Kakvu devojku momci najvise traze?

  • 1
Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Ponedeljak 16.04.2012, 11:37, Naslov: Kakvu devojku momci najvise traze?
Sta mislite kakvu devojku danas traze momci,kakve se se sve vise traze? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 17.04.2012, 15:11, Naslov:
Dobro pitanje.. Danas su dosla neka cudna vremena, nista vise nije kao nekada, evolucija coveka po svemu sudeci jos nije gotova. Trendovi se brzo menjaju, sve sto nije normalno, postaje normalno.. Igrom slucaja veliki postotak mog drustva su muskarci, pa tako cesto caskamo o svemu i svacemu..elem, u poslednje vreme zgranuta sam koliko cesto cujem jednu recenicu "ma kakve devojke, gde ti imas danas da nadjes normalnu curu, sve gledaju sta imas, kakav auto vozis i sl. ma razvedene zene su zakon" I sama sam razvedena zena i zabavljam se sa deckom godinu dana i to svi znaju (njegova i moja familija, drustvo), pa me te reci malo i dotaknu, pa upitam "ali zasto"? Odgovori su uvek slicni "ona me ne davi gde sam bio, sta sam radio, odlican sex a i ume da saslusa kad joj nesto pricam, ume da razgovara, devojke samo znaju da dizu nos, kad im ne ides po volji"... Ja Sokirana zanimljivo je to sto svi isticu to da im je najbitniji razgovor, dobra komunikacija pa tek sex.. Iz moje perspektive dobar deo omladine i muske i zenske ne zna sta hoce, svi bi da se nesto kombinuju, malo je onih pravih veza i na zalost one koje znam da su u nekim tim vezama uglavnom muvaju i neke kombinacije sa strane, ja provodim puno vremena sa ovim mojim i naslusam se raznoraznih prica, on uglavnom radje ne ode sa drugarima, nego kupi neko pice i blejimo tako.. A sta muskarci vole hehe pa nije to nikakva posebna tajna niti mudrost domacica u kuci, dama na ulici i kurva u krevetu. Tako je od uvek bilo i bice Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Utorak 17.04.2012, 21:19, Naslov:
Komunikacija ali dobra komunikacija i ja evo sad mislim tako.....ovi malo stidljivi ako je dobra komunikacija i zainteresovanost osobodice se i super ce pricati...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 19.04.2012, 08:38, Naslov:
Pa traze pre svega nekog s kim mogu da razgovaraju. A zavisi i sta hoce od devojke. Puno omladine danas razmislja od danas za sutra i nije zainteresovano za pravu vezu, vec samo provod, pa se eto nekad desi da taj provod preraste u nesto vise (sto je po mom misljanju sasvim neprirodan poredak stvari). Mislim da danas momci vise traze devojke koje su sigurne u sebe i koje imaju samopouzdanje, koje umeju da budu nezavisne
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Subota 21.04.2012, 17:04, Naslov:
A hoce li momci devojku koja nije previse otvorena prema drugima,previse navalentna?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 24.04.2012, 17:04, Naslov:
Pa zavisi sta ko preferira.. Muskarci koji imaju samopouzdanja vole otvorene, komunikativne cure, oni zatvoreniji ih se uglavnom boje i povlace pred njima. Previse navalentne cure su odbojne uglavnom svima..
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Nedelja 06.05.2012, 17:20, Naslov:
Hvala vam...a ne znam da li svako u dibini duse trazi nekog za stalno?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 06.05.2012, 18:29, Naslov:
Pa i to ti je individualno.. U sustini svaka normalna jedinka ima potrebu da ima nekog. Svi mi sa svojim razlicitim iskustvima imamo i razlicite stavove i potrebe. Eto da krenem od sebe imala sam brak, imam decu i sada mogu kako hocu.. Imam potrebu da imam nekog pored sebe na koga mogu da racunam naravno (i imam hvala Bogu), ali ne po svaku cenu, dovoljno sam sposobna i dostojanstvena i drzim do sebe, dakle mogu i sama. Bolje i sama nego sa nekim ko me ne postuje.
Imam jednu rodjaku koja je jurila tipa posto poto, legala mu sama u krevet i na kraju nahvatala ga na trudnocu. Pakao je prosla dok je nije popustio da je prihvati. Danas su jos u braku, imaju troje dece, gleda u njega kao u boga, a on radi kako hoce.. U svojim ocima ona je uspela, i svi joj zavide.. A ubila bi se da je mozda ostavi.. Strasno.. Da, svi imaju potrebu da imaju nekog za stalno, ali svi smo drugaciji. Muskarci su slicni, ali njima kultura dozvoljava slobodnije ponasanje, mada u sustini svi traze pravu i kada pronadju "nesto vise" u nekoj zeni nesvesno se vezuju. Treba samo znati uci im pod kozu Wink
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Utorak 08.05.2012, 16:37, Naslov:
Ja ne znam vise kakvo je ovo vreme iz mog iskustva vole one bezobrazne,provokativne devojke najveci deo momaka.Ali znam da ima i onih koji traze nesto dobro u smislu dobre neke osobe sa kojima ce im biti lepo uvek.Ali opet vise ne znam sta je sa ovim momcima uvek im se svidi neka druga a da to nisam ja,i ne pokusavaju da pricaju samnom,ja kad pridjem nekom onda me taj sledeci dan izbegava....A ne trazim mnogo trazim dobru komunikaciju pre svega pa onda sotalo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Sreda 09.05.2012, 15:49, Naslov:
Ne znam prvo koje si godiste, imas prilicno negativan, pesimisticki stav..
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Cetvrtak 10.05.2012, 20:05, Naslov:
Sta cu to se vremenom izgradilo,imala sam nade za momke vise ih nemam...ocekivala bice nesto nista nije bilo sve suprotno od toga,prodje neki nepoznati zaljubljeni par pomislim gdes u oni,a gde sam ja...Tuzna((((

