Papučar

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:44, Naslov:
Super Jeko, dobila si na bingu Wink Ma kakav papučar, to je muškarac, pravi muškarac. Meni je neki dan kad sam imala temp. drago došao, donio da jedem, napravio salatu, ušuškao me, donio film da gledamo, vratio se kuci po toplomjer koji je zaboravio i otisao do dezurne apoteke da mi kupi paracetamol. duša Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:54, Naslov:
Wub bash je dusha draga Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 12:59, Naslov:
E zene sve zavisi od osobe do osobe...ja tako mislim...mene bi to smaralo da mi neko stalno titra....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:01, Naslov:
Ma čini ti se, svakome to prija, nije to sad non-stop da te neko faktički pita, hmmm, mada ne bi ni to bilo loše Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:02, Naslov:
Ma ne bi mishu veruj mi... Wink Naravno,ne valja kad te neko davi ugadjanjem non stop,ali kad je neko pazljiv,to bash prija..Posebno kad si bolesna..Ja sam tad bash razmazena i puz me tako trpi dok moze,pa kad izvali da mi je bolje malo,onda me kulira i kaze:ma ajde bre nije ti nishta Vrlo srecna a kad je on bolestan,odma umire Heheheh to me malo nervira kod njega..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:03, Naslov:
Muškarci su gori 100 puta kad su bolesni, inače su veći pekmezi, mi smo jače ali to nije tema, da se mi vratimo na temu.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:04, Naslov:
Znash kako ovaj moj je pazljiv kad smatra da treba,a kad smatra da ne treba ume da bude jako hladan chak i bezosecajan.. Mada,kad smo pochele prichu o bebama,s obzirom da znam koliko bi zeleo da ima dete,verujem da bi shto se toga tiche bio extra pazljv...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:06, Naslov:
Ne mislim nikada da ne pokaze saosecajnost ali ne volim te muskarce "Jaooo jesi dobro"..."Jooooj imas temperaturu,lezi,ja cu sve,ne mrdaj se..."....nekako se osecam nesposobnom tako.Ja i kad sam bolesna ja ne mogu da lezim a kamoli da mi neko donosi u krevet...mozda nisam normalna,ne znam.Mislim
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:08, Naslov:
Ma ne volim ni ja to mishu,to smara... Sve,samo u granicama normale..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.07.2010, 13:09, Naslov:
Ja bas volim kad me maze kad sam bolesna, nikad mi nije dosta pažnje posebno tad.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 12:24, Naslov:
Ma volim, volim, volim, volim, volim PAPUCARE. Ole
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 50
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 14:56, Naslov:
Eh,moja zabica je daleko od papučara,mada uopšte ne bi bilo loše kada bi bar malo bio Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 20:38, Naslov:
A ne znam da li se muskarac klasifikuje u "papucare" ako obavlja kucne poslove? Mislim Sta onda oni muskarci koji sami zive, moraju da zive u dzumbusu i aljkavosti i da nemaju stalnu devojku, da se ne daj Boze ne bi smatrali papucarima!?
MIslim da ovaj naziv ljudi dodeljuju muskarcima u razlicitom kontekstu, mnogo puta pogresnom. Muskarac treba da obavlja kucne poslove, nevezano da li je zena bolesna, odsutna, zahtevna, zakeralo ili lenja... A ako muskarac non stop ide i cifra zeni nevezano za kucne poslove, nego obavlja bukvalno sve oko nje, onda tu ne hvalim ni zenu ni muza. Muz nema svoje ja, a nema ga ni zena, cim dozvoljava da svoje obaveze posveti nekom drugom a digne sve cetiri u vis. Ne govorim o momentima kada je devojka bolesna, ili kada se nesto pokvari u kuci, ili oko auta pa joj je potrebna pomoc svog dragog, to svrstavam u cistu paznju i meni je to divno Wub
Imam dana kada se i ja pravim princeza pa sve ocekujem da moj dragi obavi, ali ima dana kada obavim sve svoje pa i njegovo kao u nekom speedu, zato sto eto njemu se taj dan leskari, gluvari, nije mu dobro, mrsko mu bas to da radi ili sl.
