da li je njemu stalo do mene ili je to postala samo navika ?

  • 1
Wien
Broj postova: 1
Reg. datum: 27.10.2011
Datum unosa: Cetvrtak 27.10.2011, 15:19, Naslov: da li je njemu stalo do mene ili je to postala samo navika ?
E pa pozz devojke imam jedan problem ili bolje receno dilemu koju nikako ne mogu da resim u svojoj glavi .
Pre nekih godinu dana upoznala sam decka preko fejsa , tj poceli smo da se kuckamo jer ja zivim u Austriji a on u Srbiji . Inace smo iz istog grada u Srbiji gde ja dolazim na odmor .
U pocetku je sve bilo na drugarski fazon , on je mene tesio jer sam patila za bivsim , slusao me , savetovao me i tako mesecima dok nismo slucajno dosli na temu zasto ja ne nadjem decka ? inace da napomenem da mi se do tad nije svidjao , jeste on lep decko ali sam ga gledala samo kao druga .
I kada sam mu ja odgovorila da necu sa svakim da budem u vezi, i da ja trazim decka koji tesko pokazuje emocije , tj koji me ne gusi non stop sa volim te maco , pile ,kuco bla bla , on me je samo prekinuo i poceo da mi nabraja osobine koje sam ja pokusala malo opsirnije da opisem . i ja kao da , e to mi treba . i on kao ja sam bas takav . I od tad ja pocinjem njega da gledam drugim ocima, pocinje muvanje , ovo ono i svakim danom se sve vise moj odmor blizi . I sad odem ja kuci , on je tad bio na prijemnom za faks , znaci prve nedelje nije bio u gradu ... Culi smo se svaki dan , poruke na svaka 3-4 h tipa ˝˝Sta radis ˝,˝Ae zovem te kasnije da pricamo ˝ i tako dalje . nakon 7 dana on se vraca , vidimo se . Sve super , pao je prvi seks , ali bilo je tu i price u krevetu , sale , smejanja .. znaci nije se samo vrtelo oko seksa . i sad ja odlazim , mi se i dalje cujemo svaki dan . znaci nema veze koliko puta danas da udje na fejs , ako sam ja tu on ce da mi se javi . Kad sam mu ja ( BUDALA !! ) predolzila vezu , on je reko da je prerano za to jer smo proveli tek 7 dana live zajedno , i da bolje da pustimo da sve tece svojim tokom . I sve je to bilo lepo dok nije doslo vreme da on treba da krene na faks . Ja sam bila po ceo dan sjebana , jer inace on meni nikad nije reko da mu je stalo do mene . Znaci u principu je hladan ko led . I pricali smo , rekla sam mu da sam se zaljubila , reko mi je da on vidi kad ja uradim nesto za njega , kad se trudim oko nas , iako ja mislim da on to ne vidi , on vidi i oseti . i kao da ne bude da ti ja vracam tvoje , ja ti dajem moje . a kao , nikad ne znas sta ce sutra da se desi , mi se cujemo svaki dan , pa tu su i poruke ako ne budem imao net .
Odlazi on , i sreca pa mu cimer poneo komp , pa se cujemo preko fejsa a i ovako pricamo telefonom . I prica mi bukvalno sve sta mu se desava , od faksa , do devojaka koje upozna do toga sta je jeo . i to je u meni probudilo sumnju da me gleda ko drugaricu dok mi pre neko vece nije reko : tako bi voleo da zaspim pored neke , al tebe mi nema tu a drugu me mrzi da trazim . salje mi neke pesme u fazonu : ti si dalekooo , hej ljubavi u dalekom gradu bla bla bla a kad ja pitam sta mu to znaci , uvek mi kaze opusteno , zajebancija .
