Garderoba za trudnice....

  • 1
Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:38, Naslov: Garderoba za trudnice....
Evo da i ja otvorim jednu novu temu jer nas ima dosta koje cekamo bebice....
Dali ste vec nesto kupile za vas,dali uopste volite da se oblacite u fazonu trudnica ili
oblacite svoju odecu koju ste vec imale do sad?
Ja obozavam sve stvari sto se tice trudnica,kad udjem u butik neznam da
izadjem...Sve mi je lepo...A obicno izadjem da nista nekupim jer nemogu da se odlucim.... Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:42, Naslov:
Volela sam laganu i pamucnu odecu jer mi je to prijalo......nosila sam haljinice i tunike i nije mi nista prijalo usko i da me steze.......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:45, Naslov:
Jojjj bas je slatko Tini...Ja dosta imam tunika sto sam uzela proslo
leto...Tako da cu da ih kombinujem sa helankama,a moram da upim helanke bas za
trudnice....Jer stomak ako nastavi ovako necu moci da udjem u svoje helanke...
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:48, Naslov:
Ima stvarno slatkih haljinica i prikladne odjece a ima i vala...katastrofa barem ovdje u Sarajevu a vjerujem da ima i svugdje u svijetu toga. To mi je onako baš ržno za vidjeti; trudnica obuče top a stomak sjeva djelimicno ili u potpunosti, meni je to strašno.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:48, Naslov:
E,ova slika koju si postavila je odlichna!Ja bih se bash tako obukla da sam trudna!
Samo da dodam da su po meni stvari za trudnice preskupe,bar ovde u Srbiji .... Npr.one trudnichke pantalone koje su identichne obichnim,osim shto imaju ubachen pojas,lastish ili kako se to vec zove Sramni,koshtaju duplo,pa chak i troduplo vishe od obichnih Sokirana
Mislim da vecina trudnica moze iskombinovati i ne trudnichku garderobu u trudnichku,posebno na pochetku trudnoce..Npr. helanke i tunike,super kombinacija Cvijece
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:49, Naslov:
Ni meni se nesvidja kad vidim trudnicu pa seva stomak...
Sta znam,ja to nisam nikad tako radila...Uvek sam se prikladno oblacila..
Al ima nas svakakvih...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:51, Naslov:
Zaboravih da dodam da sam skoro videla trudnicu u poodmakloj trudnoci na visokim shtiklama,i da sam se zgrozila!To nikako ne podrzavam i smatram da je za trudnice najpametnije da nose udobnu obucu isto kao i odecu!Patike su prava stvar! Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:53, Naslov:
To mi se nikako ne sviđa, ako neko voli da pokaze vecinu tijela nek' izvoli ako misli da je to ok ali zar i u trudnoci. Tad trudnice posebno trebaju voditi racuna, da se ne prehlade a ne stavljati u prvi plan "izgled" (misle da je to simpaticno) a po meni nije nikako. Ugrožavaju i svoje i bebino zdravlje. Ljuta
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 14:57, Naslov:
upravo to bambi Ljuta stvarno,ne razumem takve zene/devojke!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 15:00, Naslov:


Ima stvari raznih za trudnice,ovde nije puno skuplje od obicne garderobe...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 15:23, Naslov:
uvek se moze naci nesto predivno za trudnice,ali i povoljno za svaciji dzep Osmeh
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 20:00, Naslov:
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 20:05, Naslov:
Ni meni se ne svidja kada vidim trudnicu golog stomaka,u uskim farmerkama i stiklama......bezveze
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 22:11, Naslov:
bash su lepe slike tini... Poljubac Nego,ja stvarno nikad nisam videla trudnicu golog stomaka??Strashno!!Ali ove na shtiklama, nafrakane vidjam maltene svaki dan Heheheh Bash sramota!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 22:12, Naslov:
Jojjj sto su slatke ove tete...Mnogo lepe...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 22:17, Naslov:
Ja ne cekam bebu..ali znam kako je meni bilo u trudnoci...
Uopste mi nije prijalo da me nesto steze ... nosila sam neke haljinice..i malo vece majce za trudnice...Vrlo srecna
I trenerke koje sam nosila na kokovima jer da ih samo malo vise dignem ..pocne da me steze....tako da sam uglavnom nosila haljinice...i te velike majce..bas su mi prijale..Vrlo srecna
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 30.05.2010, 11:54, Naslov:
Predivne su haljinice....a gde to ima da se kupi?Ja kupila neke pantalone kad sam bila u Bg-u,odrali me sa cenom....3500 hiljade dinara a pri tom je obicni lan....nista posebno.Ovde nesto nisam videla prodavnice za trudnice,sve trudnice nesto nose klasicne stvari samo malo sire....organski ne podnosim teksas tregerice trudnicke...ne znam zasto ali to mi je tako grozno da nemam reci...vise sam za helankice,3/4 pantalone ili helanke,tunike,leprsave haljinice...ja licno imam 10 pari helanki i samo menjam i kombinujem sa tunikama....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 30.05.2010, 13:18, Naslov:
Mogu ti reci da sam i ja u trudnoci najvise nosila helanke i tunikice...ali tad je bilo i toplije..pa sam nosila i haljinice...Wink
Haljinice sam obicno nalazila u prodavnicama za trudnice...meni nisu ni trebale toliko velike..nisam imla toliko velik stomak...i to su obicno bile haljinice..onako malo iznad kolena..i sad ih imam..2. bele i 2. crvene..bas sam se lepo u komotno osecala u njima..a i sad za leto cu moci da ih nosim..Osmeh
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 10:14, Naslov:
Ma i ja sam nakupovala haljinica sad za leto....mrsava sam pa mogu da kupim samo veci broj,tako da ne moram u te butike za trudnice....iz xs-a sam presla na m....Vrlo srecna....jos malo cu na L....i onda cu se i poroditi...Vrlo srecna....
Ni ja ne volim da kupujem nesto samo za jednokratnu upotrebu....skoro sve sto sam sada kupila da nosim u trudnoci mocicu i posle da oblacim.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 13:50, Naslov:
Samo da vam javim da imamo i temu moda za trudnice,izgleda da je tema ponovljena Tuzna
Onu treba obrisati jer ima samo 2-3 odgovora...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 84
Koliko clanova ima idealna porodica?