Udata zena se zaljubila (21) godinu,5 godina u braku

  • 1
Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 10:58, Naslov: Udata zena se zaljubila (21) godinu,5 godina u braku
Cao sve djevojke i zene,samo da kazem da me neosudjujete procitajte moj post i molila bih vas za misljenje a ne kritike please....
E ovako prije tri mjeseca sam upoznala jednog slatkog momka i na prvi pogled mi se svidjeo od tada samo na njega mislim,sanjam ga uffff
posto je radio blizu mene primjetila sam da i on mene gleda,pa sam odlucila da uzmem njgov broj,naravno krijuci od strane drugih osoba,dopisivali smo se jedno vreme da on nezna ko sam i bilo je ok,kada sam rekla ko sam mislio je da ga neko folira zeza,pa nije htjeo puno pisati navodno,nismo se cesto culi pokusavala sam bezbroj puta da mu nepisem da ga necimam,ali sam izgubila ponos zbog ljubavi,nasli smo se jednom i poljubili pricali smo,i on je rekao da se ja njemu svidjam i da mozemo biti zajedno al da niko nezna posto sam ja udata(mogu vam samo reci da dolazi iz jedne jako fine porodice i da je vaspitano djete hehe) posle toga mi opet nije odgovarao na poruke,i ja se naljutim napisem mu da je ok sto nepise da mu zelim srecu jer sam svjesna da medju nama nece nista biti,i da ide ganja svoje djevojcice 94-5 godiste..
ali sam opet popustila culi smo se telefonom kao da je sve ok,kao stoji to da se ja i ti jos vidjamo u smislu da je sve ok,ali se nevidjamo,e sad zvala sam ga kod mene na novi posao i mislim dolazi u 8( a ja radim do 8) s pitanjem zove me na tel dokad radis ja kazem do sada pita gdje sam,dolazi kod mene na stanicu prica s mojom kolegicom u fazonu da joj se nabacuje a kada je ona otisla postaje nervozan razgovaramo,i kaze mi da mu je neka moj adrugarica slala poruku u vezi mene nesto i da on nije nista odg jer je to ipak izmedju nas ( dolazi mi bus i moram ici) pozdravljamo se ja krenula u obraz da ga poljubim ali on na pola usana ipak je tu autobuska stanica,e drage zene djevojke ja njega nemogu nikako skontati ni da li mu se svidjam ni da li ne ni sta hoce ni sta nece,pomozite mi molim vas neznam vise nista,e da i da napomenem da su pogledi u oci obavezni kada se sretnemo ili smo zajedno...... Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 11:04, Naslov:
mozda nisam bas jasno napisala ali je nemoguce slovima to objasniti sorry

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 27.08.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 11:06, Naslov:
Evo ti muško mišljenje. Nadam se da nećeš zameriti:

Stvar je mnogo prosta: ili želi da bude sa tobom ili ne želi.
Nema izmedju.
To što si ti udata nema veze sa njim, jer on nije oženjen.
Dakle očigledno mu se svidjaš, ali čim se on nabacuje tvojoj drugarici, odmah oteraj to. Ne treba ti takav.

Eto. Ovo je samo moje mišljenje, ne moraš da ga prihvatiš. Na kraju krajeva tražila si žensko mišljenje, tako da i sa te strane ne ispunjavam kriterijum.

Želim ti sve najbolje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 11:08, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 11:09, Naslov:
ma hvala puno ali nije bas bilo u fazonu nabacivanje nego je vise skretao na razgovor s njom ono iz zeza a nervoza je bila prisutna ali musko misljenje mi ite kako dobro dodje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 27.08.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 11:21, Naslov:
Crna zasto bi skretao na razgovor sa njom?
Jel mu se svidjas? Da? Niste se videli sat, dva, tri, dan, nedelju?
To znaci da bi trebao da bude stecan sto te vidi. A ne da skrece razgovor sa njom. Jel tako?
Nervozan je? U tvome prisustvu je nervozan? Zasto? Ubila si mu oca, majku, razvela brak. Zasto bi bio nervozan u tvom prisustvu?

