Slomljeno srce se opet zaljubilo

  • 1
Broj postova: 1
Reg. datum: 04.11.2011
Datum unosa: Petak 04.11.2011, 10:12, Naslov: Slomljeno srce se opet zaljubilo
Dobar dan Drage moje,
Zovem se Tihana.. ovo mi je prvi put da javno pisem o svom ljubavnom zivotu. .Nazalost je doslo do te granice u mom zivotu, kada covijek ne zna kako dalje,kada nijedan savijet nije dovoljan..a onda sam dobila ideju da vama otvorim moje srce i saslusam vase predloge i savete, znate nekima je to potrebno kako bi shvatili kuda i kako dalje.

Kao sto rekoh, imam 22 Godine i iza sebe vec dve veze od 2 godine. Sa zadnjiim deckom Aleksandrom sam prekinula prije 3 nedelje, jednostavno vise nije islo dalje.Branio mi je prijateljice,vezao me uza sebe,lagao me, bio je agresivan.Trpila sam to godinu dana zato sto sam volela.Svremena na vreme se pocela moja ljubav gasiti,sve je preslo u naviku.Vrhunac nase veze je bio kada mi je zabranio da idem kod svoga Oca u lokal gde radi,zbog jednog njegovog veoma lepog kolege Dragana . Dragan me tada nije zanimao, bila sam zaludjena Aleksandrom,bila sa pod pritiskom SLUCAJNO ali slucajno da ne pogledam Dragana dok je Aleksandar tu,smijela sam gledati u jednu tacku i samo u njega.Kod oca nisam smela vise ici sama, samo sa njim.Sve je u meni umrlo,nase uspomene,nasa ljubav a i navikla je otisla svojim putem. Ostavila sam ga..Pocela sam izlaziti sa Prijateljicom,provoditi se.
Jedne veceri, ne znajuci sta me ceka otisla sam u Lokal gde radi moj otac,njega medjutim nije bilo na poslu. Radio je Dragan i njegov najbolji prijatelj Mirza..Kao i uvek ,narucile smo Koktele,smejale se i uzivale.Od te noci smo ja i Dragan stupili u kontakt.Bila sam zatvorena u sebe,povucena,plasila sam se.Osetila sam da je nesto drugacije izmedju nas.Postojala je neka neopisljiva privlacnost..Od proslog cetvrtka smo se vidjali svaki dan, ali nikako sami, vec sa mojom prijateljicom i Mirzom.U medjuvremenu se moja prijateljica zaljubila neverovatno u Mirzu kao i on u nju. Oni su vec par..Kada smo u Petak izasli zajedno,desilo se.Moj i Draganov prvi poljubac.Ustrucavao se zbog mog Oca,ustrucavao se plasuci se da me ne povredi,jer me smatra jako dobrom curom..Njegove reci su bile "Tihana, ti ne zelis vezu ja ne zelim vezu, moras znati da su svi Muskarci Idijoti,pa i ja sam jedan od njih" pored tih reci se dogodio najstrastveniji poljubac mog zivota.Bilo nam je ljepo.Plesali smo,zezali smo se cijelu noc..Dragan je imao vezu 2 godine.Ona zivi u Banja Luci a on je ovde u Becu i studira.Prekinuli su pre 6 meseci zbog njene preterane ljubomore.Znate da veze na daljinu tesko uspevaju..U nedelju smo otisli svi cetvoro u Bratislavu na izlet. Dragan je bio povucen, a meni je vec srce lupalo,usne su mi drhtale,njegov pogled mi je stvarao bolove u stomaku. Plasila sam se da je alkohol ucinio svoje,bojala sam se svega toga..Patnje i Ljubavi.. Od kada za sebe znam, svesna sam toga da sam jako zaljubjive prirode.
U Bratislavi je bilo divno,popili smo kafu,celi dan smo bili u Shopingu a predvece smo otisli na kuglanje. Bilo nam je super..a onda..opet se desio poljubac.Grlio me je,na svaki dobar pogodak kugle on je mene uzeo u narucje,dizao me u zrak. Posle tog dana poceo se javljati preko poruka,osetila sam da misli na mene, i da mu je bilo lepo,davao mi je vise paznje nego prethodnih dana. U ponedeljak smo se opet si sreli, sa dogovorom da idemo na kuglanje.Bilo nam je fenomenalno, videla sam nas kao dva srecna para,puni energije i volje za zivotom.
Od te noci se vise nismo videli. U sredu je dosla njegova sestra sa dve prijateljice u posetu u Bec,razumem da treba provoditi vremena sa njom. Ali od srede se Dragan vise nije javio.Cekala sam celi dan da se javi,nije ga bilo. Poslala sam mu navece poruku,odgovorio je. Juce smo isli na kafu bez njega, zato sto je morao sestri pokazati Grad..nije se javio celi dan i celu noc.. U mojim ocima za tako nesto nema opravdanja, jedan dan ima 24 sata..a 10 sekundi njegovog vremena da napise poruku nije bilo. Pokusavala sam razgovarati sa njegovim prijateljom Mirzom...Objasnila sam koji strah zivi u meni,sta osecam i kako sam se previse brzo zaljubila.Napisao je sledece :

