Prekid duge veze

  • 1
Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 14:01, Naslov: Prekid duge veze
Kako najlakse preboljeti raskid duge veze?
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 23:24, Naslov:
Budi uz ljude koji te vole i budi jak. Vrijeme ce kao i uvijek uciniti svoje.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 23:51, Naslov:
Hvala puno za savjet..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 23:55, Naslov:
Nema na cemu.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Petak 18.02.2011, 12:50, Naslov:
Mislim da je najbitnije u ovakvim situacijama slusati mozak a ne srce. Uzdrzi se od zelje da bacis pogled na njenu ili njegovu stranicu na Facebooku, zaboravi na pozive, SMS poruke ili sva mesta gde mozes videti bivsu ljubav. Naravno mislim da ne treba da bezis ali za pocetak pokusaj da sto manje ides na mesta gde mislis da bi ona bila. Kada sam bila u slicnoj situaciji, najbitnije mi je bilo da ne budem sama, da uvek imam isplaniran neki program, a ne da sedim u kuci i tugujem.
Treba biti uporan, iako to na pocetku deluje tesko. Samo ces jednog jutra otvoriti oci i shvatiti da si je preboleo i da si spreman za novu ljubav. Wink Bivsa ljubav i duge veze ostavljaju neizbrisiv trag u nasem srcu, ali kada se opet osetimo da mozemo ponovo da volimo, to vise nije ni vazno. Osecanje suprotno ljubavi nije mrznja, kako se to obicno misli, vec rav­nodusnost, a ona dolazi nakon patnje. Wink
Srecno.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 24.04.2014, 18:55, Naslov:
Citat:
]Budi uz ljude koji te vole i budi jak.


Citat:
Uzdrzi se od zelje da bacis pogled na njenu ili njegovu stranicu na Facebooku, zaboravi na pozive, SMS poruke ili sva mesta gde mozes videti bivsu ljubav.


Slažem se sa citiranim rečenicama, kopanje po njegovom profilu na fb mislim da može zaboleti, a isto tako i dopisivanje, treba to saseći odmah u startu, misim kad dođe do raskida... Ali šta raditi ako ti on šalje poruke i dalje? Kulirati? Mislim Hm, ne znam, nisam pametna, jer se ja svaki put potresem kad mi stigne poruka, ruke počnu da mi se tresu, srce kuca 300 na sat...7,8 godina ipak nije malo...
I još bih se složila sa ovom rečenicom "Bivsa ljubav i duge veze ostavljaju neizbrisiv trag u nasem srcu"...
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 17
Reg. datum: 14.08.2014
Datum unosa: Cetvrtak 14.08.2014, 12:13, Naslov:
Ja sam nedavno izasla iz petogodisnje veze. Poenta sa preboljevanjem je da li si ti onaj koji ostavlja ili si ostavljen.. Genalno je tesko promenti svakodnevnicu u oba slucaja, jer s coek navikne. Univezani recept za sve je vreme, nazlost tako je Tuzna Ali ako ti ista znaci, kad ti treba neko za razgovor, tu smo, prosla sam kroz sicno

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 116
Koliko clanova ima idealna porodica?