Da li ste član biblioteke i koje?

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 12:43, Naslov:
gradska biblioteka,tek od pre par meseci i to mi je,moram priznati,bila najpametnija odluka u prosloj godini!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 12:48, Naslov:
i ja isto..ali su me izbacili,jer je drugarica uzela knjigu na moje ime i nije je vracala 2 godine i onda sam morala i kaznu da platim!Vishe se ni ne druzimo,zbog drugih stvari dodushe,ali eto...Uglavnom,unishtila mi je uchlanjenje...grrrrr
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 19.11.2012, 22:20, Naslov:
...i dalje uzimam po 8 knjiga iz biblioteke....mnogo lep osecaj, puna torba knjiga Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 08.01.2013
Datum unosa: Ponedeljak 03.02.2014, 18:36, Naslov:
Clan sam biblioteke u svom rodnom gradu i nazalost biblioteka je poprilicno oskudna ili mozda nije, ali uglavnom kada zatrazite knjigu gotovo uvek dobijete odgovor da biblioteka ne poseduje istu. Mada, kada bi sredili sve one police mozda bi ponesto i pronasli za sta ni ne znaju da postoji! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.02.2014, 20:22, Naslov:
ja mislim da njih prosto mrzi da potraže neku knjigu, nažalost Tuzna ja se uvek natežem u biblioteci, dok ne isteram svoje HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 33
Reg. datum: 20.11.2010
Datum unosa: Utorak 04.02.2014, 16:37, Naslov:
Clan sam nas biblioteke od tinejdzerskih dana, i posto ih znam i svi me poznaju, mogu da uzmem vise knjiga, dok po pravilu smeju dve na dve nedelje. Ja obicno uzimam po tri i vratim kad procitam. Vrlo srecna
Inace ja nikada ne trazim odredjenu knigu od radnika, vec obilazim police tedom i vrsim selekciju. Nemate pojma koliko uzivam u tome. Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 116
Koliko clanova ima idealna porodica?