IZLUDIT CU!!

  • 1
Broj postova: 6
Reg. datum: 28.11.2011
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 19:10, Naslov: IZLUDIT CU!!
Drage moje, zaista ne znam ko je vise upravu ko nije...Izludit cu!S deckom sam u vezi vec dugo vremena, volimo se, dokazivao mi je da me voli, brine o meni, iskren...ali, naravno postoji uvijek neko ALI..Jako je sebičan. Tako sto kad sam ja ljuta, i on je ljut...Da vam bolje objasnim, jucer sam bila jako umorna i trebala sam da ga cujem, kad ga zovnem uglavnom on cuva od sestre sina,ili mali place, ili ga nosa i mene je to jako uznemirilo.Kasnije mi javlja oko 23:40 da se cujemo,meni se jako spavalo i bila sam ljuta.Pitao on mene zasto sam ljuta,ja objasnim zbog cega..i nakon toga on meni kaze da je sada on ljut i "nadrkan", tako je ispalo da sam ja kriva,da sam u potpunosti zaboravila da sam ja ta koja je ljuta. I uvijek je tako, kad sam ja ljuta i povrijeđena, on ispadne povrijedjen i ljut i zrtva, u fazonu da je "on uvijek kriv"...Zaista me to zivcira. I danas sam ga zvala da pricamo o tome i on meni kaze :"kad promijenis misljenje onda me zovni"..Halooo??Joj uzasno sam nazivcirana,ljuta i jako me to povrijedilo Tuzna((((((

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 19:14, Naslov:
Nisam skapirala sto si ti bila ljuta...jel zato sto je cuvao dete ili zbog neceg drugog?pitam da bi malo bolje shvatila u cemu je problem...sorry ne mislim nista lose,samo da skapiram bolje problem.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 28.11.2011
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 19:17, Naslov:
Ma nije problem..ne naprotiv to dijete ja obozavam, uvijek ga cuvam.SAmo tad mi je bio potreban, da ga cujem..bila sam nikakva i trebao mi je on samo eto da ga cujem Tuzna I to sam mu rekla, al on kao nije mogao cuvao je dijete Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 19:27, Naslov:
Ahaa...cini mi se da terate malo jedno drugom inat.U smislu "sad sam ljuta" "sad cu i ja da budem ljut"....Osmeh...mislim da treba malko da postujete obaveze onog drugog...mozda nije mogao u tom momentu da prica sa tobom,sto ne znaci da nije hteo.Nemoj i ti odmah da si ljuta...Poljubac...trebala si da mu kazes da se lose osecas i da si htela da ga cujes pa kad uhvati malo vremena od deteta da te pozove.A i on bi mogao malo da spusti loptu pa da ti ne uzvraca sa "sad sam ja ljut" nego da lepo porazgovarate bez svadje i ljutnje.Nadam se da cete naci resenje i malo spustiti oboje loptu.Nemoj se ljutiti sto ja ovako sve surovo i iskreno...ljubim te!!!Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 28.11.2011
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 19:32, Naslov:
Ne, ja zasista i cijenim iskrenost i bas sam to trazila da mi neko kaze sta misli o ovome. Jako me ljuti sto je on znao da ga trebam i nije mogao pricati sa mnom...ja sam bila i jos sinoc spustila loptu. Medjutim on se meni cijelo jutro nije javio, ja kad sam ga zvala bio je hladan i rekao je da je ljut i nikakav. Ja sam ostala ko "posrana" kako se kaze. Najgore je sto u svemu ja moram da spustim tu loptu, sto uvijek je on zrtva, ja to nikad ne mogu.A on kakav je.. nije bio u stanju da posalje poruku.Nego je izgasio mobitel-koji frajer Tralalalala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 25.01.2012, 13:07, Naslov:
Mislim da treba da malo porazgovarate o tome....ali ne kad ste ljuti nego kad je sve ok i kad ste zajedno...mislim face to face.Onako neobavezno da zapocnes razgovor na tu temu i da mu kazes da je glupo sto se ljutite tako bezveze ko neka mala deca.Ali morate prvo shvatiti oboje da su svi jedinka za sebe i da svako ima obaveze i potrebe koje mozda onaj drugi ne moze da isprati ili podnese.Kad prihvatite vase razlicitosti mislim da cete lepo moci da funkcionisete,ako ne onda niste jedno za drugo.
Ne znam koliko ste u vezi ni koliko godina imate...mislim da sve to igra ulogu.Ja sam se ljutila dok sam bila mladja za sve i svasta u vezi,a sad kapiram da su to bile gluposti.Nadam se da ce sve biti ok mesju vama i da cete prevazici ovu fazu.Ljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 29.01.2012, 14:15, Naslov:
Ko sto rece Sanja face to face, nikako drugacije, tako i ja sada radim, preko telefona samo se gore napravi.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 01.02.2012
Datum unosa: Sreda 01.02.2012, 12:54, Naslov:
Romana.nana citam tvoj post i mislim da imamo slican problem.
I moj momak takodje uvek nekako nadje nacin da ispadne ljut i povredjen, kao da sam bas uvek ja za sve kriva. Voli da bude u pravu, pa to ti je! Mi smo jako dugo zajedno i super funkcionisemo, ali kad su tako neke stvari u pitanju ja ne znam jednostavno kako da se postavim...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 01.02.2012, 17:16, Naslov:
Da to su muskarci kojima ego govori da su MUSKARCI.. Moj se generalno ne duri, to vise radim ja i onda se on tako malo iscima i bude pazljiviji, mada ima bubice kad hoce po svom i bog.. Kaze mora da se zna ko kosi a ko vodu nosi a ja mu kazem ma nemoj ti i da kosis i sam da vodu nosis hehe.. Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 115
Koliko clanova ima idealna porodica?