Pantalone

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 14:11, Naslov:
Obozavam i pantalone i farmerke. Farmerke volim kad su mi skroz skroz uske,plitkog struka i prate liniju mog tela. One su najcesci izbor moje odece koju kombinujem uz skoro sve Osmeh a od pantalona, najvise volim crne satenske, takodje uske.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 14:15, Naslov:
ja zimi iskljucivo nosim pantalone, do kasnog proleca, a onda uskacem u haljine i suknje, pa pantalone ponovo u jesen.....ne mogu nista da nosim zimi osim pantalona, jer sam cesto napolju,......tj. na terenu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 14:19, Naslov:
Ja sam takođe često u pantalonama, i farmericama, tek pre koju godinu sam počela intenzivnije da nosim suknje. Oduvek tripujem da imam krive noge (samo tripujem, nisu zaista krive) Vrlo srecna Vrlo srecna , pa nosim suknje isključivo kad se osećam za suknju.
Pantalone zaista voli, imam ih ormanu raznoraznih, od extra elegantnih do sportksih i opuštenih

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Subota 28.02.2009, 21:14, Naslov:
Ja volim pantalone..ali više volim farmerice i nosila bih uvek. I jesam do skoro, sad mi je iskrso jedan tzv.problem. Naime, zaposlila sam se u jednoj ustanovi i sada ne mogu da nosim svoje omiljene farmerice... Place nekako mi je nametnuto da moram da se poslovnije oblačim i sada me glava boli svakog jutra šta da obučem. Nemam puno zimskih pantalona, sa letnjim je nekako lakše...i sada sam na mukama što ne mogu da nosim svoje drage farmerice koje kad se sve uklopi mogu da deluju koliko-toliko ozbiljno, a i mlada sam....
Hocu svoje farmerice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Durilica
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Sreda 26.08.2009, 00:09, Naslov:
Volim farmerice,uske kozne pantalone,pantalone kao salvare-imam mnogo i sve mi dobro stoje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 16:34, Naslov:
Uopste ne nosim pantalone. Imam neke farmerke, ali ih ne nosim, nego vise da se kaze da ih imam.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 08.10.2009, 16:36, Naslov:
Ja farmerice obozavam, a za razliku od tebe Marijance nosim ih u svakoj prilici za razliku od haljinica, suknjica i sl.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 110
Koliko clanova ima idealna porodica?