KAKO PROTIV SEBE?

  • 1
Nis
Broj postova: 10
Reg. datum: 18.12.2009
Datum unosa: Utorak 27.12.2011, 22:35, Naslov: KAKO PROTIV SEBE?
Da li ste ikada posumnjale u sebe? Tacnije u sposobnost da volite i da osetite srecu? Ja se osecam UZASNO pri pomosli da genetski nisam sposobna da se vezem, da volim i da osetim radost.. Ja sam u vezi sa starijim gospodinom koji me ISKRENOOO VOLI. Kako da mu priznam da nista ne osecam, ko ce imati srca za to?? Posle naseg susreta ja sam srecna tada i jos malo posle a onda PRAZNINA, DOSADA. Gospode Boze. Iskreno mi je zao i osecam krivicu. Sta da radim? Ideja
Cini mi se da mi nista ne pricinjava zadovoljstvo. Trula osoba. Pitanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 27.12.2011, 23:25, Naslov:
Ne razumem kako "genetski nisi sposobna da se vezes" ?
Ko ti je to rekao? Gde si to procitala?
Draga moja,kada budes naisla na osobu za koju si "genetski sposobna da se vezes" videces! Iskustvo,veruj mi Wub
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Sreda 28.12.2011, 02:33, Naslov:
Cinderella, ovaj tvoj post stvarno previse dramaticno zvuci. Ne znam koliko godina imas, ali mislim da ovo sto pricas ne predstavlja neki problem!? Pocetna greska je po meni sto PREVISE DUGO ostajes u vezama u kojima nisi zadovoljna, trebalo je da prekidas odmah cim ti dosadi, da eksperimentises sa mozda drugacijim muskarcima u odnosu na one koji su te "privlacili" ili sa kojima si bila do sada. Ili jednostavno samo da budes SAMA jedno vreme. Biti sama nije mana vec nekada privilegija. Mnoge zene u potrazi za necim sto nisu jos osetile, ulaze iz veze u vezu, a da su pokusali da ostanu jedno vreme solo, mozda bi bolje sebe spoznali i znali sta im tacno treba. A i pre svega da bi zavoleo nekoga, moras prvo sebe da znas da volis. Osmeh I ona moja vec staaara "Bolje sam nego šljam"! I videćes... jednom, mozda ne tako brzo, naici ce neko zbog koga ces poceti da se sekiras i koji ce perzistirati u tvojim mislima Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 28.12.2011, 09:55, Naslov:
Draga cinderella, biti u vezi nije imperativ. Nije to nesto sto se jednostavno mora. Trenutno ne znas sta zapravo hoces i mislim da je bolje da se posvetis sebi dok ne budes spremna za vezu. Prije svega ti treba volja da imas vezu, ako nemas volju nemoj onda da mucis sebe a ni te s kojima si u vezi.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 28.12.2011, 11:43, Naslov:
Slazem se sa Bambinom....radi na sebi i nemoj brzo donositi tako negativne zakljucke o sebi.....ljubav je cudo....dodje kada se najmanje nadamo.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 10
Reg. datum: 18.12.2009
Datum unosa: Petak 30.12.2011, 00:03, Naslov:
Hvala vam. Mislila sam da mi niko nece odgovoriti. Pa jeste dramatican post, sklona sam da se u momentu prepadnem i dovedem u pitanje odnos sa nekim. Spomenula sam genetski zbog porodicne loze i emotivne nestabilnosti koja postoji kod pojedinih clanova. Sjajni su svi dosadasnji komentari i u potpunosti se slazem sa vama. Pozdrav. Kiss.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 02.01.2016
Datum unosa: Nedelja 03.01.2016, 21:39, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 87
Koliko clanova ima idealna porodica?