Ljut(a) sam

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 11.06.2007, 20:21, Naslov: Ljut(a) sam
Pa neka bude ljuta, ali ja sam danas stvarno ljut.
Sednem u jutro u kola i vozim zenu na posao. Prvo zaboravim upaljac, ali nema problema, u autu je rezervni. Onda ovako usput pitam zenu da li je telefonirala u skolu i pitala u vezi cega traze da dodjemo na sastanak, a ona mi odgovori da nije zvala i zasto mora sve sama. Gde sam ja i zasto moram sve sama, kaze. - Pa dobro, mislim si, mogla si mi reci pa bi se javio ja. Medjuostalom, mislim si, ni u kom slucaju nisi bas sama za sve. Ali, ok, sutim. U medjuvremenu, u onih par kilometara autoputa neko zvizne mimo mene po desnoj strani i skoro napravi saobracajku. Onda joj je odjednom smetala klima u autu, hladno joj je. Ali ok, to sam jos pokusao shvatiti. Nekome se zurilo, a njoj je hladno. Iskljucim klimu i u mislima proklinjem vozaca ciji neodgovoran rad ona nije ni primetila... Njoj je samo hladno...
Dopeljem tako zenu na posao, izmenimo mi "Cao, --- Cao" i sve one ovako na brzaka bla bla i ko bajagi recene istinite i poluistinite reci za dobro jutro i dan i ... --- vozim dalje, ja autom ona nogama. Odlucim tako da idem na kafu, a sta mi vredi kada nisam poneo novcanik, zaboravio sam ga jer nisam ni znao da cu je voziti na posao... Pogledam na brzaka koliko imam u dzepu, vidim, dovoljno je, pogledam na kompjuter koliko km mogu jos provozati, vidim dovoljno je, ok, barem nesto stima. E sada ti se ja setim ovog foruma i odlucim da dodjem sto prije kuci pa da nesto napisem, ovako sam i slobodan, u miru - a to mi je, kako da kazem, odjednom bilo najbitnije. Ma bilo bi sve u redu, da mi nisu u to vreme svi zauzeli mesto za parkiranje. Dodjem kuci i ne mogu nigde parkirati!!! I eto, otisli smo oko sedam u jutro, a sada je skoro jedan posle podne.
Da to jos ne bi bilo sve, kada sam posle dobrog sata konacno pronasao mesto za parking auta, vidim da je na njemu preko noci neko ostavio svoju "poruku". Sada sam ljut na sve, i na forum i sve sto me okruzuje, i molim vas nemojte mi pricati o caju kada znate da volim sladoled i briga me tamo neka Rusija kada vas pitam sta su vama govorili roditelji o necemu konkretnom. Nemojte me tesiti, jer mi to ipak nije potrebno. Utesit cu se sam, na svoj nacin.
Svejedno bih ipak voleo da u ovoj temi napisete nesto i podelite svoju ljutnju ili bes sa nama, jer ce nam svima, mozda upravo zbog toga, biti lakse. Stari ljudi kazu da sve dok se ljutis zivis, pa da vidimo.
Nadam se da ni vi niste imali danas los dan. (I necu vise napisati nista danas.) Cao.
(I da to ne bi bilo sve: upravo je dosao sin iz skole i primetio da nam je neko izbusio gume na biciklima. E sada cu streljeti svim oruzjem... bolje da prestanem pisati jer jos nije kraj dana...) Bljak Bljak Posramljena Posramljena Bljak Bljak

PS.: Eto, i sada vidim da sam ljuta. Ma nisam ja ljuta(a), nego sam ljut bre... Jos me i komp zeza Bljak
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 00:48, Naslov:
Ne preicaj svasta!! Samo sam se zbog tebe reg. na ovaj forum, jer su me iziritirali tvoji postovi puni negativne energije i prozivanja pravih ljubavnih tema tipa: "Nista bez para, ljubav nam ne treba".Pametnije ti je da posecujes muske sajtove, i da dame ostavis na miru da pricaju o zenskim i SAMO zenskim stvarima. Uostalom, koga je briga sto si ti neraspolozen, ljut, a izgleda i nesrecan u braku. Razocaran si u ljubav, iskaljujes se na neduznim zenama i siris negativnu energiju. Nije ni cudo sto su neke zene razocarane u nas muskarce, ako je vecina kao ti.

