni je to bila zelja,ali ovde,u Beogradu vec ima preterano mnogo parfimerija,josh se otvorio lanac Lilly i Dm parfimerija,pa svi tamo i idu..
Tako da bi ovde pukla sa poslom 100%!
A tebi zelim puno srece Poljubac Zdravo
P.S.A u kom si ti mestu?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Užice
Broj postova: 21
Reg. datum: 19.02.2010
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 12:17, Naslov:
Mislm da je najbolje kupovati kozmetiku u direktnoj prodaji,jer ste sigurni da kupujete orginal proizvod,a mozete se i same registrovati i direktno vi kupuvati od odredjene kompanije koju odaberete,a tad ostvarujete i popuste na cenu,(izbegevate posrednike koji se ugradjuju u cenu),i brze ostvarujete pravo povracaja ,ako niste zadovoljni na proizvod,a i mogucnost solidne dodatne zarade,zaradjujete kupujuci i preporucujuci proizvode.Ja sam prvo bio samo kupac amway-proizvoda,pa sam video da moze i da se zaradi,u pocatku za svoju porodicu,a sad vec i vise.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 15:40, Naslov:
Citat:
Tajra,super ti je ideja,ne vidim razloga zashto ti posao ne bi uspeo!!Osmeh
Meni je to bila zelja,ali ovde,u Beogradu vec ima preterano mnogo parfimerija,josh se otvorio lanac Lilly i Dm parfimerija,pa svi tamo i idu..
Tako da bi ovde pukla sa poslom 100%!
A tebi zelim puno srece Poljubac Zdravo
P.S.A u kom si ti mestu?



Hvala na podrsci!!! Sreca
Zivela sam u Beogradu, onda sam se udala i sad zivim u jednom manjem gradu u Hrvatskoj! Malo imam problema oko nalazenja posla, pa sam odlucila da radim nesto privatno. S' obzirom da nema parfimerije u gradu, a kao i svako zensko, obozavam kozmetiku i razumem se u te stvari, a vec imam i iskustva u tom poslu, bice to ok.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 17:32, Naslov:
Tajra zelim ti puno uspeha u poslu i verujem da ce biti uspesno....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 08.04.2010
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 18:49, Naslov:
Hvala, puno! Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 11.04.2010, 21:11, Naslov:
Nema na chemu,i drzimo ti fige Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 144
Koliko clanova ima idealna porodica?