Muškarci i slikanje (fotografisanje)

  • 1
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 16.08.2010, 00:06, Naslov: Muškarci i slikanje (fotografisanje)
Voli li vaš muškarac da se slika? Volite li vi? Kako "podnosi" to slikanje? Je li od onih koji bježe od fotoaparata ili se zapravo voli slikati?
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 16.08.2010, 00:11, Naslov:
Moj se na moju žalost ne voli slikati, dok sam ja suprotnost. Šta više uživam u tome. Fotografija i muzika su moje dvije velike ljubavi. Jako volim da se slikam i žao mi je što i on ne voli, pa kad se slikamo ja budem vesele a on namrgođene face. Tuzna Dobro, prvih par slika se nasmije ali poslije, jer sam ja malo dosadna ali samo malo Osmeh pa hocu puno slika. Iznenadili bi ste kad bi culi broj slika od samo jedne večeri. Doduše, 90% izbrišem jer su sve u 5 deka, sačuvam samo one najbolje. Osmeh Znam da pretjerujem ali šta da radim, volim. Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 16.08.2010, 11:37, Naslov:
Nešto mi to poznato Vrlo srecna Ma Bambi... vole se i oni slikati, samo neće to da pokazuju da ne ispadne da su narcisi Wub hahaha
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 16.08.2010, 15:26, Naslov:
ja ne volim da fotografisem ljude, retko se fotografisem(mene uglavnom slikaju muz i deca,kad znam i kad ne znam)..Moj muz bas voli da fotografise, cak je imao i svoju mini laboratoriju, pa je i izradjivao slike, Osmeh....Sad samo fotografise, ja volim samo slova, pa fotografisanje prepustam drugima, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 21.12.2010, 20:35, Naslov:
Ja toliko volim da budem fotografisana a i da fotografišem ali moj dragi ne voli nazalost.Tuzna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Sreda 22.12.2010, 12:03, Naslov:
Bambina ista je situacija i kod mene,voli do duse da se slika sa decom ali se uglavnom na tim slikama krevelje....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 22.12.2010, 12:06, Naslov:
Jao isto, prava djeca ali vjerovatno nam se i to u njima svidja Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2012, 14:46, Naslov:
Joj Bambi isti problem... Lud Ja mog moram maltene puskom da nateram da se slika..poludim nacisto.. Kao da cu da mu radim ne znam ti sta Oklagija
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 194
Koliko clanova ima idealna porodica?