Želim narandžastu kosu !!!

  • 1
Broj postova: 2
Reg. datum: 17.01.2012
Datum unosa: Utorak 17.01.2012, 09:09, Naslov: Želim narandžastu kosu !!!
Želela bih da imam narandžastu kosu, ali jos nisam nasla savrsenu nijansu.
Volela bih da boja bude bas intenzivna.
Moja kosa je prirodno svetlo smedja a farbam se syoss farbom, intense red.
Može li neko da mi pomogne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1
Reg. datum: 17.01.2012
Datum unosa: Utorak 17.01.2012, 17:28, Naslov:
Ja nisam imala problem sa syoss farbama, doduse ja sam crvenokosa, doduse sada sam se pebacila na kanu. Mogla bi da probas sa nekom od grnijerovih nijansi. Medjutim ja sam resila veci problem =)
Od prevelikog stresa je pocela da mi opada kosa. Desilo se nakon sto sam zbog istog izgubila 10 kg za nedelju dana. Od nedavno su izasli preparati hrbalbome, (slucajno sam naisla na site) tada ih jos uvek nije bilo u apotekama, pa sam ih narucila online. Za mesec dana koliko koristim kosa je prestala da mi opada. Na biljnoj su bazi, sto je carobno. Ja se iskreno nadam da ce poceti I da se obnavlja. Ovo je njihov site www.herbalbome.com pohvalicu se ako dodje do promena

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Subota 21.01.2012, 00:32, Naslov:
Verovatno bi ti inspiracija bile Lady Gaga ili Hayley Williams, posto se prilicno dobro secam da sam i ja zelela prosle godine tako savrseno intenzivnu narandzastu boju! Osmeh Ali sam odustala.
Zasto prvo ne probas sa kratkotrajnim bojama za kosu koje se ispiraju posle par pranja, ili kolor sampon, da vidis kako bi ti stajalo, i da li bi bila zadovoljna?

Sto se tice trajne narandzaste boje, mislim da je ne bi dobila nimalno lako, posto bi prvo morala da se blajhas da bi bila dobra podloga, a potom se ofarbas sa narandzastom farbom, ili bar priblizno narandzastoj. Jedini proizvod koji mi sada pada na pamet su Alfaparf-boje za kosu, koje se stavljaju na izbeljenu kosu, a ispiraju se posle 15-35 minuta drzanja. Traju od 2 do 4 nedelje i polu-permanentne su. U ponudi su im sve te otkacene boje, pa i narandzasta.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 17.01.2012
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 14:31, Naslov:
Da, Hayley mi je definitivno uzor sto se izgleda tice.
Hvala vam puno, mislim da cu isprobati polu-permanentnu farbu Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 254
Koliko clanova ima idealna porodica?