Ovde u beogradu sam primetila da mnogi muskarci smatraju da biti papucar, znaci prepustiti se napokon ozbiljnoj vezi u kojoj nece moci da svrljaju Lud
A i to razmisljanje mi je klinacki i pomalo i neiskusno, i cim cujem slicno misljenje kod muskarca, ma koliko on bio stariji odmah shvatim koliko je u stvari nezreo.
Skoro sam dobila poruku od biseg decka iz bg-a sa kojim sam bila mozda mesec i po dana, ali pre dve godine jos: zeli da se vidimo i pricamo, navodno "on tada nije bio spreman da se zapapuci, ali sada se skrasio i da se sada oseca kao tada pre dve godine, mi bismo jos bili zajedno" Vrlo srecna Svasta ja se tu nista ne pitam?
U svakom slucaju muskarci koji izbegavaju da dobiju ovaj nadimak ma sta god podrazumevali pod njime su slabici i nezreli.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 20:56, Naslov:
Bravo passiflora....skroz se slazem...Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 29.09.2012, 01:11, Naslov:
Slažem se sa Passiflorom u potpunosti..
Citat:
U svakom slucaju muskarci koji izbegavaju da dobiju ovaj nadimak ma sta god podrazumevali pod njime su slabici i nezreli.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 29.09.2012, 14:35, Naslov:
Papucari, zanimljiva tema.. Po meni papucari su muskarci koji nemaju stav, i koliko god mi godila paznja nikada ne bih mogla da budem sa nekim ko mi ide uz dlaku. Ne bi bilo zanimljivo. A nesto mi je zapalo za oko kod nekih primera koje ja znam, peze svojim zenama preko svake mere i silno se trude da tako izgleda u njihovim ocima, dok iza ledja im to su najvece svalercine.. Ne kazem da je to svuda slucaj, ali ja znam par primera. Mislim
Moj dragi i ja jos ne zivimo zajedno, ali smo svaki dan zajedno i on je tip muskarca koji sve ume povremenoda spremi za jelo, i opere sudove i ocisti kucu, i donese kafu u krevet Wub ..kaze nikada se ne bi ozenio iz tog razloga, jer je za sve sposoban sam da uradi.. e sad ne znam kako bi to izgledalo da zivimo zajedno, ali verujem da bi ucestvovao.. a voli da kaze ono "mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi"..a uprkos tom stavu, kuva on kafu jednom i kaze "e tako ti je to, znao sam da cu u zivotu da budem papucar" Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 29.09.2012, 19:37, Naslov:
pa sta fali papučaru?... nikada ne može da škodi puno pažnje ...ja, u stvari i ne znam, šta tačno označava taj termin.....pa godinama dobijam kaficu u krevet, on sprema kuću, sprema i baštu kad treba, usisava, pere prozore...ja kuvam i peglam i to je to...ne znam ni kad bih stigla ostalo...meni baš prija ovako Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 29.09.2012, 20:03, Naslov:
Sta fali papucaru? Pa svoje ja. Vrlo srecna Generalno to su muskarci koji nemaju stav i nisu glave porodice, vec tu obavezu prepusta supruzi, bilo svojevoljno, bilo pod njenim pritiskom. Eto to bi bila neka najkraca definicija Mislim
Lepo je da se partneri slazu, da sve rade zajedno, zato i jesu partneri, ali ako jedan odvise strci u bilo kom smislu, cisto sumnjam da je drugi srecan.
Ja delim Sanjino misljenje, prosto ne bih mogla da budem sa nekim ko mi ide uz dlaku i slepo ispunjava moje prohteve.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 29.09.2012, 21:10, Naslov:
Pa, onda ja nisam bas znala sta je "papucar" Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.10.2012, 00:55, Naslov:
Sve umereno....ne treba ni u tome preterivati....normalno je da muz p omogne zeni kada god treba ali prosto ne volim da se muz petlja u neke stvari koje ja obavljam jedino ako ja zbog nekih situacija ne stizem da to odradim.....dogovor je najbolja stvar....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 262
Koliko clanova ima idealna porodica?