Sta jedete ?

  • 1
Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 22:35, Naslov: Sta jedete ?
Ja vec pola godine uspesno od mesa jedem SAMO ribu ! Prestala sam da jedem kuvana i przena jela , i jedem samo bareno , hleb sama pravim. Voce , povrce , iskljucivo prorodne stvari . Znaci NISTA iz prodavnice na onim raznim natpisima pozadi koji svi truju ne zna se koji je gori . Ne pijem cak ni mleko iz prodavnice . Bas sam sebi uvela onako "rigorozne" mere . Ni slatkisi ni nista znaci samo vocke i povrcke Osmeh Inace nije to zbog dijete , ne treba mi dijeta . To je zbog zdravlja . Ukapirala sam koliko se ljudi TRUJU raznim stvarima koje jedu . A imam dosta problema sa zdravljem tako da mi te treba dodatno trovanje !!! Sta vi mislite o tome ?
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 22:52, Naslov:
Pa svaka ti cast ako mozes da se pridrzavas toga...ja se trudim da se hranim zdravo(pogotovo sada),ali volim i meso da jedem i kuvana jela...ne bi mogla bas da zivim samo na barenoj hrani.Da se trujemo,trujemo se...to stoji,ali i samim tim sto disemo trujemo se,tako da koliko god se trudili ne mozemo izbeci to trovanje.Stvarno ako mozes tako strog rezim da podneses svaka ti cast....Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 22:57, Naslov:
Mogu i nije mi tesko ni malo .. Nikada nisam bila zavisnik od hrane . Trujemo se i vazduhom u pravu si potpuno , ali kontam ja da na to ne mozemo da uticemo , zasto onda ne bismo uticali na ono sto mozemo ? A to je hrana ! Ma samim tim sto ne pijes kokakolu zdraviji si !!! Strasno se sta nam sve danas prodaju , i sta mi kupujemo ! Place Ljut sam Ideja
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:07, Naslov:
Zdravije se hranim od mnogih u mojoj okolini, inace ne volim mnogo meso, volim vise povrce, pirinac, ribu. Postila sam do prosle godine svaki post ceo.
Kupujem u prodavnicama hranu, na pijaci ne ustrucavam se od toga ima mnogo vecih otrova od kupljene hrane Osmeh
Ne pijem mleko(ne volim), ali zato jogurt, sir i ne slatke mlecne prozivode obozavam! Ne pijem ni gazirano ali ne zato sto izbegavam nego zato sto vise volim negazirane sokove, limunadu. Pijem kafu pa rasturam Osmeh tu se ne ustrucavam a trebalo bi.
Hleb jedem a i ne moram, dosta stvari jedem bez hleba.
Ali postoji jedan problem zbog moje ishrane, zbog nedovoljnog unosa mesa koje sam prvo navela dobila sam anemiju, i sada sam bleda, imam ceste migrene i svasta nesto i iako na silu jedem govedinu, dzigericu i ostalo ne mogu krvnu sliku da vratim u normalu. Svaka namirnica ima svoju ulogu pa makar to bila i cokoladica da digne raspolozenje i secer Vrlo srecna
E da izbegavam slatko vec mesec i po dana i dobro se drzim, ne racunam secer u kafi tj amandica mi rekla da se to ne racuna Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:13, Naslov:
passiflora da ti nisi neki jarac u horoskopu...ista si kao moja drugarica.Osmeh...ne znam da li volis spanac,ali je odlican za krvnu sliku.Mislim da treba umereno da se hranimo...svaki organizam ima odredjene potrebe i bas kao sto rece passiflora "svaka namirnica ima svoju ulogu"...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:23, Naslov:
Osmeh nisam jarac ali ako je do znaka jesam zemljani znak-devica.
E Sanja sada cu ti reci da cvekla, borovnica, brokelj... i ostala sl hrana imaju manje ukupnog gvozdja od spanaca ali vise upotrebljivog i korisnog. Uprkos rasprostranjenom verovanju spanac je u stvari siromasan izvor gvozdja jer je znacajna kolicina u njemu vezana za odredjene soli da te sada ne smaram sa nazivima koje mi ne mozemo da svarimo i apsorbujemo u krv uneto gvozdje vec ga izbacujemo nepromenjenog...vec na koji nacin izbacujemo sve nepotrebne i neiskoriscene stvari Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:25, Naslov:
Ja sam ovisnica o krompiru, jedem sve, ne jedem odnosno ne pijem slatko mlijeko ali zato jogurta mogu..., meso mogu jesti a i ne moram, nisam ovisnik samo da nije masno, ako je i sekundu masno ne moze. Osmeh Ma jedem apsulutno sve. A mogu zivjeti od voca i povrca.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:27, Naslov:
Passiflora hvala ti na ovim informacijama...korisne su...nisam to znala.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 18:56, Naslov:
Ja umem po nekad da popijem pivo Osmeh jedino tada krsim svoja pravila o ishrani Osmeh HaHahahaha HaHahahaha
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 19:53, Naslov:
Kao majka i supruga trudim se da se moja porodica sto zdravije hrani......ne pijemo gazirano,deca jedu slatkise umereno uglavnom gledam da im napravim sama neki kolac ili poslasticu,prirodne cedjene sokove i navikla sam ih da piju cistu vodu,ne dam im da jedu brzu hranu niti posecuju Mc Donalds i ostalo,jedu redovno kuvanu hranu sa minimalno mesa,jedu dosta voca i povrca i uvek im je krvna slika super,obozavamo mlecne proizvode.....nije mi tesko ustati ujutro rano da im spremim lep dorucak pred skolu umesto da im dam pare da pojedu neku glupost napolju....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 20:24, Naslov:
ja svaki dan jedem voce pre podne, a popodne brljam pomalo...Osmeh ali , zato pre podne ne bih mogla nikad vise da jedem nesto sem svezeg voca, tako jedem vec godinu dana i mnogo lepo se osecam Osmeh danas sam iznenada morala na neki kraci sluzbeni put ( usred godis.odmora), ponela par jagoda i grickala ceo dan, Plez

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 22:17, Naslov:
Ja sve jedem Lud
Ali,neshto sam reshila da krenem sa nekom dijetom koja ne umanjuje kilograme,vec samo chisti organizam od toksina,a naravno,sam tim i celulit se gubi..Savrsheno za mene Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 19:53, Naslov:
Vec godinama pre podne jedem samo voce... To mi prija...
Crveno meso uopste ne jedem vise od godinu dana. Ni ranije nisam cesto, ponekad biftek ili neku junecu sniclu. Ali, piletina, curetina i riba su moj izbor.
Jedem mnogo povrca, ili sveze kao salatu ili samo bareno, tako volim.
Npr. pirinac dosta jedem u poslednje vreme, bas mi prija.
Psenicu ne jedem, samo kukuruzno brasno.
I pijem jogurt u ogromnim kolicinama.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 04.08.2015, 18:41, Naslov:
Od mesa jedem samo ribu, i ponekad piletinu a junetinu redje. Jedem integralni hleb, ponekad kukuruzni ali to je vrlo retko. Cesto uzimam organsku hranu u prodavnicama. Smanjila sam konzumiranje przenih jela ali nisam jos prestala sasvim. Voce jedem svaki drugi dan. Limunadu volim da pijem a i vodu sa limunom. Volim salate od svezeg povrca.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 240
Koliko clanova ima idealna porodica?