Brak bez sexa

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.05.2012, 15:12, Naslov:
AngelaMC evo ja cu ti iz svog iskustva reci....ja sam imala taj problem sa suprugom posle porodjaja i to je trajalo sve dok se nismo preselili u novi stan gde imamo sada svoju spavacu sobu,a dete svoju...totalno te razumem kako se osecas.Imate li gde da ostavite dete(babe,dede...i sl)....probajte i tako...da ozivite malo uspomene na to kada ste bili sami i slobodni....okreni na zezanje situaciju kad ostanete sami...iznenadi ga nekada onako "zenski"...ja bih ti tako savetovala.Treba vam malo vremena za vas(mislim na to da vam neko pricuva dete)...cini mi se da je kod mene tek tada sve doslo na svoje mesto....Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 22.05.2012
Datum unosa: Utorak 29.05.2012, 15:23, Naslov:
Hvala Sanjakis Osmeh, razmisljali smo o tome da se preselimo i mislim da bi i mogli do kraja godine. Vidim da i on zeli da se to promeni, ali ni on ne zna kako... Dogovarali smo se da malo vise vremena sada posvetimo nama, da odemo do grada, ostanemo sami, bebac je sada malo veci pa i mogu da ga ostavim s babom i dedom na par sati...pa postepeno, valjda ce se i to promeniti, treba izgurati... Samo eto nadjes se u nekoj situaciji za koju nikada nisi ni pomislila da bas tebi moze da se desi, tj njemu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 29.05.2012, 18:23, Naslov:
Samo treba strpljenja malo...sve ce doci na svoje mesto.Bitno je da oboje to zelite.I ja sam bila zacudjena ponasanjem mog muza ali eto proslo je...Poljubac
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 288
Koliko clanova ima idealna porodica?