Opis mesta na kojima ste letovali

  • 1
Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 10:41, Naslov: Opis mesta na kojima ste letovali
Na kojim destinacijama ste letovali?
Kakvi su vashi utisci?
Gde ste bili smeshteni?
Kakve su plaze,more?
Shta ste sve tamo videli i obishli?
Vasha preporuka za nas? ..........

Sad sam malo izbombardovala sa pitanjima,ali cilj ove teme je da se preporuchi mesto na kom ste letovali ili da se izbegne isto ukoliko niste bili zadovoljni..
Pa,da krenemo Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 17:09, Naslov:
Jao..na malo destinacija stvarno..zbog posla..Tuzna
Inace bi se ja svrckala tamo-vamo... Noktici
Pa ovako..Budva,Turska,Grcka...Osmeh)
S obzirom da volim more..na svim mestima sam se divnoo provela...Mislim ipak za mene je leto - LETO...kakvo i treba da bude..lepo,toplo,uzivanje,plivanje...ali vecinu leta propustim zbog posla ali nema veze..znam da uzivam i tih nedelju dana mi je dosta..ma da bih mogla jos..ouno,puno.. Vrlo srecna
U Budvi imamo stan..tako da nam tamo nije bio probelm..a u Grckoj i Turskoj smo bili u hotelima..koji su bili prikladne cene...i + lepi...i za uzivanje... Vrlo srecna U Budvi ima mnogo plaza gde nije cista voda..kanalizacija i tako..a to mi se uopste ne svidja..ali mi smo isli na plaze..koje nisu bili takve..i sasvim nam je bilo dobro...A o Grckoj i Turskoj da ne pricham..ma milina...more precisto..samo sto ima talasa...plaze isto lepe chiste .. Dok smo bili u Grckoj i u Turkoj..izlazili smo samo uvece..jer smo u hotelu imali sve..a uvece samo ja..shopping...ne volim puno tamo da obilazim vise volim da uzivam i da se kupam..i tako... A u Budvi..smo setali po cetnru..Stari grad..nista posebno..ali prij setnjica..i lepo je videti kako to sve izgleda...Noktici
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 260
Koliko clanova ima idealna porodica?