Bi li or ne bi li???

  • 1
Broj postova: 6
Reg. datum: 14.04.2009
Datum unosa: Utorak 27.07.2010, 12:46, Naslov: Bi li or ne bi li???
Zdravo curke, hitno mi je potreban savjet! Ja cu to ukratko objasniti, s decom kojim se znam vec dvije godine koji mi se jako svidja, je nedavno dosao u Jablanicu, on zivi i radi u Austriji....Ja sam iz Stoca, to je mali gradic nize Mostara....However, ja sam se nalazila sa njim u Jablanici, jer je moja sestra tu udata i mi smo izlazili....trenutno sam ja kuci. I on je produzio boravak u BiH do 29-tog, radi mene i htio bi doci po mene u Stolac...pa da odemo do JAblanice, dok je jos u BiH....medjutim moja sestra treba ubrzo da se porodi, termin joj je BIO 19-tog....tako da mama govori kud ces..sta ces....a meni se strasno ide!! Ljudi sta da radim???

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 27.07.2010, 13:04, Naslov:
Po tvojoj priči sam zaključila da to nije veza, to je samo simpatija. Mislim da je bolje za tebe da ne uđeš u tu vezu posebno ako to 93 označava tvoje godište. Rijetki su slučajevi kada veza na daljinu uspije posebno ne ako ste mladi. Moj ti je savjet da ne ideš jer možeš da propustiš vrlo bitan dan u životu svih vas. Ne postaje se tetka svaki dan zar ne. Ako već hoće da se vidite, vidite se u Stocu Bosanko moja ups pardon, Hercegovko. Osmeh Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 50
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 08:59, Naslov:
Nadji drugog decka Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 299
Koliko clanova ima idealna porodica?