Zenske treba mi pomoc, prva ljubav :)

  • 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 08.10.2011
Datum unosa: Subota 08.10.2011, 02:10, Naslov: Zenske treba mi pomoc, prva ljubav :)
Pozz svim korisnicima suprotnog pola Osmeh (Radi se o muskarcu u ovoj temi)

Dakle da ne duzim, preko jednog druga sam saznao da se svidjam jednoj djevojci koja bi htjela biti samnom u vezi, samo koliko sam ja skontao ja moram njoj prvi da joj se javim. Naravno dosta prije ovoga nego sto mi je ovo drug rekao, ja sam znao da joj se svidjam, mislim bilo je providno Osmeh

Ja prije nikad nisam bio u vezi i nikad se nisam ljubio prije sa djevojkom Osmeh Nije me strah to priznati. Sada zanima me kako da se ja javim toj djevojci, sta da je pitam, sta bi ste vi voljeli da vas muskarac pita koji vam se svidja, podjelite iskustva.

O meni:

Volim bijele carape i bijele patike, nikako neke cipele i slicno, jer ne zelim da se osjecam stariji. Ne volim previse parfeme, normalno nikad ne smrdim, ali ih stvarno ne volim, ali nemam nista protiv da ih nosim. Slusam rock, metal, rep, i znam da i ona se lozi isto na rock, najvise na ove nase ex yu pjesme. Ne volim auta ni motore i ako sam zavrsio automehanicara. Ne volim skolu i ne volim uciti. Bavim se dosta godina borilackim vjestinama, tacnije treniram dva olimpijska sporta.

Volim sire hlace, sire majice, uglavnom kratki rukav, nikako body majice i slicno. Volim karirane, svjetlije kosulje, ne volim one sa obicnom jednom bojom. Ne volim drecave boje, volim da sam klasican, ne nesto nadrndano.

Imam 18 godina, ona je od mene mladja godinu dana. Nikad, al' bas nikad ne psujem i veoma se kulturno ponasam, bar kada sam u zenskom drustvu, ali kada sam sa drugovima, znate nas muskarce Osmeh

Dakle ono sto me tacnije zanima jeste kako cu prici toj djevojci i reci da se i ona meni svidja. I da li moze nasa veze da uspije ?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 247
Koliko clanova ima idealna porodica?