Trudnoca-da ili ne?!

  • 1
Broj postova: 29
Reg. datum: 15.12.2011
Datum unosa: Cetvrtak 15.12.2011, 23:08, Naslov: Trudnoca-da ili ne?!
Hey narode!

Udala sam se prije tri mjeseca, imam 23 godine. Studiram u prvoj godini ekonomiju.

Tolko bi voljela bebu. Strah me je da necu moc dobit djecu, zato zelim sto prije da pokusam.... jer je moja seka ima velikih problema sa trudnocom, i jako smo fizicki slicne...

Sta vi kazete? da li biste rizikovali da zatrudnite i pokraj trudnoce da studirate? mislim da je to moguce, pogotovo jer moj faks pomaze u takvim slucajevima,npr ima extra obdaniste za studentice koje se nalazi na faksu, tako da mame mogu bebu ostavit,otic na predavnje 200 m dalje, i nakon predavanja bit kod bebice.

sta bi ste vi uradile?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.12.2011, 23:30, Naslov:
Nemoj tako da razmisljas. Ne mora uopste da znaci ako ti je sestra imala problem da ces i ti. Ne opterecuj se time. Ja dijete hocu aBd tek za jedno 4-5 godina a udajem se aBd za 20-tak dana. bit ce kad bude sudjeno ali eto, ja cu se potruditi (zastititi)jedno 4 god, nigdje mi se ne zuri. Tek si se udala, neka te malo sama sa muzem. Wink
I ja isto studiram, i vjerujem da je moguce cak i sa vise djece zavrsiti samo ako postoji volja ali sigurno da je lakse bez djeteta, zato ne zuri. Mlada si.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 247
Koliko clanova ima idealna porodica?