Pokidane niti

  • 1
Broj postova: 6
Reg. datum: 28.11.2011
Datum unosa: Ponedeljak 28.11.2011, 21:19, Naslov: Pokidane niti
Zdravo moje cure/djevojke/zene Vrlo srecna Posto sam novi clan ovog foruma,sve vas srdacno pozdravljam.Počet ću svoju priču tako da vam kazem da sam jako tuzna.Naime,trenutno sam u vezi sa dečkom kojeg jako volim.Trudim se da naša veza dobro funkcionise,dajem sve od sebe.On mene isto jako voli,trudi se takodjer.On zivi u gradu koji je udaljen od mene 2h voznje.Ja jos studiram,a on radi.On stalno dolazi kad moze..lijepo zvuci zar ne..Uvijek postoji ono ALI,nazalost.Ja sam imala prije njega vezu,dečka kojeg sam jako voljela,mislila sam da i on mene voli,sve je bilo super lijepo,zajedno smo bili 2 god..da bi on IZ CISTA MIRA prekinuo vezu,kao osjecaji su nestali,dvije sedmice kasnije on se vratio svojoj bivsoj djevojci i nakon mjesec dana ozenio se s njom.Jako sam bila tuzna i potistena,trebalo mi je zaista jako dugo da ga prebolim.Sad u meni se javlja jedna VELIKA sumnja o vezama,muskarcima..Sadasnji momak je imao vezu koja je trajala 2 i pol godine,djevojku je ostavio...onda,nakon mozda 3 mjeseca opet su počeli biti zajedno,pa su opet prekinuli, ta djevojka kad je saznala da je njen bivsi sa mnom u vezi zvala ga je stalno i plakala mu na telefon.U meni se stalno budi velika sumnja da ce se i OVAJ vratiti svojoj bivsoj,uprkos ljubavi koju mi iskazuje.Jednostavno,strah me da opet budem povrijedjena.Razgovarala sam s njim o tome, rekao je da je to za njega zavrseno,da sam ja njegova jedina..medjutim,opet se u meni javlja sumnja i strah.Djevojke sta vi mislite kako bih ja mogla da prevaziđem ovaj strah i pocnem opet normalno da se opustim u vezi,a ne da budem u strahu da ce se vratiti bivsoj Tuzna((

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.11.2011, 21:30, Naslov:
Ko se opece vrucim mlijekom i u jogurt puse ili nesto slicno...tako se kaze... Jako mi je zao zbog prethodne veze. To moras jednostavno da pustis, da razgranicis, tvoj bivsi momak nije ovaj sadasnji. Moj ti je savjet da razgovaras ponovo sa momkom ali pazi na koji nacin. Moras smireno, razumno, nemoj da se deres ni da uslovljavas ni da tersas jer ces samo postici kontra efekat. Moj ti je savjet da mu kazes da ti nije nimalo prijatno da ima bilo kakav kontakt s njom, da je zamoli da ga ne zove, nek joj kaze da se ne ponizava, ne bude li htjela nek stavi broj na zabranu ili promijeni broj na kraju krajeva. Nemoj dovoliti da ti proslost upravlja sadasnoscu. Budes li prenosila taj slusaj na ovaj cak i u mislima mozes da naslitis. Misli su jako mocne, postaju istina za tebe. Kad ponovis nesto par puta bilo to istina ili ne to ce za tebe postati istina.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.11.2011, 21:35, Naslov:
Draga moja Romana....skraticu ti nick,lakse mi,ako se ne ljutis...Poljubac
Prvo dobrodosla na forum i nadam se da ce ti biti lepo sa nama ovde...Cvijece
E sad tvoj problem....ja mogu iz svog iskustva da ti kazem sta mislim o svemu,prosla sam nesto slicno samo je u mom slucaju veza trajala 10 godina da bi na kraju bila prevarena(takodje se ozenio sa doticnom)...ali da se ne ponavljam i ne davim....to je sad proslost.Isto sam bila nepoverljiva prema muskarcima iz straha da ne budem opet povredjena,jer ne bi mogla opet prolaziti kroz istu patnju.Onda sam sela i dobro razmislila o svemu kad sam upoznala svog sadasnjeg muza...resila sam da budem srecna.Sela sam i otvoreno popricala sa njim,rekla mu sta sam prosla i da ne zelim opet istu pricu.Malo sam u pocetku bila sumnjicava ali je to iscezlo vremenom jer mi je dokazao i pokazao da je iskren.Jednostavno moras da se opustis jer sto vise razmisljas o svemu tome sve vise ce te hvatati sumnja pa ce ti i najmanja sitnica izgledati bas kao ono sto mislis(u tvom slucaju lose)...Ako je resio da se miri sa bivsom on(a i svaki drugi) ce to uraditi...jednostavno je to nesto sto ne mozes da znas nikada.Kad sebe smiris u smislu da se sve preboli( a preboli se,veruj mi.samo je potrebno vreme i strpljenje) onda ces prestati da razmisljas o losim stvarima.Ako nastavis samo ces unistiti i to sto sada imas...a nemoj to sebi dozvoliti.Budi sigurna u sebe,a on ako te povredi kao i bivsi,znaci da nije bio za tebe...glavu gore i ides dalje.Svi mi imamo nekog ko nas negde ceka...veruj mi!!!(ja sam udata i imam sina...a nisam verovala da cu ikada preboleti i ponovo povratiti poverenje u muskarce)...uvek razgovaraj sa njim i kazi mu kako se osecas...tako sam bar ja radila.I evo sad sam srecna...i tebi to isto zelim od srca...Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.11.2011, 22:03, Naslov:
Slazem se sa bambi i sanjicom Ole stalozen razgovor resava sve, moj momak (a ja razvedena zena Mir ) pre nekoliko godina imao je bivsu sa kojom je konstantno bio on-off dok na kraju nisu zaratili do neslucenih granica, tesko je sve to prevazisao ali je prevaziso. Posle toga znaci par godina imao je samo usputne vezice, strah nepoverenje i nesigurnost su uzeli svoje. Dosta sam se u pocetku borila sa tim pa cak ga i ostavljala jer nije znao sta hoce (boze prava spanska serija Lud ) i otvorio se priznao da se boji da bude izneven, dosta mog strpljenja, paznje i naravno ljubavi Wub je pomoglo da se opusti i sasvim prepusti.. a zaista je divan covek u svakom smislu Wub dosta Bljak
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.11.2011, 22:11, Naslov:
Jedino cega se trebabojati u zivotu je strah. Nekada nam ne dozvoljava da normalno funkcioniramo zaboravljamo da strahom samo osakacujemo druge emocije. Moramo biti svjesni da ce se desiti sve sto je sudjeno plakali mi zbog toga ili se smijali. Mozemo da zivimo ili da pravimo planove za zivot dok nam zivot ispred nosa prolazi a mi stalno u nekom grcu. Da se opustimo ili da strahujemo. Sve je strah psihe i snage. Glavom nam prolaze milioni misli dnevno, one negativne samo treba s noge na nogu i sve ok. Wink Ja uvijek pustim MAAAN i FEEL LIKE A WOMAN ili neku drugu optimisticnu pjesmu. Udri brigu na veselje i ne dozvoli da misli vladaju tobom, ti vladaj njima. Wink Poljubac Neki pametni ljudi su rekli da nam se desavaju one stvari o kojima razmisljamo. Misli postaju djela. Treba se dobrfo zapitati zelimo li da one budu negativne. Sve je u nasoj glavi.

Oriental
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 173
Koliko clanova ima idealna porodica?