Sta ako on prestane pokazivati svoju ljubav

  • 1
Sarajevo
Broj postova: 3
Reg. datum: 09.10.2011
Datum unosa: Nedelja 09.10.2011, 22:16, Naslov: Sta ako on prestane pokazivati svoju ljubav
Prvo da pozdravim sve clanove.Moja prica je sledeca. Ja i moj decko smo u vezi preko 3 god. Na pocetku mi je ljubav pokazivao u svekom trenutku,svaki moguci trenutak je koristio da me zagrli ,poljubi,da mi kaze i dokaze da me voli. Prije godinu dana poceli smo da zivimo zajedno i bilo nam je prelepo.Ali sam u poslednje vreme primetila da je prestao da mi pokazuje svoja osecanja,a ja kada se pozalim na to,on mi uzvrati da mi se to samo cini,da me on voli kao i pre,da sam to samo umislila.Ali ja stvarno mislim tako,cak i ljubav vise ne vodimo tako cesto kao pre,sada moze proci i po 10 dana a da ni ne spomene to,pa cak ni neko mazenje,nista Tuzna ,a posle toga odjednom pocne da mi govori kako me je pozelio i naravno znate vec kako se zavrsi. Vruce.Sta mislite zbog cega je to tako???,sigurna sam da nema drugu,i da me ne vara...
____________________
MM

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.10.2011, 19:40, Naslov:
Klasicna monotonija je to, napada sve veze, brakove i tako to probaj da budes inovativna, ali u svakom segmentu zajednistva npr. jedna ideja skoci na njega kad se pojavi na vratima da ne zna sta ga snaslo Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3
Reg. datum: 09.10.2011
Datum unosa: Ponedeljak 10.10.2011, 21:09, Naslov:
Hvala na savjetu,u svakom slucaju to cu realizovati sto pre...Osmeh
____________________
MM

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 114
Koliko clanova ima idealna porodica?