Sjajna ideja, iako ne tako nova..

  • 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 20.01.2011
Datum unosa: Cetvrtak 20.01.2011, 10:14, Naslov: Sjajna ideja, iako ne tako nova..
Pre tri godine sam postala član jednog francuskog sajta koji je svojim članovima (profesorima) nudio bazu za međusobnu razmenu nekretnina radi putovanja. Nakon što sam unela svoju ponudu, odlučila sam se da kontaktiram jednu porodicu iz Pariza. Divan mladi bračni par sa malim detetom. Dogovorili smo se u roku od 2-3 dana, znam da sam bila oduševljena taj prvi put, i u avgustu mesecu smo izvršili razmenu stanova na 11 dana. Neću vam navoditi koliko smo novca uštedeli, to možete i sami da pretpostavite, 11 x smeštaj za tročlanu porodicu u centru Pariza... Bili smo u finansijskoj prilici da izdvojimo gomilicu para za obilazak muzeja što inače ne bi bio slučaj, uverena sam, i ostali smo sjajni prijatelji sve do današnjeg dana sa našim Francuzima. Elem, ne znam koliko je ljudi na ovom podneblju nešto slično probalo, a i nije bilo ponude ili nekog sajta na srpskom da ljudima približi malo tematiku (budući da smo veoma nepoverljivi kada je vlasništvo u pitanju). Ja pre neki dan nabasah napokon na jedan čini se domaći sajt pa ću ga i toplo preporučiti iako se čini da je nedavno proradio zbog malog broja ponuda, ali neka bar ljudima posluži kao priručnik za ovaj model putovanja koji ja naveliko hvalim. Živo me zanima vaše mišljenje i jedva čekam diskusiju na ovu temu...A da, sajt se nalazi na www.balkaning.com pa ko želi nek izvoli.. Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 21.01.2011, 09:54, Naslov:
Ovo je sjajna ideja......upoznajes ljude,stices nova prijateljstva i putujes....super
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 242
Koliko clanova ima idealna porodica?