Prijateljstvo na daljinu..

  • 1
Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.07.2010, 11:00, Naslov: Prijateljstvo na daljinu..
imam puno njih koji su daleko od mene..uvek sam odgovarala,i nikad mi ta daljina nije smetala.. naprotiv,svaku poruku saljem od srca..medjutim, drugar mi rekao da mu smeta daljina,da sam postala nezanimljiva,i da se cujemo samo s vremena na vreme,tj.samo kad njemu odgovara.. mene je to pogodilo,jer toliko toga sam cinila,i bila sam tu kad mu je bilo najteze.. a ono najbitnije,mi nismo u vezi,pa da tako nesto kaze..i narocito interesantno,sto samo muskim osobama smeta daljina,a nijedna drugarica mi tako nesto nije rekla,niti ce mi reci...


sta mislite vi o tome? i kakva iskustva imate,kad su u pitanju prijateljstva na daljinu?
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 01.07.2010, 11:06, Naslov:
Pa ocigledno da je htio nesto vise od tebe,medjutim vidio je da ne moze dobiti i postala si mu nezanimljiva.To je s moje tacke gledista.Nema drugog objasnjenja.Gledao te na drugi nacin a ti to vjerovatno nisi primjecivala i kad mu je dosadio takav odnos reagovao je kako je reagova.. Tjesi Nemoj biti tuzna i pokusaj da na to gledas kao na nesto prolazno,jer ako ti je sad mogao to reci cemu jos da se nadas od njega?Gledaj malo vise na sebe i ne uzimaj to previse k'srcu..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.07.2010, 11:16, Naslov:
glisho..bilo je obratno..i mi smo se dogovorili da budemo najbolji prijatelji.. duga je prica..a sad,sta mu je,ne znam.. sav teret je pao na mene... hvala tebi puno na pomociPoljubac
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.07.2010, 12:04, Naslov:
Sandrichak ja sam ti vec sve rekla juche na chetu... I samo cu ti josh jednom dodati da po meni takva osoba koja tako hladno moze da odbaci prijatelja sa obrazlozenjem da mu vishe nisi zanimljiva,i nije ti ni bio prijatelj Durilica Ali,bash zato,i ne treba da se nervirash.. Wink Poljubac
Evo,vecina nas ovde,su da kazem,neka vrsta prijatelja na daljinu... Wub
Shto se mene lichno tiche,i ako nekada odem sa ovog sajta,verujem da cu se idalje chuti i vidjati sa nekim devojkama odavde jer su mi zaista prirasle srcu i uvidela da mi stvarno mogu biti pravi prijatelji... Necu sve da ih imenujem,zna se koje su.. Tako da,sa moje tachke gledishta prijateljstva na daljinu su itekako moguca Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.07.2010, 12:07, Naslov:
delimo isto misljenje Jecka..naravno,prijateljstva su itekako moguca na daljinu..hvala muchos Poljubac Wub
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.07.2010, 14:41, Naslov:
Imam drugaricu sa kojom sam odrastala u Libiji. Vratila sam se u Bg, ona je nastavila zivot u Bostonu. Godinama se nismo videle... Ali, redovno smo u kontaktu, pisemo jedna drugoj, saljemo slike... Znamo sta se kojoj desava u zivotu... I smatram je svojom bas bliskom drugaricom. Eto, bas sam juce dobila prve slike njene bebice...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 09:43, Naslov:
Dijamanticu moj, jako mi je žao zobg tog iskustva. Osoba koja je u stanju da kaže nešto poput toga i ne zaslužuje da bude tvoj prijatelj. Bolje da si saznala kakav je ranije nego da te kasnije još više povrijedi.
Prijateljstva na daljinu su moguća po mom mišljenju i mogu jako dobro funkcionirati pod uslovom da se radi o osobama koje imaju makar slično razmiljašljanje, interese...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 209
Koliko clanova ima idealna porodica?