Muškarci i plač

  • 1
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 11:10, Naslov: Muškarci i plač
Da li pravi muškarac plače? Plače li vaš muškarac i šta mislite o tome?
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 11:11, Naslov:
Pa ja mislim da place....u sebi pred drugima,a kad je sam onda javno!!!Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 11:13, Naslov:
Samo pravi muškarci i plaču!
Ljudi smo, nismo roboti. I oni imaju osjećaje i uvijek me nerviralo kada ljudi kažu; "Muško si, ne plači!" Po meni je to nigdje veze. Je li to neki znak snage ako neko ne pokazuje emocije na taj način. Po meni je to znak slabosti i iskopleksiranosti. Pa svakome dođe da zaplače i sad da neko ne zaplače samo jer je neko rekao da muškarci ne plaču. Nije manje muško zobg toga. Po meni je to pravi muškarac.
Moj dragi je plakao do sad samo jednom (a da sam ja to vidjela) i to zbog mene i nije i na taj način pokazao da me voli. To je bilo nakon 4 mjeseca veze i nakon toga smo se samo još više zbližili.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 06.07.2010, 19:33, Naslov:
Mislim da pravi mushkarci plachu... Svako od nas ima osecanja,i zene,i mushkarci,ne vidim zashto bismo se u tome razlikovali?Ali,izgleda da je to neko nepisano pravilo-da mushkarci ne plachu i da ako plachu da nisu pravi mushkarci..To je meni nebuloza... Naravno,ne bih volela da pored sebe imam dechka koji je plachljivko za svaku glupost,ali za neke ozbiljnije stvari,neka negativna iskustva koja nas zadese,zashto da ne pusti suzu? To je sasvim ok!Ja bi bash volela da vidim nekad svog dechka da zaplache...A nisam ga videla.. Videla sam nekoliko puta da mu ochi onako pocrvene i zasuze,ali ne i da je pustio suze..Verovatno to radi kad je sam... Ali,volela bih da i te suze podeli samnom kada mu je teshko...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 07.07.2010, 16:15, Naslov:
Po meni tu ne bi trebalo biti razlike između muškarca i žene jer su oboje osobe od krvi i mesa sa osjećanjima.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 44
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Sreda 01.12.2010, 09:56, Naslov:
Zasto ne bi plakao? Snazan covek ne boji se da pokaze da je ranjiv. Kad kazem "snazan", ne mislim na fizicku snagu. Suze su zdrave,muskarac ima pravo na njih.
____________________
"...više bole istine nego dobre laži."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 02.01.2011
Datum unosa: Nedelja 02.01.2011, 21:32, Naslov:
Ljudski je plakati i muške suze me bole.
Mnogim muškarcima sam brisala suze, ali ni pred jednim nisam zaplakala. Jesam emotivna, ali kad me spucaju prejake emocije - nema ništa od suza.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 142
Koliko clanova ima idealna porodica?