Zelim ti svu srecu ovog sveta, budi pozitivniji Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 01:38, Naslov:
Insomnichar ti kazes da te iritiraju takvi postovi, a mene neke zivotne situacije. Opet ces ti reci da je covijeku krivo to sto je nesrecan u ljubavi i naci ko zna koliko razloga. Cini mi se da ljubav nema puno s tim ako covijek u jutro kad mu se zuri na posao stoji na cesti, u kolonama i pri tome trosi benzin i zagadjuje okolinu. Nakon sto se je probio do odredista naidje na ljutog sefa koji mu ocita sto je zakasnio na posao.
Ne znam da li da se postavim u zensku ili u musku kozu ali vjerujem da ima svakodnevnih situacija koje stvarno utjecu na nase blagostanje, ljubavnu harmoniju i kucni budzet, a na kraju ugrozavaju ne samo nas kao licnost, vec citave porodice.
Ne znam odakle si ali ti zavidim na harmoniji ili na toj oazi u kojoj jos uvijek zivis Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 03:33, Naslov:
Toooooo. Bravo tebra! Udri muski :grin:
Tema je otvorena upravo zbog toga da napisemo sta nas je toliko naljutilo da to jednostavno moramo podeliti.
Evo upravo se smijem sa devojkom. Neke ovde dobro znaju da nisam ozenjen Osmeh i ono sto je napisano, izmisljen je dogadjaj. I potpuno si u pravu, takav brak ni ja ne bi voleo. Ali to ne znaci da i mene dogadjaj koji je opisan ne bi naljutio.
Znas, na netu nije nista tako kao sto izgleda na prvi pogled.
Nemoj se vise ljutiti. Stvar je u tome da sam temu otvorio upravo zbog takvih kao sto si ti. Vidis, ti bi se mucio i trpio, grizao se u sebi, dobio cir na zelucu, a ovako ce moj post imati terapeutski ucinak. I ako te sutra bude neko ljutio ti nam slobodno dodji pa reci. Mi cemo te tesiti.

Pozdrav :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 05:59, Naslov:
1945-te se znalo kako treba sa tak'ima!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 06:19, Naslov:
Ja cu se praviti da je ova tema 'for real' Osmeh nemojte ovakve teme, zbunjuju stvarno Osmeh
ali evo sta je mene danas stvarno naljutilo...
kazu mi da mi je ispit u 12. i ja odem na fax, i idem u studentsku sluzbu da uzmem index koji sam ostavila na overu i slzubenica mi kaze da ne moze da ga nadje! a za 5 minuta treba da pocne ispit. i jos onako, nonsalantno: ma dodji kasnije, vidis da sam u guzvi. Joj, kako kasnije, pa imam ispit sad! uh, dobro hajde...
I onista...cekala sam 4 sata da odgovaram. Kako su dugi ti sati Tuzna oni koji su prosli kroz to znaju o cemu pricam. Dobro, makar je vredelo Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 06:28, Naslov:
Jeste, i meni se nešto slično desilo...Znam kako ti je, strašne su te "šalteruše", kako ih mi popularno zovemo na faksu! Mogu da naprave haos od dana...Eh, kad bismo se "samoposluživali" na šalterima! Svet bi tada bio potpuno ružičast, hehe Wink Mada poznajem i jednu finu ženu koja tamo radi.
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 06:43, Naslov:
Meni se sviđa da postoji tema za "izlijevanje žuči" Osmeh jer mi je danas bio jedan od najgorih dana u posljednje vrijeme...

