Bez dijeteta?

  • 1
Broj postova: 6
Reg. datum: 28.11.2011
Datum unosa: Utorak 31.01.2012, 21:58, Naslov: Bez djeteta?
Drage moje, zaista vas moram pitati jer svi govore da nisam upravu. Naime moja sestra ima malu kćerkicu, koju NON STOP čuvaju moji roditelji i plus ja.. Moja sestra radi, a zet radi u kafani(nista ne radi). Sestra radi na fakultetu...medjutim dijete je uvijek kod nas od cetvrtka do nedjelje bude kod nas, znaci ne spava sa svojim roditeljima, stalno je kod nas.Mama joj nekad dodje da je vidi, ali tada obicno je opet mi cuvamo, jer je mama "umorna" Od pon. -cetvrtka, ujutro ostaje sa drugom nenom, onda od 4 h je sa nama, pa do navecer, a ponekad i tim danima spava kod nas. Ja znam da je nekad potrebno pomoci njima, sestra je puna obaveza, ali uvijek zaista NE. Onda roditelji su mi u godinama, izgubili su zivce pa se uvijek deru i osjeti se nervoza u kuci. MA haos. Ja moram uciti i imam puno obaveza da bih je cuvala uvijek, a i ja gubim vise strpljenje. Zaista mislim da to nije nimalo dobro za odgoj nase ljepotice, ja je volim svim svojim srcem i zelim joj sve najbolje u zivotu i bas zbog toga mi je zao. Ne osjeca roditeljsku ljubav, tako da NECE nikad roditeljima, uvijek meni, ili neni, dedi...Zaista sta se desava sa takvim ljudima?Mozete li vi zamisliti takvu osobu, bi li vi mogli toliko vremena bez svog djeteta*?I molim vas jesam li ja u krivom????

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 01.02.2012, 20:41, Naslov:
Ja ti mogu reci samo moje misljenje,sto ne mora da znaci da sam u pravu.Slozila bi se sa tobom da nije bas dobro za dete da nije uopste sa roditeljima...ali nisam ni za to da se uopste ne odvaja od njih.Ja sam sticajem okolnosti ovde sama i moj mali(sad ima 17 meseci) je non stop samnom.Roditelji moga muza zive u istoj zgradi sa nama ali ga pricuvaju samo na sat-dva.Ne vise.Malo mi to smeta jer se osecam da im "uvaljujem" dete iz razloga sto rade,a ja ne.Naravno da to vec stvara problem kasnije jer moj sin vristi vec sad kad nema mame.Nije ni to dobro.Ja bi vrlo rado ostavila dete kod roditelja na dan-dva ali ne da zivi non-stop kod njih.Pa pobogu rodila sam dete sebi,a ne mojim ili njegovim roditeljima.Elem odgajati dete je odgovoran a u isto vreme i naporan posao,ali i najlepsi na svetu.Ne znam kako njima ne nedostaje njihova devojcica.Kao da nemaju osecaj da su roditelji...i kad bude doslo vreme da se postave kao roditelji(kad dete podje u skolu i sl) nece imati ni strpljenja ni zivaca i za sve sto im se ne svidja bice krivi baba i deda i svi oni koji su se bavili detetom.Ne znam sta da kazem...da je neka visa sila pa i da opravdam sve ali po tvom pisanju nije to u pitanju.Mislim da gube mnogo ne gledajuci svakodnevno kako odrasta to stvorenje koje su sami hteli da stvore...bas tuzno!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 248
Koliko clanova ima idealna porodica?