Clan foruma koji se po necemu pamti....

  • 1
Broj postova: 9
Reg. datum: 06.11.2009
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 12:18, Naslov: Clan foruma koji se po necemu pamti....
Eto pala mi je ideja za novu temu.Po cemu ste nekog od clanova zapamtili ili vam ostao u secanju,moze biti stari ili novi clan.Pa izvolite,da vas cujem!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 06.11.2009
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 12:20, Naslov:
Ja sam nov na ovom forumu pa nebih imao komentar,zato vistariji izvolite.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 14:27, Naslov:
Evo mogla bih da izdvojim npr. Danku...Njena sposobnos,organizovanost...
I uvek je prebrojavala koliko imamo trenutno gostiju na forumu i
zajedno smo se radovali tome...

Ima ih jos verovatno,dok se setim....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 15:15, Naslov:
Ja sam jako volela da se kuckam sa Breskvicom....Ona je imala ona svoja dva ljubimca, jako su mi bili zanimljivi, a i razmenjivale smo naslove iz epske fantastike...A Anna mi je jaaaako zanimljiva sa svim onim receptima i nekako smo ovde pratili kako je Ivana rasla(najmladja cerkica)....I Danka je uvek pocinjala zurke, a da je brojala ko je trenutno prisutan, to jeste, uvek je izbacivala brojno stanje, Vrlo srecna... i da je mahala sa oklagijom, ..i to se secam....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 15:18, Naslov:
E da Anna sa njenim receptima....Svaki dan nam je nesto novo servirala...
Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 17:45, Naslov:
Definitivno Jekalinu Vrlo srecna
Ali ima tu jos dosta vas koje pamtim i koji mi se djaju mnogo mnogo Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Utorak 15.06.2010, 23:56, Naslov:
Ah Danka sa njenom Oklagija i da devojke u pravu ste njeno prebrojavanje clanova, onda zveka koja kao vihor proleti kroz forum Osmeh , mina tiha i jaka zena kojoj se divim.......to su clanice sa kojima sam bila najvise u kontaktu ovde na forumu i koje su mi bas drage, mada ima tu jos njih Ana02, Angela......ako pocnem da nabrajam necu zavrsiti do zore Lud
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 16.06.2010, 11:39, Naslov:
Ja stare chlanove neznam,ali od kako sam doshla,naravno,pamtim one sa kojima sam u kontaktu Vrlo srecna Njih ne mogu da zaboravim i da hocu Vrlo srecna
Shalim se... Wink Uvek ce mi u secanju biti( ali nadam se ne samo u secanju) Sanjakis.. Ona me je odushevila josh prvog dana kada sam se uchlanila na forum. Pozitivna devojka,spremna na razgovor sa svima,i starim i novim chlanovima,sa mladjim i starijim devojkama/zenama i sa svima uvek ume da nadje zajednichki jezik i temu.Uvek nas zasmejava svojom pojavom i ludim smislom za humor Vrlo srecna Najsrecnija sam bila kada sam saznala da nosi u stomachicu jednog malog shvrcu WubSanjchi je moj mish najsladji na svetu!
Zatim,Marijana P... Devojka koja je vredna,radna,sposobna za zivot u svakom smislu.Devojka za koju smatram da moze da se snadje u svakoj zivotnoj situaciji i osoba koja vishe nego bilo koja ume da ceni,voli i drzi do sebe.Surovo iskrena... I naravno,uvek dodam MASTER MIND Ole Vrlo srecna
Tini.ti. Za tu devojku nemam mnogo da kazem osim samo rechi hvale..Devojka koja je preterano,ali preterano dobra za sve druge,mnogo vishe nego za samu sebe i zbog toga joj sledi jedna Oklagija Wink
Shalu na stranu,ali ja sam je stvarno zavolela i nekakako se uzivela u njen zivot o onom shto nam je prichala i shvatila da tolika dusha od choveka zasluzuje mnoooogo vishe i od srca joj zelim svu srecu sveta!
Amandica,devojka sa kojom imam jednu jednu tuznu zajednichku stvar,i osoba za koju smatram da bi bila tu za razgovor bilo kakvog tipa,osoba koja ume da slusha,razume i da da najlepshi i najpozitivni savet,ali iskreno i od srca.Amandica je neko ko je vredan ne samo moje,vec bilo chije paznje.. Devojka koja mi moze biti prijatelj,a isto tako devojka kojoj bih i ja bila prijatelj...
Tini,devojka chiste dushe..Tako bih je mogla okarakterisati.. Wink Tek kada sam je upoznala,svidela mi se josh vishe... Jako smirena i pozitivna osoba,divna majka i divna zena.Po meni,jako pametna i sposobna.Jeste starija od mene,ali ona je osoba sa kojom i mladi i stari mogu da poprichaju,a kada bih u zivotu mogla da biram,nju bih izabrala za stariju sestru!
I naravno,josh mnogo dragih devojaka kojima se izvinjavam shto ne pishem u detalje,ali bojim se da ako krenem sve da vas nabrajam da cu jednu sigurno izostaviti.Volim vas puno i nadam se da cemo se druziti i ostati u kontaktu i pod "stare dane" Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 16.06.2010, 13:21, Naslov:
Sad se setih Micane,e ona je uvek brzinski protutnjala kroz forum...
A i ujutro je bila medju prvima na forumu Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Sreda 16.06.2010, 22:28, Naslov:
Micana sad cuva bebu malenu pa je zauzeta inace strava drug!
a meni Danka je bila vrh , zveka po savetima, onda zezanju, zatim duska .......
ma sve na svoj nacin

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 120
Koliko clanova ima idealna porodica?