Muskarci ne komplikuju stvari. Hoces, neces? Hocu, necu. Svidjas mi se, ne svidjas mi se. Volim te, ne volim te. Zelim da budem sa tobom, ne zelim da budem sa tobom. Zajedno smo postujem te, zajedno smo ne postujem te.
Toliko smo prosti da mozes da izvlacis bukvalno matematicki zakljucak.

Sve ono sto vi pomislite da je slozeno kod nas je u stvaru varka. To je nasa varka da se izvucemo za neke stvari. Od preljube do svega i svacega.

Dakle samo razmisljaj pravilno i jednostavno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 20:36, Naslov:
a zasto onda dodje uvijek kada gozovem a kada dodje nesto drugo sasvim nerazumijem i usto on ima 20 godina

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 20:38, Naslov:
jer stvarno smo mi na jednoj vrlo nejasnoj relaciji jednom hocer pa drugi put hladan ali nikad me nije odbio sto bih i voljela da uradi ako nezeli nista ali on nekako nejasno skroz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 11.09.2011, 21:32, Naslov:
A izvini, samo da pitam, sta je sa tvojim brakom???
Ok, razumem da si mlada, zeljna provoda...bla bla...ali, ne ide to tako...
Zar ne bi trebala svoj brak sebicno cuvati?
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 11.09.2011
Datum unosa: Utorak 13.09.2011, 10:41, Naslov:
e ovako 5 godina sam u braku,izlazila sam s drustvom ponekad imala prilika i prilika za prevaru ali nisam nikad prevarila muza,likova i likova koji mi se i dan danas nabacuju,ali ovaj mali ja vama nemogu to objasniti pomutio mi je pamet iz niceg ma uzas dosta mi je vise i njega,hiljadu puta kazem necu ga ni cimati ni pisati mu imam ja svojh ponos nisam klinka od 14 godina,ali prodje noc i ja opet po starom a on vecinom hladan i ignorise osim kao se cujemo telefonom ili vidimo onda je drugacije usto on zna da sam udata....ma sama se sebi cudim dasam sebi to dozvolila ovakvo ponasanje nisam tolerirala nikom ni kada sam djevojka bila a sada dopustam nekom balavcu da me dribla ma moram pod hitno stavljati tacku ili mjenjati svoje ponasanje prema njemu,gospodinu koji ni on sam nezna sta hoce...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 13.09.2011, 19:25, Naslov:
Mislim da je u pitanju neka avanturica, posto ti vezu sa tim deckom i svoja osecanja prema njemu opisujes kao "drmanje", "zaljubljenost" itd, dakle sve, samo ne kao ljubav. Ali naravno,tebi je to sada tesko da procenis posto su ti osecanja pomesana.. Osmeh Dobro sebe priupitaj sta tacno zelis. Saberi sve svoje emocije, i dobro odredi sta osecas prema svom muzu i prema tom decku. Po tvom opisu mislim da je deckic mlad, i da nije bas za ozbiljnu vezu. Mozda mu je stalo do tebe, a mozda je i sve to za njega avanturica, ali bilo kako bilo, tako mlad decko ne moze da bude sposoban za neku ozbiljniju vezu, i ja mislim da on nije svestan u kakvu se igru upusta(ti si starija od njega i u braku si).
Da li si srecna u braku? Ako jesi, onda nema sta da trazis sa tim deckom. I takodje ako nisi, ali i dalje volis svog muza, mozes za pocetak da kazes sta ti smeta, sta bi zelela da se promeni u vasem braku, mozda si jednostavno zeljna avanture, mozda ti je brak dosadan itd...Moj ti je savet da prekines svaki kontakt sa tim deckom(jer ja koliko mogu da vidim, za njega je sve ovo neozbiljna i neobavezna vezica), znaci izbrises broj, na fin nacin prekines, trudis se da izbegavas susrete sa njim. Na pocetku ce ti biti tesko verovatno i dosta ces misliti na njega, ali kako vreme bude prolazilo, shvatices da je to bila samo avanturica. Posveti se svom muzu, uzivajte dok ste jos mladi, nema nista lepse od toga Wink Zdravo
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 244
Koliko clanova ima idealna porodica?