Kako te drugi vide?

  • 1
Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 01:36, Naslov: Kako te drugi vide?
Znaš li uopšte šta ljudi misle o tebi i sviđa li ti se to? Je li ti drago ili krivo zbog toga i koliko to ima uticaja na tebe?
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 01:45, Naslov:
Nemoguće je znati šta tačno ljudi misle, možemo samo pretpostavljati i osloniti se na ono što nam kažu ili čujemo da su rekli.
Znam da misle da sam topla, draga, umiljata, pametna, Dr. love, rame za plakanje i dobar savjetnik, da sam uvijek iskrena, to mi se sve sviđa ali mi se jedna stvar i sviđa i ne sviđa a to je da sam naivna, uvijek u ljudima tražim ono najbolje, a ko traži i nađe. Osmeh
Mene je nedavno skoro rasplakalo kad sam čula pozitivan trač, pozitivnu priču o meni. Jedna djevojka je slučajno "izletila" pred mojim drugaricama a, ti si ta Emina, koja nikad ne laže.To mi je bilo baš... meni to više znači nego da mi je neko pohvalio bilo šta fizičko.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 08:40, Naslov:
Ima ljudi koji lepo misle o meni i onih koji ruzno misle ali znajuci da iza tog ruznog misljenja stoji negativna osoba ne dozvoljavam vise da to utice na mene.....svko ima pravo na svoje misljenje zar ne
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 09:48, Naslov:
Ko me ne zna, na prvi pogleg svima delujem odbojno i hladno. Pomisle da sam grozna osoba, ali kad me upoznaju onda kazu : " Jaaaao kako si ti super, a mi mislili da si neka umisljena i grozna" Vrlo srecna
Za prijatelje sam dobra, slatka, druzeljubiva, rame za plakanje jer umem da "slusam", a ovi ostali ne znam sta misle i ne zanima me. U selu imaju jako lepo misljenje o meni ...
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 10:20, Naslov:
Teshko je znati shta stvarno ljudi misle o tebi... Chinjenica je da ne mogu svi da nas "vole" i mislim da i treba tako.. Neki nas vole ,neki ne..
Od ljudi sa kojima se intenzivno druzim,znam da imaju lepo mishljenje o meni,pa,da ne maju,verovatno se ne bi tako lepo druzili Wink Ali,oni koji me vide prvi put,kazu da sam im na prvi pogled delovala malo uobrazeno Sokirana shto je meni,eto,malo chudno,ali dobro,to je samo prva impresija koja ne mora biti tachna Wink Uglavnom,meni je stalo samo do mishljenja onih koje volim i cenim,a oni koji me ne vole,me ni ne zanimaju Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 10:28, Naslov:
Naravno da ne mogu svi da te vole. Ako te velika većina voli a samo neki ne znači da nije do tebe nego do te nekolicine.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 14:14, Naslov:
Ne znam sta misle na prvi pogled...sigurno da sam neka nadrndana i namrstena....a to sve zato sto uvek "odcutim" neko vreme dok ne vidim da li mogu uopste ja sa tom osobom da funkcionisem....bitno mi je sta ljudi misle o meni,ali oni meni bitni....ovi ostali mogu da me vole ili ne,ne interesuje me nesto posebno.Svako ima neke svoje kriterijume po kojima stice misljenje o nekome....ne bi volela da me svi bas vole zbog svega,onda ne bi to bila ja....ja volim samo iskrenost pa kakva god bila....oni sto ruzno misle o meno mogu samo to i da rade,ne dotice me posebno.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 19:39, Naslov:
POOOOOOOTPUNO se slazem sa tobom ! I za mene uvek misle da sam arogantna i egoisticna nadrndana kucka , zato sto cutim , i zato sto ne zelim da se svakom ulizujem i trepkam. Biram ljude koji mi odgovaraju i sa njima provodim vreme . Ostali , hm... Ljubazna sam ako bas moram da budem u njihovoj blizini . Oni koji me poznaju dobro , imaju i bolje misljenje o meni . Emotivna , preosetljiva , voli da radi na sebi - tako nesto otprilike Wink
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:35, Naslov:
Ja delujem arogantno samo ako se baš potrudim tj ako mi je sagovornik baš antipatičan a inače mi kažu da sam jako topla osoba, osoba koju ne možeš da ne voliš Wub zato mi svi tepaju, interesantno, uvijek kažem ime, a već nakon kraćeg vremena dobijem nadimak, pitala sam ljude zašto, kažu, zato što si tako umiljata i draga i imamo potrebu da ti tapamo, prava maza.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:41, Naslov:
pa, cula sam da me se njih dosta boji i beze od mene, Vrlo srecna ...sta im ja mogu, takav mi je posao...Osmeh a moji prvi, tj. najblizi misle da mogu da me motaju oko malog psrta, a ja se velikodusno pustam,jer ih volim, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 153
Koliko clanova ima idealna porodica?