"sto se tice naseg prijateljstva Tihana...ono ce postojati svakako!! ekipa je haos do bola!
niisii ti idiot, nego je dragan vise okupiran razmisljanjem nego situacijom...
dragan je davno raskino sa curom i to ga je proshlo, njega je vishe unishtilo to sto je ona njemu prije paar sedmica napisala poruku da ima novog momka...
a nije da on tebe ne zeli, nego se smara tim glupim razmisljanjima kao sto su"sta ce tvoj Otac pomisliti...itd"
ne kaje se on sto je te poljubio, nego ne moze da predje preko toga sto ti radi sa ocem...njega to ubi...al mislim da ce preci i preko toga...
mislim, napreduje, sinoc smo neshto malo pricali i mislim da polako razumje situaciju...
jest sad u glupo vrijeme dobio goste i ne moze da mrdne, i j***, to nas koci u tom nashem druzenju!
al sve u svemu, ja mislim da to moze uspjeti, samo njemu treba to postepeno da ide, on se plashi stvari koje se dogadjaju odjednom..."

Danima nemam apetita, smrsavila sam od bolesti zvana "Ljubav"..ovo mi je sve tolko previse, da imam osecaj da ne mogu vise ziveti sa mojom ljubavnom situacijom.
Razmisljala sam da mu otvoreno kazem, napisem pismo..ali opet mi na to odgovorio "Tihana, nemojte me terati na nista,treba sve ici polako" Neka,i najbolje je tako, treba se znati granica..ne moze on mene poljubiti,zavesti me a onda se vise ne javljati...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 04.11.2011, 13:45, Naslov:
Eeeee....ja mislim da si se ti previse predala razmisljanju o tom coveku....Ocigledno je da bi ti se on javio kada bi hteo, a ko ne bi hteo da se javi, pa - moze da navede puuuno razloga....I mislim da niko nikoga ne treba da se boji, a nije mi jasno sto bi se taj decko ustrucavao zbog oca....I onda on jos ispada i velikodusan, jer on ''brine '' o tome sto mu je tvoj otac gazda....Ja bih jednostavno prestala da se pitam oko svega, okrenula se napred i manula celu pricu...A ako VELIKI ON ipak resi da se javi, onda bi morao poprilicno da se potrudi da ja za njega nadjem vremena...Uvek sebe stavi na prvo mesto i uvek trazi da tebi ugadjaju...Puno ces vremena izgubiti ako budes razmisljala toliko o nekom drugom...Zelim ti da budes zadovoljna i srecna!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 06.11.2011, 09:28, Naslov:
Moje misljenje slicno kao i zvekino....a pored svega mislim i da si i ti malo prebrzo pozelela novu vezu.Mozda si trebala malo biti sama,da bi bolje upoznala sebe i znala tacno sta zelis od jedne veze.Taj Dragan je jednostavno bio tu i sve to sto se desilo,po mom misljenju,moze biti rezultat tvog kraha tj. Patnje u prethodnoj vezi.Budi malo sama i posveti se sebi...a Draganu ako je stvarno stalo potrudice se oko tebe.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 09.11.2011, 19:16, Naslov:
Jos jedna velika greska je da se skrasis kraj nekog ko te ne zasluzuje, a ocajne devojke to rade. Mozda mislis da taj kojeg prizeljkujes nikada nece doci, ali je bolje da cekas nego da se zabavljas sa pogresnim. ..... a i sama si rekla da ni ti ni on ne zelite vezu .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 66
Koliko clanova ima idealna porodica?