I ja sad ne znam sta da mislim .. da li je njemu stalo do mene ? da li on polako pocinje da me gleda kao drugaricu ? da li je sve ovo navika posto se cujemo vec godinu dana ? Sta vi mislite ? Hvala unapred Osmeh Zid Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.10.2011, 17:46, Naslov:
Ja mislim kao prvo da taj ne zna sta hoce a takvih je danas previse..drugo lenj je mrzi ga da se angazuje nego daj sta das pa si tu upala i ti..trece ni mrtva muskarcu ne treba da priznas da si zaljubljena Ne cetvrto veze preko fb su irealne jer se mnogo toga idealizuje Ne peto muskarci koji ne pokazuju emocije su kruti i sebicni i sve sa njima postaje pre ili kasnije smor jer su oni i sami sebi teski i sesto po mojoj proceni njemu je stalo do tebe kao usputne kombinacije ne vidim da neceg ima jos tu bar po onom sto si opisala.. Vruce Zdravo
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.10.2011, 22:24, Naslov:
Uh drugarice Andemona al si ti i vise nego realna! Lud
Slazem se sa tobom da taj tip ne zna sta hoce!
Ali,draga moja komsinice "partizan-girl", jedno je jasno, on zeli da uziva sada u zivotu,na faksu,da muva devojke,a tebe da ima negde u kompjuteru,ili kada odes na odmor.
Daj Boze da gresim,ali uzivaj i ti u zivotu ! Mlada si da patis oko nekog "tamo"!
Einverstanden? Frendovi
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 28.10.2011, 00:10, Naslov:
Ti znas da sam ja skroz iskrena Frendovi mozda ponekad i brutalno al volim da kazem kako ja to vidim u datom trenutku Poljubac nema foliranja Mir a ti devojko samo napred zivot je jedan!
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 30.10.2011, 22:19, Naslov:
Ooooo brutalno iskrena devojko ja te obozavam....Vrlo srecna
"Crno bela devojko" ja cu biti malo neznija....i ja mislim da on ne zna sta hoce.Da ste blizu mozda bi nesto bilo drugacije,ali po onome sto si napisala....hm....zar ti bas nikad nije rekao sta oseca?U pravu je Andemona da su veze preko neta nerealne...ne bas uvek,ali 99%.(to ja na moju vodenicu teram vodu...)....Da mu je stalo borio bi se da nadje neko resenje u smislu da se vidjate malo cesce..pa i da ti ne smara sa kuco,maco,cico....opet bi znala da mu je stalo po njegovom ponasanju.Ja bi njega otvoreno pitala sta on ima u planu sa tobom....i da ti odgovori bez uvijanja u ukrasni papir.Da sedis i lupas glavu ovako ne vodi nigde....a i mlada si....nije jedini.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 30.10.2011, 23:00, Naslov:
Ooooo brutalno iskrena devojko ja te obozavam....Vrlo srecna
"Crno bela devojko" ja cu biti malo neznija....i ja mislim da on ne zna sta hoce.Da ste blizu mozda bi nesto bilo drugacije,ali po onome sto si napisala....hm....zar ti bas nikad nije rekao sta oseca?U pravu je Andemona da su veze preko neta nerealne...ne bas uvek,ali 99%.(to ja na moju vodenicu teram vodu...)....Da mu je stalo borio bi se da nadje neko resenje u smislu da se vidjate malo cesce..pa i da ti ne smara sa kuco,maco,cico....opet bi znala da mu je stalo po njegovom ponasanju.Ja bi njega otvoreno pitala sta on ima u planu sa tobom....i da ti odgovori bez uvijanja u ukrasni papir.Da sedis i lupas glavu ovako ne vodi nigde....a i mlada si....nije jedini.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 15
Reg. datum: 24.12.2009
Datum unosa: Utorak 26.06.2012, 22:24, Naslov:
´´tako bi voleo da zaspim pored neke , al tebe mi nema tu a drugu me mrzi da trazim´´

Uffffff meni je ova poruka mnooogo ruzna! Sta, kao da ga ne mrzi nasao bi je za cas? Bezvez, kazi mu NEXT i idemo dalje, ne daj da te sarmira lepim recima! Bolje da dela govore!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 267
Koliko clanova ima idealna porodica?