Naime...ne znajući...da imamo pravo na osiguranje poslije tatine smrti...dobili smo obavještenje iz njegove ex firme...da bismo mogle ostvariti takvo nešto...a para nikada na odmet...ali papirologije na vrh glave...a onaj ko se bavio time poslije nečije smrti zna kako je to...ipak se odlučimo na takav poduhvat...i ja prionem na posao...kao pčelica...opet skupim sve potrebno...pa čak sam i u bolnicu morala ići da molim...da dobijem karton,da sve to fino kopiramo...ali neka...kad sam već krenula... e sad,radi se o osiguravajućem društvu koje je na dobrom glasu...i očekuješ poslovan odnos...ALI ex firma je uzela sve te papire...i obavila posao,kao da se mi ne peglamo...A ko je skupio papire? grrr... i danima govore...isplata je uskoro...bla bla...da bi,"poštenjaci" sada javili...da će oni uzeti te pare...tobože..ostao je neki neriješen posao...u firmi...pa će oni kompenzirati to...a nama dati ostatak..grrr...naravno...nismo sitničave ni mama ni ja...eto im sve Osmeh ali poenta je u tome,da ti se osmjehuju a zabiju nož u leđa čim se okreneš...pravne države nigdje...čini se da se samo Upravi vodovoda možeš žaliti... Osmeh došlo mi je danas da bacim bombu na firmu...ne daju nam policu,jer mi možemo i same riješiti to...svjesni su da te prave budalom,ali to i nastavljaju...grrr... izgubiš vjeru u ljude,prije svega... :-(
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 20:12, Naslov:
I ja sam ljuta na ovu neumornu kisu. Ako tako nastavi preorjentirat cu se na uzgoj rize i proizvodnju kisobrana :cool:

Profil

Posaljite privatnu poruku

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Utorak 12.06.2007, 22:46, Naslov:
Ja nisam ljuta!!
Ups,lazem jesam...
Setila sam se da sam ljuta na prodavacicu koja mi je umesto pilece supe iz kesice utrapila curecu supu...Hm...E idem sad da joj kazem da mi zameni!!!
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 01:34, Naslov:
Pile ili curka isto mu dodje!Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 02:57, Naslov:
E pa ja curecu supu ne volim...Tako da mu ne dodje isto!
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 04:21, Naslov:
Ma 'bem ti zivinu i koj' je izmisli. Nego, sestro, jesi ti njojzi ocitala vakelu!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 21:18, Naslov:
Jesam, ljuta sam...Danas ne, ali juce...Prokuvala sam... Zlocica
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 11:16, Naslov:
Fakticki sam tako kaotican i odjednom ostativan da moram ipak drasticki akutno da kazem... sic venia verbu! necija hibriza dihibridne situle je na vrhu!

E, sada mi je lakse.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:03, Naslov:
Greska, danas nisam ljuta, danas vas sve volim, ljuticu se drugi put. Vreme je zahladilo, pozari su prestali, struje ima, vode malo manje, cene su skocile, poskupeo benzin, na poslu je pola ljudi otislo na odmor, ali zivot je lep.
Ne moze me danas nista naljutiti, tako sam odlucilaOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 04.11.2007, 18:35, Naslov:
Ljuta sam jer me server izbacuje sa sajta www.zenskisvet.com Zloca
Ah, ta mrska rec ERROR Zlocica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 20:30, Naslov:
Hehehe, ako vec jesam onda sam obicno na sebe. Svejedno mi ponekad dodje da bi bilo najbolje da pisem samo tu. Bilo bi manje chata. Bljak
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 20:49, Naslov:
Pa i ja umem cesto da se ljutim na sebe, obicno malo kasnije ukapiram da se ljutim na pogresnu osobu, pa odem u BB klub, potrazim rukavice za box, i udaram u vrecu, svom snagom.
Procitala sam da u Japanu to uvode po firmama, za oslobadjanje stresa i besa zaposlenih...
Meni pomaze toliko koliko da se umorim, pa nemam snage vise da se ljutim....
A na koga se obicno vi ljutite, osim na sebe, recimo statisticki?...
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 20:52, Naslov:
Divan, izgleda da je u tom casopisu cenzuriran onaj dio gdje pise da su u toj sobi postavljeni likovi sefova, na kojima ljuti radnici mogu trenirati strogocu i iskaljivati svoj bijes. Pametan im je to potez, cak bi preporucila kopiranje te ideje i kod nas :cool:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 87
Koliko clanova ima idealna porodica?