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 11.05.2012, 09:19, Naslov:
Ah ma glavu gore, ne padaj u ocaj, kreci se, izlazi, smej se, voli zivot takav kakav jeste, vidi mene, pa moj zivot je kao roman, ma tri romana, pa ipak niko ne moze da mi skine osmeh sa lica Osmeh opusti se i uzivaj u zivotu.. Sve uvek dodje na svoje.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 11.05.2012, 09:20, Naslov:
Ah ma glavu gore, ne padaj u ocaj, kreci se, izlazi, smej se, voli zivot takav kakav jeste, vidi mene, pa moj zivot je kao roman, ma tri romana, pa ipak niko ne moze da mi skine osmeh sa lica Osmeh opusti se i uzivaj u zivotu.. Sve uvek dodje na svoje.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Nedelja 13.05.2012, 15:13, Naslov:
Ono sto bi me ipunjavalo najvise i zasta vredi ziveti nema a to je ljubav da se nekome svidim,da me pozeli neko da stane nekom da budemo zajedno,toga nema Tuzna(((((((( Vise sam se i razbolela svakI dan fizicki bol u grudima,imam problema sa srcem Tuzna(((((((

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.05.2012, 15:40, Naslov:
Soft rose, nemoj da očajavaš zbog toga, možda još uvek nisi upoznala onog pravog. Razumem o čemu pričaš, to sve što si nabrojala da ti je potrebno, ali to sve dolazi samo po sebi, samo pusti da sve ide spontano kad upoznaš nekoga ko ti se svidi. Ljubav nije čudo, ali čini čuda Osmeh Nisi napisala koliko imaš godina. Nekako sam stekla utisak da si baš mlada. Ima vremena za sve, samo polako, verujem da ćeš upoznati pravu osobu kad dođe vreme za to. Opusti se, radi stvari koje voliš i uživaj u tome, nemoj mnogo da se opterećuješ time kad ćeš i ti naći dečka i iznenadićeš se koliko će ti biti lakše i lepše.
E sad, kakvu devojku momci najviše traže? Hm.. Ima dosta tipova momaka kao i devojaka tako da ne postoji određen tip devojke koju momci najviše traže. Ne znam, to je moje mišljenje. Poenta je da budemo prirodni, onakvi kakvi jesmo i ako nas druga osoba prihvati kao takvu, onda je to to.. Nikad ne bih mogla da se pretvaram ispred nekoga samo da bih mu se svidela, ko god da je u pitanju. Uvek sam bila ono što jesam, neki su me prihvatali, a neki i ne. Ali ja se držim one-bolje da me mrze zbog onoga što jesam, nego da me vole zbog nečega što nisam Wink
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.05.2012, 18:08, Naslov:
Bravn Amandice pravi odgovor potpisujem te Wink
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 15.04.2012
Datum unosa: Utorak 15.05.2012, 15:38, Naslov:
Ima vremena za sve ta recenica me najvise boli vreme samo proalzi a nista i kad mi se neko svidi ja njemu nikada i nikako.Sama sam samcata vreme nista ne leci samo mi otezava Tuzna(((((((( Samo da jednom mene neko poljubi,da umrem u njegovom narucju da budem mirna.Najgori zivot imam roditelji su mi katastrofalni,mnogo sam povredjena u zivotu od dosta osoba,rodjaka isto........Tuzna(((((((((((((((((((((((((((

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 15.05.2012, 20:30, Naslov:
Ja mislim da je krajnje vreme da organizujemo ovde neki kurs o musko-zenskim odnosima Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 104
Koliko clanova ima idealna porodica?