Posle toliko godina opet smo na pocetku

  • 1
beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 17.02.2011
Datum unosa: Ponedeljak 21.02.2011, 23:25, Naslov: Posle toliko godina opet smo na pocetku
Da nedavim previse evo o cemu se radi , moj muz i ja smo se upoznali veoma davno negde oko 91 godine i od tada zivimo zajedno.Kasnije su stizala deca jedno za drugim i tacno ih imamo cetvoro. Od pocetka te nase veze bilo je sitnih i krupnih trzavica koje su se obicno zavrsavale mojim odlaskom kod roditelja, kasnije sam vukla i decu sa sobom jer mi je nepojmljivo da majka ostavi svoje dete , tako da sam jedno vreme izgledala kao cergarka isla sam tamo vamo. Jedna takva situacija me je naterala i na to da podnesem za razvod tako da smo se i zvanicno razisli, deca su pripala meni.S obzirom da nije zeleo nesto specijalno da brine o deci i da je svoje momacke dane provodio punim plucima, ja sam ipak odlucila da i pored svega sto se izdesavalo ipak pruzim deci sansu da imaju oca i zazmurim na neke stvari.Moj muz je u danima slobode nasao srodnu dusu i tako provodio vreme obecavajuci kule i gradove.Sve je to proslo i doslo na mesto nisam ga osudjivala niti sam mu preturala po djepovima uostalom i ja sam imala nekog taj period rastavljenosti.Opet smo bili porodica.Dobili smo jos jedno dete a nedavno jos jedno.Sada imamo lepu kucu , veliko dvoriste i cetvoro dece......ali jedne noci stize poruka vrlo vulgarna na njegov mob. i posto ja kao i svaka zena nemogu bas ostati ravnodusna ceprkala sam ceprkala i dosli smo do saznjanja da on ima vezu i da je ta devojka trudna CEKA NJEGOVO DETE . Sta sada vratio me je opet na pocetak,da li je to istina ili se neko iz pakosti igra samnom i mojom porodicom
____________________
dragana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 108
Koliko clanova ima idealna porodica?