Sminka

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:52, Naslov:
Redosled kod sminkanja:tecni puder koji treba biti ili boje vaseg tena ili za nijansu svetliji i nikad ne stavljajte tamniji puder od vaseg tena jer vas cini neprirodnim i vestackim,posle tecnog puder korektorom pokrijemo i ispravimo sta treba,zatim malo rumenila najbolje boje breskve tamno rumenilo cini nas starijim i na kraju kameni puder u boji kao i tecni puder i to je podloga savrsena da se mozete nasminkati.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:53, Naslov:
Ove godine aktuelne boje su zlatna i srebrna senka i samo sjaj na usta.....prosla su vremena kada se stavljalo 3 kg sminke i pudera.Danas sminka treba da naglasi ono sto je lepo na licu svake zene i da izgleda prirodno.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Subota 25.10.2008, 19:12, Naslov:
Sad sam bas na TV-u videla jednu devojku jako lepo nasminkanu:
u uglu oka zlato boja senka, a ka kraju sve tamnija ( negde na polovini oka pocinje prelaz) do tamno plave, ili tamno lilaa.
Kako li se to izvodi?

I uopse, kako naneti senku na oci? kojim redom? ima li neka podloga, i stavljaju li se prvo masne senke pa ove druge?
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 25.10.2008, 20:49, Naslov:
Pre senke na oci treba uvek staviti malo korektora i na usta isto jer odrzi sminku postojanom.Prvo nasminkamo oko svetlom senkom a onda od pola oka sencimo sa tamnijom senkom prema obrvi.....zlatna je aktuelna ove godine......senke uvek nanositi i senciti cetkicom a ne sundjerima,samo sa kistom.

____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 14.05.2009, 09:12, Naslov:
Svakodnevno koristim,bronzer,maskaru i sjaj za usta .To koristim svaki dan izgledam svezije kad se malo nasminkam.
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 13:03, Naslov:
Nikada ne izlazim bez sminke:danju diskretnije,uvece upadljivo-u skladu
sa garderobom koja ide uz mene.Naravno i extra namirisana.Kozmetika,oduvek Revlon i Loreal:senke,maskara,ajlajner,kreon,olovka za usne,ruz,povremeno puder....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 02:10, Naslov:
obozavam sminku i sebe ne mogu da zamislim bez iste,ne iz razloga da moram da se ''maskiram''vec uzivam u tome i smatram to delom osnovne kulture izgleda zene.
sminkam se svakog dana,prirodno i lagano:kameni puder kao podloga zbog masne koze,rumenilo na obrazima i ocima i maskara.
bez toga ne izlazim nigde!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:12, Naslov:
tini je napisala:
Citat:
Redosled kod sminkanja:tecni puder koji treba biti ili boje vaseg tena ili za nijansu svetliji i nikad ne stavljajte tamniji puder od vaseg tena jer vas cini neprirodnim i vestackim,posle tecnog puder korektorom pokrijemo i ispravimo sta treba,zatim malo rumenila najbolje boje breskve tamno rumenilo cini nas starijim i na kraju kameni puder u boji kao i tecni puder i to je podloga savrsena da se mozete nasminkati.....

Au,ja onda sve stavljam naopako Zid Mislim Tajna
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:28, Naslov:
Shminkam se skoro svakog dana,ali samo zato shto mi je radno vreme jutarnje,a ne verujem da neko izgleda lepo i sveze nakon spavanjaOsmeh Inache koristim bash blagu shminku... Max factor techni puder,aura korektor za podochnjake,maybelline maskara,malo rumenila,labelo i spremna sam! Naravno za vechernje varijante,malo jacha shminka,ali ne prejaka..Na sve ovo dodam,crnu olovku,senku,sjaj za usne,malo efektnije rumenilo i to je to Vrlo srecna
Inache,naravno da mi se deshava da izadjem iz kuce bez shminke,ako idem do drugarice,u prodavnicu,a nekad i na posao odem ne nashminkana,ali trudim se da izgledam normalno Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:48, Naslov:
I ja se sminkam skoro svakog dana. Dnevna i vecernja sminka mi se razlikuju, jer uvece stavim malo vise rumenila i iscrtam oci. Najvise koristim Max factor sminku (puderi, korektor, maskara).
Inace, prvo stavljam korektor, pa tek onda tanji sloj tecnog pudera. Tako sam oduvek radila, a i tako me sminka jedna devojka koja je profesionalni sminker (posto mi je drugarica nasminka me ponekad za neki izlazak, svadbu i slicno). Kameni puder nanosim cetkom, tako na licu ne izgleda kao da imam masku.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 187
Reg. datum: 28.02.2010
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 10:25, Naslov:
Sminkam se svakog dana nazalost bez pudera ne volim da izadjem iz kuce posto imam nesto mitisera na nosu Tuzna
Puder jos uvek nisam nasla neki koji mi bas odg. ali zadovoljna sam Pure make up od maybelline i Affinitone mi nije los a kao podlogu za to stavljam Lorealov korektor. Sto se tice sjajeva koristim Lorealove i prezadovoljna sam a od maskara koristim Masterpiece od Max factora i Define od Maybelline i ok su.
____________________
Samo jednom se voli svi drugi su sledeci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sombor
Broj postova: 1
Reg. datum: 19.02.2011
Datum unosa: Subota 19.02.2011, 23:30, Naslov: pooomoc, treba mi veleprodaja sminke
Devojke treba mi pomoc, nadam se da sam na pravom mestu, da li neko zna neku veleprodaju sminke u Noom Sadu ili BGD, ali da je upitanju kvalitetnija sminka, loreal, maybeline, revlon, max faktor ........... ja sam pokusala na google da pronadjem ali mi bas i ne ide Zid ,jako bi vam bila zahvalna ako biste mi pomogle. Hvala. Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Nedelja 20.02.2011, 00:20, Naslov:
Ja kupujem u Lily-u, tamo imas sve to. A Lily imas svuda i po Ns i po Bg. Osmeh
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 12.05.2011
Datum unosa: Cetvrtak 12.05.2011, 13:30, Naslov:
Sminkam se svakog dana , obozavam sminku, sve to predstavlja zadovoljstvo mi, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 121
Koliko clanova ima idealna porodica?